Вилазка в шахту Львівсько-Волинського вугільного басейну - 2

Автор linuxoid, 25.05.2011 22:56:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Малюється можливість організувати вилазку в шахту. Потрібні дійсні студенти таких напрямків:

було б чудово:
  - гірнича справа, корисні копалини
  - інженери енергетики (електротехніка)
  - геодезія
  - геологія
було б добре:
  - автоматика
  - механіка
Інші технічні спеціальності теж вітаються, але вони повинні мати стосунок до того, що є на шахті, а саме її підземної частини.
Студенти потрібні для організації профільного дослідження, тобто треба домовитись з викладачем про написання реферата чи іншої роботи по шахті і взяти лист від кафедри з печаткою до керівництва шахти для проведення дослідження. Дивіденди будуть: гарантований респект від рідного ВУЗу і Експлорера + вилазка в шахту як бонус. Хто хоче зголоситись пишіть мені в приват.

inkognito

Цитувати- інженери енергетики
Шмайл, шмайл - накастайся тут у потрібний момент, що вже настав.  Від себе хіба можу надумати когось із радіотех'у . Як вам тема реферату? = GSM-нода шахтного базування яко альтернатива провідному зв'язку  :)
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 25.05.2011 23:18:44
Цитувати- інженери енергетики
Шмайл, шмайл - накастайся тут у потрібний момент, що вже настав.  Від себе хіба можу надумати когось із радіотех'у . Як вам тема = GSM-вузол шахтного базування яко альтернатива провідному зв'язку  :)

В шахті заборонені радіопристрої, крім радіомаячка в коногонці

Caesar

факультет міжнародних відносин
Тема курсової :
1. Можливість зустрічі з гномами і міжнародна співпраця з ними
2. Копаєм тунель до Китаю і налагоджуємо дружні звязки
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

ЦитуватиВ шахті заборонені радіопристрої, крім радіомаячка в коногонці

 Маячок у коногонці? Дуже цікаво, направду чую перший раз. Мабуть дійсно заборонені радіопристрої, якщо ти так кажеш.
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 25.05.2011 23:25:44
ЦитуватиВ шахті заборонені радіопристрої, крім радіомаячка в коногонці

 Маячок у коногонці? Дуже цікаво, направду чую перший раз. Мабуть дійсно заборонені раз ти так кажеш.

Маячків, взагалі то, нема на наших шахтах. Але в особливо-небезпечних шахтах вони є. І, вроді, в нових світлодіодних коногонках теж вже є.

Цитата: Цезар від 25.05.2011 23:23:14
факультет міжнародних відносин
Тема курсової :
1. Можливість зустрічі з гномами і міжнародна співпраця з ними
2. Копаєм тунель до Китаю і налагоджуємо дружні звязки

Гномів в шахті нема, це міф, а до Китаю докопатись можна, але тоді є ризик завалу шахти продукцією їх промисловості.

inkognito

   Шановне Панство! Прошу конструктивно підійти до сабжа = Linux'oid старається для благородної справи, тому далі прошу дописи коректно і по-суті. Дякую!
Resistance is futile

Alter

 На якій шахті буде проводитись "розборка по нотам"?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Цитата: Alter від 26.05.2011 00:06:58
На якій шахті буде проводитись "розборка по нотам"?

"!@%*)"

linuxoid

Цитата: :-) від 26.05.2011 10:39:19
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!111111111111 >:(
Профільне дослідження можна, але у вільний від роботи час, а робочий час у мене не нормований. :-\ І терикони Донбасу наразі у мене за вікном.
Якщо щось про спалювання вугілля чи може підземну газифікацію, я б подумав, тобто не лише щоб втрапити до шахти, а цілком серйозно.

Шахтні гази це добре, але  та шахта, про котру йде річ є газобезпечною, тобто метану там дуже мало. Інша справа шахти такі як "Лісова" там декілька років тому був вибух газової камери, от там щось можна. В мене є знайомі по газовому котролю в шахтах, але на Межирічанській шахті, а вона ще закрита...

:-)

Цитата: linuxoid від 26.05.2011 11:30:02
Шахтні гази це добре, але  та шахта, про котру йде річ є газобезпечною, тобто метану там дуже мало. Інша справа шахти такі як "Лісова" там декілька років тому був вибух газової камери, от там щось можна. В мене є знайомі по газовому котролю в шахтах, але на Межирічанській шахті, а вона ще закрита...
Шахтні гази це зосім інше, от для прикладу із Вікіпедії про газифікацію.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

А дослідження "Економічне обгрунтування роботи шахти" від економічного факултету не підійде, печатнка без проблем буде)

linuxoid

Скерування вже не треба, так поїдемо. Керівництво на шахті вже стале, осталось навести контакт з головним інженером.

linuxoid

Нарив дуже показне відео з групи _ Ш_А_Х_Т_Ь_О_Р_И _ на контактах (я його перелив в Youtube). Ось як люди працюють. Чесно кажучи, якби я побачив  підвал в подібному то 10 раз би подумав, щоб туди влізти, о то на глубині 500 м., що буду говорити, дивіться:


П.С. Скоро і ми там будем  ;D. Звісно, не іменно там і не в таких місцях (проте... все можливо), але гострих вражень буде вистачати. На шахті зараз тихо, а тишина для нашої екскурсії то позитив.

linuxoid

В четвер на 8-му годину відбудеться екскурсія в шахту!!! Приїхати треба буде в середу, можливо ще якусь вилазку зробим. Автобус на шахту відправляється в 7:20 ранку, доїхати зі Львова в четвер не вийде. Перша п'ятірка мельдуйтесь якомога швидше, бо треба ще забронювати готель. Остання версія п'ятірки:
Roy
Bottlehunter
zelja
Romchick
Inkognito


Якщо в кого якісь зміни, пишіть!!!

inkognito

 :( :( :( :( :( на превеликий жаль, мушу замінусуватись - робота не дозволяє нажаль...
Resistance is futile

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Romchick


zelja


Roy

Ще наразі Цезар 50/50, подзвонить мені за 2 год, скаже їде чи ні.
Meine Ehre heißt Treue

347 Гості, 0 Користувачів