Львів Around

Автор Alter, 24.05.2011 00:33:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Ростислав

Пропоную на 6:40 або 7:00. Не маю бажання зранку кататися на таксі (думаю, і не тільки я). Якщо ж всетаки на 6:00, то швидше за все приєднаюсь до групи пізніше.

Ворон

Приєднуюсь.Єдине, не гарантую, що буду на 6,00 ранку.

Ростислав

Остаточні час і місце зустрічі: понеділок, 4 липня 2011 року, 6:30 ранку, автовокзал (кінець вул. Стрийської).

gribkoff777

В понеділок - 100500 не вийде. У якийсь вихідний можна б було спробувати, хоча, думаю, на 15-20 км зійшов би... Нема практики таких "далекобоїв" на 11 ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Alter

Сходити не вийшло через шаманські прогнози Гісметео і РП5. Ібо дощ. Ну і таке все решта. Акція переноситься на невизначений (але не фест далекий) термін >:(
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Минулого разу все накрилось через дощ. Завтра думаю пройтись хоча б кавалком маршруту. Є бажаючі  - великий велкам!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Правильно. Кавалок маршруту. :) Сьогодні тим кавалком пройшлися з Яр-79. Хлопаки, вам воно треба?  ;D
Най його шляк трафит ту об'їздну з її фурами...
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Я ото тоже щойно привалив. Правда лісами ходив зі сторони Вульки. І фур там нема :P. Але прийшлось достроково закінчити той "трекінг" (по особистим причинам). Так що на черзі очистні Полтви і далі на педалі ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

356 Гості, 0 Користувачів