Генплан Львова-2025

Автор :-), 01.10.2010 10:41:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

ЦитуватиЛьвів має новий генеральний план міста. Сьогодні на сесії міської ради затверджено проект «Коригування генерального плану міста Львова. ІІ Стадія – Генеральний план». За це рішення проголосувало 67 депутатів.
Всьо тут, бо ж ЛМР.

На жаль наразі в кращій якості нічого не знайшов.
Декольтем своїм мене манила.

Golem

Великий тут і тут

"важає головний архітектор міста Юрій Криворучко."  :)  Ну з нашим генпланом тоді всьо понятно
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Цитата: Tinian від 01.10.2010 17:02:21
На другій карті - н.ст. Поршин, н.ст. Черепин, ітд
Як розшифровується скорочення "Н.ст. ..."?
Мабуть розшифровується як "станція". Цікаво, наскільки цей план втілиться в реальність до того часу, бо виглядає маштабно.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

  Як писали в позаминулому дезІнформаторі, новий Генплян повне гувно власне через те, що базується на даних 2005 року, пишуть же купа земель, що передбачена New-Генпланом давно вже у приватній власності, ціни зросли, рімно же як курс дуляра. Відповідно знову матимемо конфлікти та недофінансування, погоджувальна комісія та громадські обговорення не досягли згоди. Одним словом, ГенПлан сильно "натянутий", а переглядати го можна йно єден раз чи то на три, чи штрири роки. Чекаємо на світле майбутнє на next 15 літ.

   ІМХО Задовий сильно приклавсі до його прийняття, не в останню чергу через вибори, що на шнобелі. Сам Писарчуковому дезІнформатору не вірю (особливо після сп";%::?них моїх фото), але деколи там раціональне зерно проскакує. Закінчаться вибори - не стане дезІнформатора, як у свій час пропала ЗадоПопоміч ЗаДового.

   З.І. Як вже то все остогидло...
Resistance is futile

Golem

Ага, наприклад нові Будинки на Погулянці стоят прямо на дорозі.

Але є й багато позитиву: добудують кн. Ольги, зроблять кільцеву кільцевою, зроблять 2 виїзди з Левандівки, на Шевченка -Вінниця кільце, Луганську продовжать. Мені і тепер незле їздити, але мабудь стане краще.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik

Чим більше я сиджу над ГП, тим більше розумію, шо то все-таки ПЛАН.
Наприклад, всі довший час материлися, якого зеленого Мєчнікова була закрита 2 роки, а зробили іно половину.
Всьо просто - її зробили точнісінько до місця її відгалуження з майбутньої магістралі - Личаківська-Франка...

inkognito

Цитата: Khimik від 01.10.2010 22:14:23
Чим більше я сиджу над ГП, тим більше розумію, шо то все-таки ПЛАН.
Наприклад, всі довший час материлися, якого зеленого Мєчнікова була закрита 2 роки, а зробили іно половину.
Всьо просто - її зробили точнісінько до місця її відгалуження з майбутньої магістралі - Личаківська-Франка...


Щось я собі це смутно уявляю, Личаківська-Франка...Яким макаром? Через медінститут і цвинтар? Чи через Погулянку? Як то має виглядати - бо я йолоп на карті таких деталей не вижу.  :o
Resistance is futile

Lesyk

Цитата: inkognito від 01.10.2010 22:21:26
Цитата: Khimik від 01.10.2010 22:14:23
Чим більше я сиджу над ГП, тим більше розумію, шо то все-таки ПЛАН.
Наприклад, всі довший час материлися, якого зеленого Мєчнікова була закрита 2 роки, а зробили іно половину.
Всьо просто - її зробили точнісінько до місця її відгалуження з майбутньої магістралі - Личаківська-Франка...


Щось я собі це смутно уявляю, Личаківська-Франка...Яким макаром? Через медінститут і цвинтар? Чи через Погулянку? Як то має виглядати - бо я йолоп на карті таких деталей не вижу.  :o
до речі, я теж нічого такого не роздивився.намагався знайти детальну карту (таку як смайл виклав), знайшов у значно більшому розширенні, але усе-одно нічого толково не зміг роздивитися.

still

Частина магістралей пролягатиме у підземних тунелях...

:-)

Цитата: still від 01.10.2010 23:03:04
Частина магістралей пролягатиме у підземних тунелях...
Мене це веселить, тобто під чим вони будуть?
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Цитата: :-) від 01.10.2010 23:18:24
Цитата: still від 01.10.2010 23:03:04
Частина магістралей пролягатиме у підземних тунелях...
Мене це веселить, тобто під чим вони будуть?
Хай риють, може де докопаються до славних Львівських підземель  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

а то вже давня дігерська мрія, докопатися до тих підземель, хоча дивлячись на сучасні технології будівництва - то швидше вони проваляться в ті підземелля з великою кількістю людських жертв, ніж шось нормальне збудують ;D  але генплан веселий, кольоровий, з токсичними кольорами та різними ломаними лініями, такого мабуть і під лсд не намалюєш :D корочше будемо чекати коли вони пустять метро по Полтві, або річного трамвайчика, то вже залежитиме від кількості трави на одного розробника генплану...

Fenriz

я нарахував 7 підземних тунелів і не рахував всіх тих намальованих естакад.. якшо скромно уявити вартість одного нещасного мосту і того всьо то дууже смішно стає) (згадуємо з якими натугами будувався міст на сихів через пересенківку)

286 Гості, 0 Користувачів