Автор Тема: Промисловий туризм в Україні  (Прочитано 1014 разів)

1 гість дивиться цю тему.

maxiWELL

  • Постійний Дописувач
  • *
  • Повідомлень: 124
  • Рейтинг 57
    • Перегляд профілю
Промисловий туризм — поки що нове, незвичне і рідкісне для України явище. Тому пропоную зібрати в одній темі всі відоміі вам заводи і підприємства, які можна відвідати. А заодно і поговорити про промисловий туризм.

Наприклад, декілька років тому мені пощастило побувати з екскурсією на пивзаводі «Поділ» (Київ). Причому пощастило двічі — ймовірно, що то була остання екскурсія на пивзавод перед закриттям. Ну і вартість екскурсії була гуманною. Зараз же знайти щось подібне важко. Блог-тури на київські заводи також не проводяться. Ну а про індивідуальні екскурсії напевно не варто й говорити — це з розряду фантастики. Хоча не виключаю, що у популярного блогера може бути теоретичний шанс випросити екскурсію на виробництво.

А... ще давно був на фабриці ялинкових прикрас у селі Клавдієво-Тарасове.

Турфірми зараз пропонують екскурсії на заводи тільки для дітей. На фабрику «Roshen», завод безалкогольних напоїв «Росинка», пивзавод «Оболонь». Зрозуміло, що дітям не покажуть і половину процесу виробництва навіть якщо спорядити папарацці.

Для дорослих вибір також скромний, А ще треба самостійно організовувати групи:
Київський філіал пивзаводу Carlsberg Україна — http://carlsbergukraine.com/production/excursion/ (але зараз екскурсії не проводяться) — екскурсія безкоштовна!,
Coca-Cola Україна — http://coca-colahellenic.com.ua/Aboutus/Production/Visitaplant/ (треба організовувати групу) — екскурсія безкоштовна!,
Фабрика ялинкових прикрас у Клавдієво-Тарасовому — екскурсія платна (через турфірми),
Пивзавод «Оболонь» — http://obolon.ua/ukr/about/excursion/ — мінус - забороняється фотографувати (а замальовувати можна?).
Розшарити F VK G+