Поїздка в Гульськ, "Лінія Сталіна", на суботу 11.06.

Автор Roy, 06.06.2011 22:10:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Планую знову відвідати цей об'єкт, полазити по близько розташованим ДОТам та подосліджувати підземні споруди.
Радо запрошую і Вас до експлору.

До диспозиції в нас буде славнозвісна "Гульська міна", один з найбільших УРів, навколишні гарнозбережені ДОТи, доволі маштабні підземні ходи, з довколишнього - залишки старого водяного млину, поряд розташована річка Случ з її красивими берегами. Та що тут казати, там ляпота :).

Можно прихопити й МД з собою. Якось зимою маузерівський настріл находив просто в ДОТі.  Доречі, ДОТи цікаві тим, що розташовані на пагорбі з прекрасною оглядовістю та мають люки до підземних коридорів. Відчуваєш себе солдатом вермахту  :) Таким чином гарно відчувається могутність споруди.

Поїздка планується на 1 день. Назважаючи на немаленьку відстань, зручне добирання. Ну майже.  ;)

Туди поїздом Ужгород-Київ відправлення зі Львова о 21:27 прибуття у Новограді_Волинському о 3:14. До Гульська орієнтовно 10 км, можна доїхати автобусом або ж на таксі.

Назад тим же поїздом, відправлення о 19:19, прибуття у Львів о 1:02. Або ж Київським експресом, котрий відправляється о 19:40, а прибуває о 23:33

Виїзд в пятницю ввечері.

Ціна квитків, у дві сторони орієнтовно 100 грн. Якщо є студак - то дешевше.
Так що, для дослідження місцини часу буде достатньо. Якщо буде сприятлива погодка, можна буде ще й скупатись та поматрасити.

Так що, хто має час та бажання, приєднюйтесь!





Meine Ehre heißt Treue

Alter

Я +, але у вівторок точно скажу, бо обставини можуть троха не так скластись :(
Яка орієнтовна кількість поголів"я намічається?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Тут таке, народ питає хто ще буде. Знають шо Рой не п'є  ;D

Так от, я буду точно, та ще мої друзі фром Житомир. Залюбки поматрасять кароч.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

50/50
Ше не знаю як там в мене карта ляже...тим більше шо на "рівері" випливе  ::)

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

gribkoff777

Салам! Коли останній термін реєстрації? Бо я або "+", або "-", або одне з трьох...
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

Я думаю що в середу-четвер, треба чимшвидше купити квитки, бо київський напрямок.
Чим швидше тим краще.
Meine Ehre heißt Treue

gribkoff777

+1, ще зі мною хтось може схоче (Zelja ніби теж 100500 буде). Рахував автомашиною - кучеряво виходить: при розході 9 л/100 км (а воно з офроудом так і вийде) по арифметиці Пупкіна з картинками палучаєццо по 180 грн з рила (при умові завантаження по 4 чол. на транспорт, ібо 5 штук - незручно в далекобій, ІМХО). То як з квитками, провіантом та ПММ? Кому дєньгі давать? ;) :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

Ну що, наразі підписалися на подорож gribkoff777, Zelja та я.
Завтра, тобто у середу будемо купувати квитки, хто ще бажає приєднатися, поспішіть!
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

А коли в середу купуватимете?
Бо якшо і на мене квиток брати - то  я мушу явитися з власним студентським квитком.

Roy

Цитата: Lesyk від 07.06.2011 22:56:45
А коли в середу купуватимете?
Бо якшо і на мене квиток брати - то  я мушу явитися з власним студентським квитком.

Зранку, якшо шо, закинеш мені свій студак.
Meine Ehre heißt Treue

gribkoff777

Підказує мені дехто КЕП, що студентський вимагатимуть при посадці, а не у касі. Квитки тепер не іменні, хіба не так?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

YserL

Цитата: gribkoff777 від 08.06.2011 06:30:17
Підказує мені дехто КЕП, що студентський вимагатимуть при посадці, а не у касі. Квитки тепер не іменні, хіба не так?
Студентські і пільгові іменні. Вимагатимуть у касі і при посадці. Повний квиток може бути або безінменним або іменним. Іменний можуть вимагати у бухгалтерії у разі відраджень.

Lesyk

Цитата: gribkoff777 від 08.06.2011 06:30:17
Підказує мені дехто КЕП, що студентський вимагатимуть при посадці, а не у касі. Квитки тепер не іменні, хіба не так?
На пільговому квитку вибивається номер студентського, на який він був куплений. При посадці звіряють номера. Кеп.

Caesar

і не лише номер ай фейс, тому студенський тре мати і доречі  , на квитках стоїть прізвище і ініціали
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Їдемо четверо, gribkoff777, Zelja, Lesyk, і Иа.
Ввечері беремо квитки.
Meine Ehre heißt Treue

YserL


gribkoff777

Незважаючи на бюрократію з платцкартками, ми їх таки придбали!!! Дещо змінилися й умови трансферу, але то не важливо. Отже, алга!!!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

zelja

Получився у нас епік фейл, купили білети на всіх а одна людина по невідомим причинам не зможе поїхати. :P
Так шо є Білет туди і назад. Щоб не пропадав білет
будласка ще хтось один зголосіться на поїздку !!!!! ::)

gribkoff777

В обід здаю плацкарту. Або хтось поїде на двох шконках ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

232 Гості, 0 Користувачів