Плани роверові

Автор Bottlehunter, 30.05.2011 13:35:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Помітив, що багато хто на форумі (і я в тому числі) мають ровери і бажання на них кататися. То давайте дописувати сюди хто куди і коли збирається, не важливо на весь день чи на дві годинки
ввечері після роботи.

Я катаюся досить часто, проте поки що не можу сказати, коли буде наступний раз. Хотілося би найближчим часом по Кайзервальді погоцати і заїхати на Чортові скелі, далі через ліс на Джорджа Вашингтона. Як вам такий маршрут?
Най жиє Гуцулія!

I_am_name

Ось цей маршрут досить добрый,
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,4205.0.html
принаймі там буде що нового для себе відкрити.
Можу на вихідні в цю неділю.

Казейревальд і Ч.Скелі вже нецікаво, бо часто там катаюсь і гуляю.

Bottlehunter

Ти напиши коли і звідки хочеш виїжджати, може хтось поїде навкруг Львова. Я не знаю чи зможу. :(
Най жиє Гуцулія!

AHD

Я маю ровер і бажання, але на носі сесія, тож не можу з впевненістю сказати коли складається по часу
Режим харчування порушувати не можна

Ростислав

Теж катнувся би на ровері, але в цю неділю буду в Славску, хіба би щось змінилось.

Bottlehunter

Попередньо планую 17 числа (п'ятниця) ровером їхати в Красне. Тобто ровер паканути в електричку (біля 13:00 відправляється), там за 4 години подивитися на передавальну станцію і цукровий завод, пакуватися знов в електричку і додому. За інших умов назад можна було б і на своїх колесах, але я буду після нічної зміни, боюсь не стягну скільки крутити невиспаний.

Якщо хто має вільний день, то підписуйтеся.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 16.06.2011 00:39:26
Попередньо планую 17 числа (п'ятниця) ровером їхати в Красне. Тобто ровер паканути в електричку (біля 13:00 відправляється), там за 4 години подивитися на передавальну станцію і цукровий завод, пакуватися знов в електричку і додому. За інших умов назад можна було б і на своїх колесах, але я буду після нічної зміни, боюсь не стягну скільки крутити невиспаний.

Якщо хто має вільний день, то підписуйтеся.
Наразі 50\50.
Meine Ehre heißt Treue

Drusja

З радістю приєднався би - але нажаль робота  :(
Можливо якось на вихідні нагода випаде
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

GreenLION

Цитата: Bottlehunter від 16.06.2011 00:39:26
Попередньо планую 17 числа (п'ятниця) ровером їхати в Красне. Тобто ровер паканути в електричку (біля 13:00 відправляється), там за 4 години подивитися на передавальну станцію і цукровий завод, пакуватися знов в електричку і додому. За інших умов назад можна було б і на своїх колесах, але я буду після нічної зміни, боюсь не стягну скільки крутити невиспаний.

Якщо хто має вільний день, то підписуйтеся.

Буваю в Красному досить часто, оскільки в сусідньому селі бабуся живе.
ІМХО, ровер там буде лишній - до цукрового від вокзалу йти 20 хвилин прогулянковим кроком.
Цей цукровий завод не є великий, значно менший ніж в Радехові до прикладу, ну але з цікавості подивитись можна.
Ще порекомендую піти на озеро: В Красному є велике гарне озеро і рибне господарство на ньому! Тиждень тому, правда озеро було підспущене, не знаю як зараз. Там завжди багато чапель, лебедів та іншої водоплаваючої птиці. Посеред озера є очеретяні острови.
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Roy

Цитата: GreenLION від 16.06.2011 17:09:17
Цитата: Bottlehunter від 16.06.2011 00:39:26
Попередньо планую 17 числа (п'ятниця) ровером їхати в Красне. Тобто ровер паканути в електричку (біля 13:00 відправляється), там за 4 години подивитися на передавальну станцію і цукровий завод, пакуватися знов в електричку і додому. За інших умов назад можна було б і на своїх колесах, але я буду після нічної зміни, боюсь не стягну скільки крутити невиспаний.

Якщо хто має вільний день, то підписуйтеся.

Буваю в Красному досить часто, оскільки в сусідньому селі бабуся живе.
ІМХО, ровер там буде лишній - до цукрового від вокзалу йти 20 хвилин прогулянковим кроком.
Цей цукровий завод не є великий, значно менший ніж в Радехові до прикладу, ну але з цікавості подивитись можна.
Ще порекомендую піти на озеро: В Красному є велике гарне озеро і рибне господарство на ньому! Тиждень тому, правда озеро було підспущене, не знаю як зараз. Там завжди багато чапель, лебедів та іншої водоплаваючої птиці. Посеред озера є очеретяні острови.

А до передавальної станції?
Meine Ehre heißt Treue

GreenLION

Цитата: Roy від 16.06.2011 17:18:00
А до передавальної станції?

Хм...Я не зовсім розумію що за передавальний центр, тому відповісти не можу конкретно.
Проте Красне не є настільки велике, хвилин за 35-40 можна пройти з одного кінця в другий. До того там часто ходять маршрутки, які думаю за 1 грн, довезуть з одного кінця в інший. 

Передавальна станція - це мається на увазі комплекс вишок, побудованих за СРСР для заглушення радіо-, теле- та інших сигналів із Європи та Америки?
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Alter

Мається наувазі глушилка за містом, яка була потім передавільною станцією однієї з українських телерадіокомпаній. А по народному ТІ ЗДОРОВІ АНТЕНИ НА ПОЛІ :)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Та станція-глушилка вже трохи описана в нас отут.

Тут вона на Вікімапії. Відстань від міста біля 4 км.

Я подумав, що ровером буде краще, бо цукровий завод і вишки знаходяться по різні боки від вокзалу.

Наразі сиджу на роботі. Якщо нічого не зміниться, завтра о 12:45 буду чекати на пероні на головному вокзалі біля тернопільської електрички. Відправляється вона в 13:08  Тут розклад руху.

Впізнати мене буде дуже легко - буду з ровером і п'яний. Крім того, ззовні я майже не відрізняюся від аватарки :D
Най жиє Гуцулія!

GreenLION

Цитата: Alter від 16.06.2011 21:33:38
Мається наувазі глушилка за містом, яка була потім передавільною станцією однієї з українських телерадіокомпаній. А по народному ТІ ЗДОРОВІ АНТЕНИ НА ПОЛІ :)

;)я так і питав)

Від смт. Красне до Глушилок кілометрів до 8-9. Але є одне "але": вони огороджені "колючим дротом" і охороняються! Подивитись на антени можна буде від 100 метрів - це маленькі, і метрів за 300. Загалом об*єкт цікавий - вражає розмірами) Але охорона з собаками переконливіша :-\.

Трошки дальше по трасі - де поворот на Утішків є чудотворне джерело св. Анни. Даю авторські фото) Вибачте за якість, брат менший фотка ;Dв

"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Drusja

Цитата: GreenLION від 16.06.2011 22:02:48
Роздупліть ще будь ласка новачка як фотки виставляти, а то там явно більше ніж 250 Кб


Завантаження фоток на Експлорер
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

GreenLION

На задньому плані цієї світлини, крім вищезгаданого джерела можна побачити одну з найвищих антен Глушилки (таких там декілька)
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

GreenLION

"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Bottlehunter

В Красне з'їздили чудово. Скоро буде звіт.

Завтра з AHD збираємся на Вульку, поганяти по лісі і околицях. Можливо ще заїдемо в Фак-парк. Виїжджати плануємо о 16:00 з Левандівки (кінцева маршруток на Суботівській). Хто ще має бажання, приєднуйтесь. Їхати будемо через центр і по Зеленій вверх, далі на Дж. Вашингтона. Можемо десь по дорозі зустрітися якщо комусь краще буде так.

Якщо буде сильний дощ, поїздка не відбудеться. Але погоду обіцяють ніби непогану.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Заврта  їду електричкою в 7:50 з приміського в Судову Вишню, а далі буде видно, може щось цікве трапиться. Приєднуйтеся!
Най жиє Гуцулія!

Roy

Також завтра (30.06) плануємо я та Romchick їхати з роверами в Стрий, там оглянути аеродром та податися в ракетні шахти коло Моршина. Пакуватись плануємо в мукачівську електричку, приблизно о сьомій ранку. Якщо зранку дощ - тоді все відкладається.
Meine Ehre heißt Treue

270 Гості, 0 Користувачів