Грабовець, Ценжів, Міжгіря Перегінське - по раз другий

Автор inkognito, 30.05.2011 20:59:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

     Все описано у топовій темі ВЧ навколо Франківська: Грабовець, Ценжів, Міжгіря Перегінське. Чи мали б кулєги бажання повторити цю подорож цього літа? Прошу сі висловлювати донизу
Resistance is futile

Dima_Bear

не повторити, а побувати вперше, дуже хотілося б.

Tinian

я хочу, але тільки субота-неділя і попередьте за тиждень)

YserL


inkognito

   оскільки я навмисне не визначав часових координат - желающіх прошу тут сі домовити коли всім буде зручно. Явно не раніше кінця червня - початку липня. Із свого боку візьму відгули щоб долучитись. Вперед панове!

Цитуватине повторити, а побувати вперше, дуже хотілося б.
Кому повторити - кому спробувати вперше. Але, гадаю, шальона маса вражень гарантована.
Resistance is futile

Caesar

+1 але по попередніх підрахунках у мене сесія як мінімум до 5 липня тому лпісля хіба
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

gribkoff777

+1, але на вікенд і на авто, православно б було, нє?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Lesyk

І я б хотів приєднатися, але там буде видно з часом (сессія + в мене запланована ше одна вилазка на той період, про яку я потім опишу на форумі - а доти ні слова  :P).

inkognito

Цитувати+1, але на вікенд і на авто, православно б було, нє?

Ну чого ж так одразу православно? Може бути ще по католицьки, наприклад. Машина - файно, проте не обов'язково. Це вам усым шановне панство вирішувати, чим швидше дойдемо консенсусу - тим буде краще.
Resistance is futile

Roy

Однозначно +1, але наразі про вільний час важко говорити.
Meine Ehre heißt Treue

fedealeg

We are the Youth Gone Wild

gribkoff777

без машини то всьо  ризикує плавно перейти у фазу АЛКОТУРА, що канонічно не є... ІМХО
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

Цитата: gribkoff777 від 30.05.2011 23:13:06
без машини то всьо  ризикує плавно перейти у фазу АЛКОТУРА, що канонічно не є... ІМХО

Я вже не вживаю, так що мінус пару літрів та мій запал до того дійства.  ;D

Хоча раніше був розхід 0,5 л/12 год, нарід то знає, бо інакше успішні дослідження об'єктів не проходили.   ;D

Хіба нарід може повечеряти плотненько після експлору, що вже ніяк не суперечить нашій програмі.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

м, як на мну авто в даному випадку додаткові проблеми і витрати. Імхо, краще без нього  :)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Цитуватибез машини то всьо  ризикує плавно перейти у фазу АЛКОТУРА, що канонічно не є... ІМХО
Варіант можливий, але не обов'язково. АЛКОТУРОМ тут і не пахне - ледво на вечір на 5 писків тоді запхали 0,5 для профілактики і спати. А як там спалось добре! Усім, окрім мене та Зелі - вночі порпали БАРС
Resistance is futile

zelja

ЦитуватиУсім, окрім мене та Зелі - вночі порпали БАРС
;D Ага 3 ночі я вгавно,ти тоже йдем з мівіною в тумані до вишок  8)

Drusja

+1 а може й 2 все залежить від дати. Субота-Неділя добре але краще П'ятниця-Неділя. ІМХО
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

390 Гості, 0 Користувачів