Плани роверові

Автор Bottlehunter, 30.05.2011 13:35:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Попередньо на найближчу суботу, 9 липня планую відвідати Грот Прийма, нереально цікаве місце і покататися тими краями, через ліс ще заїхати в Стільсько (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,277.0.html)

Дупою чую, там буде море цікавого!

Крім того, згадується допис одного з вже тепер не наших дописувачів

ЦитуватиНу ось. Казав мій дідо, шо коли татари були у наших теренах то люди з навколишніх сіл втікали у ліс. Там пару кільометрів дальше від гроту є хутір "Прийла". То луди втікали на той хутір - йшли в прийми. На Приймі є стільки цікавого що Вам і не придумати. Панська хата з садом, купа закинутих озер. Фундамент церкви (Євангелія з тої церкви зберігається в церкві с. Розвадів тогож району), Кажуть люди що там колись був монастир великий. Корчма теж була. Любителям нерви полоскотати - є частина лісу куди навіть місцеві не заходять, страшна енергетика (негативна), мурахи з шкіри втікають, блуд береться на рівному місці. Великий патріот нашої України - Полідович-Карпатський був вбитий на Приймі. З нашими предками вмирає історія нашого краю. І через купа тисяч років будуть досліджувати наші останки і вгадувати - а як вони жили? і де був у них туалет?.

Ото поїдемо від гроту якраз через ліс зі страшною енергетикою до "купи закинутих озер". І всю дорогу не будемо вимикати камеру, вийде вітчизняна "Відьма з Блер  Стільського". І ще дуже цікаво, як то мурахи зі шкіри втікають?  :D

Вікімапія - http://www.wikimapia.org/#lat=49.5043391&lon=24.0002775&z=15&l=37&m=b&search=Прийма


Добиратися пропоную так: о 8:20 зустрічаємося на Приміському, пакуємся в моршинську електричку разом з роверами, о 8:47 відправляємося. В Миколаєві виходимо і далі колесами.

В кінці хто захоче - крутить до Львова, хто нє - знов на електричку в Миколаїв.

Най жиє Гуцулія!

GreenLION

Ех...я би хотів поїхати! Жаль тільки ровер на селі лишив, і не знаю чи вдасться його сюди переправити до суботи :'(
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Fenriz

можливо +1 але поки 50\50

Bottlehunter

Погода сприяє, плани залишаються в силі. Я візьму з собою компас, кусень кілометрівки, шестигранники і насос. Візьміть хтось аптечку ну і тормозки не забуваємо, можливо в лісі пожаримо ковбасок.

Можна ще роздрукувати Вікімапію, щойно помітив, що знімок і кілометрівка мають деякі розбіжності. Чудеса починаються напередодні)))

Най жиє Гуцулія!

Roy

Постараюсь приєднатися. Аптечка за мною.
Meine Ehre heißt Treue

AHD

Режим харчування порушувати не можна

Fenriz

а що таке тормозки?  ::)

Roy

Цитата: Fenriz від 08.07.2011 13:31:17
а що таке тормозки?  ::)
Їжа в дорогу :)
Meine Ehre heißt Treue

VinNi

може в неділю кудись виберемось??????????7
Это ж надо было додуматься на шутливый вопрос родителей: Сынок. а ты когда нибудь курил??? ответить что именно?!

Bottlehunter

Є бажаючі завтра катнути ровером кудись? Маршрут можна обговорити тут або в приватних повідомленнях.
Най жиє Гуцулія!

:-)

http://www.beskyd.lviv.ua/viewtopic.php?t=5972
Хоча у мене якось не комільфо складається ситуація, хз чи так далеко поїду.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

То файно, але хотілося би трохи ближче до Львова...
Най жиє Гуцулія!

Xandros

я також катаюсь...пишіть, покатаємся разом.

urban_

і я би покаталась - після роботи у будній день. можна створити групу десь на фб або у скайпі

:-)

Я зазвичай після роботи і катаюся. Перед не встигаю. В основному лісопаркові зони.
:)

Доречі, мені треба когось, щоб із пульсом 120-130 катати. Друже Bottlehunter, ти під то визначення попадаєш. В плані тобі не захочеться рисачити просто так. Хіба би домовилися. ;D
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Маєш на увазі льотати по місту з дикими криками "У*обуйте з дороги, гальма не працюють"? Конєчно же я за!
Най жиє Гуцулія!

:-)

Цитата: Bottlehunter від 18.06.2014 10:54:17
Маєш на увазі льотати по місту з дикими криками "У*обуйте з дороги, гальма не працюють"? Конєчно же я за!
Ну можна й так. ;D
Декольтем своїм мене манила.

urban_

кажіть коли і куди)

:-)

Сьогодні 19,00, Кінь. По роверах вирішимо куди їдемо. Але шолом і світло перед/зад маст хев згрубша.
Декольтем своїм мене манила.

urban_

тепер перевірятиму повідомлення тут щодня

216 Гості, 0 Користувачів