ВАТ "Свема", м. Шостка

Автор Bottlehunter, 03.06.2011 16:04:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Думаю, всі пам'ятають радянську фото- відеоплівку "Свема"? Так-от, її виробник, прекрасний урбан-об'єкт - в минулому гігант радянської промисловості - зараз стоїть в запустінні, працюють тільки кілька цехів і ТЕЦ. Про планування поїзки наразі питання не стоїть (принаймні в мене), але місце жирне!!!

Гляньте на Вікімапії, місто Шостка Сумської області і без "Свеми" (площею, до речі біля 200га!) має багато цікавих об'єктів.



Якби хтось надумав-таки їхати, то зі Львова до міста Кролевець

Поїзд Чернівці-Москва (відпр. 04:20, приб. 17:22)

Поїзд Львів-Москва (відпр. 08:37, приб. 21:56)

Плацкарт коштує біля 80 грн. Решту 40 км до Шостки можна подолати на маршрутці, думаю. Або попутками.

Кілька посилань.

Звіт з походу, непогані фотки

Проект створення індустріального парку. Цікаво, що з того вийде?

www.chamber.ua/Sumy/10_PresentationWhite.ppt - Презентація проекту, PowerPoint

Фото на офіційному сайті міста

І відео в тему:







Най жиє Гуцулія!

Caesar

гарне місце , дай Боже все буде файно то  середині цього літа відвідаю цей завод.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

YserL

Гарний коментар "Прої...и такий завод" звісно на даний момент те обладнення застаріле, але при модернізації і правильному менеджменті завод міг би вижити.
Знайю багато прикладів, де спеціально купували заводи біля конкурентів сили і розвалювали. У смт Мізоч був цукровий завод, де перед 90 було закуплено німецька шафи автоматизації, всі процеси моніторилися із однієї кімнати. Після 90 обладнення, мотори все розтащили в зюсю. Зараз на базі цукрового заводу щось  по обробці кукурудзи. Наш народ вміє, якщо колективне значить моє, за короткі терміни зачищати все до гвинтика)

Bottlehunter

Лана Сатор під Новий рік влізла на "Свему"

http://lana-sator.livejournal.com/186987.html
Най жиє Гуцулія!

166 Гості, 0 Користувачів