Індастріал відео

Автор Bottlehunter, 01.06.2011 12:15:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Цитата: Dima_Bear від 24.11.2011 16:23:19
але ж якість як на мене краща ніж у відеореєстратора.
В коментах сказано, що марка гелікоптера helicopter trex 450, глянув, ціна такого перевалює за 500 бакінських.
А камера Соні, схоже мильничка, але знімає в Full HD.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Підбірка ружних телесюжетів, де йдеться про діяльність урбан-дослідників. Відразу кидається в очі схожість розповідей різних людей про себе (чому ми цим займаємося). Водночас, окреме угрупування дослідників кожного міста має свої цікаві особливості.

Передивляючись ролики в Мережі я помітив, що телебачення, незалежно від країни, зображує дігерів однаково - мирні диваки, що сновигають у вільний час каналізацією. Ще одна особливість - про хлопців, що відвідують різні заводи та покинуті об'єкти сюжетів в рази менше. Ба навіть слова для такого заняття однозначного не придумали - називають дослідниками, сталкерами і т.д., кому що на думку спаде...

Сюди закинів тільки найбільш якісне та цікаве відео з того, що трапилося мені на просторах Ютубу.

Дослідники з м. Гродно, Білорусь



Дуже гарний сюжет, знову з Білорусії. Присутній БАРС !!!



Сюжет з м. Пермь, Росія, трохи розчарував. Відомо, що це місто приховує величезну систему різнорідних підземель (Лінки раз, два, три. Вуйко Гугл знає набагато більше). А в програмі показали лише якусь зацофану військову базу, та й ту під снігом.



Чуваки з Донецька водять журналістів ТРК Україна рідними підземеллями



Київські дігери, телеканал не ідентифікував
.


А ось еталонний, на мою думку, телепродукт - Urban Explorers виробництва Discovery Channel. Група експертів, до якої входять історик, інженер та двоє промислових альпіністів, подорожують найбільшими містами Америки. При цьому відвідують закинуті об'єкти, залазять на будівлі та спускаються під землю. Перекладу українською або російською мовою, наскільки мені відомо, немає. Тут наводжу тільки серію сюжетів про Чикаго, решту (Мілуокі, Бафало, Пітсбург) легко можна знайти на Ютуб. Дуже мені сподобалася їхня Підземна залізниця кінця 19-го - початку 20-го століття!!!
Окрім того, дивним видалося те. що дослідники юзають мінімум спорядження - ні спецодягу, ні газоаналізаторів, ні касок, навіть гумовці рідко взувають... Мода в них в Америці така, чи що???












Най жиє Гуцулія!

kastorskiy

Цитата: Mike від 30.09.2011 17:36:25
Цитата: Dima_ber від 30.09.2011 17:18:25
ОЦЕ ДІЙСНО СВОБОДА і ВІЛЬНЕ ПАДІННЯ!
Вінгсьют, мрію колись спробувати (якщо знайду свій розмір памперса :)) )
до речі подібні костюми використані групою спецназу в фільмі "Трансформери 3"
Ну, якщо забрати пролітання за 20 метрів від схилу гори - то це не багато чим важче/небезпечніше від звичайного прижка з парашуту. Просто розтягуєш собі задоволення  :)
Звідки інфа? І що мається на увазі під "звичайним прижком з парашуту"?
P.S. Трохи інфи по темі є на скайцентрі.

Bottlehunter

Сюжет про закинуті військові бази Росії. Лана Сатор в кадрі.\

Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Рок, мотоцикли, дівки і... закинутий завод. Непоганий коктейль. на мою думку.

Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Insiders - новий проект про Urban Exploration в Україні. Поки що хлопці виклали тільки одне відео, про підйом на сталінську висотку в Києві.

Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Залаз на трубу висотою 280м. в Румунії. Лесик, терміново роби візу  :P

Най жиє Гуцулія!

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Drusja

Львівський конвеєрний завод.

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Цитата: Drusja від 02.11.2015 23:09:28
Львівський конвеєрний завод.


Бачив це відео раніше. Нема що купляти.

ІНТРОВЕРТ 997

Я знав , що це станеться Ейфелева вежа бейби ...
Тут могла бути ваша реклама...

:-)

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 09.11.2015 23:25:34
Я знав , що це станеться Ейфелева вежа бейби ...

Не тру, він не кричав "Сьо Мукачево, дєтка!!1"
Декольтем своїм мене манила.

bodyabighit

Центральний командний центр німецьких підлодок часів Другої світової війни


bodyabighit

Покинутий діснейленд в японському місті Нара


ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Drusja

"Японський магнітофон" я просто прибалдів, слів не є.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

293 Гості, 0 Користувачів