Графіті

Автор Anhorda, 12.06.2011 12:37:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Anhorda

Думаю, кожному доводилося бачити на парканах, або стінах будівель малюнки-графіті.

Зустрічаються серед них незрозумілі однотонні монограми — справа рук чи то школярів, чи вже дорослих дядьків, які як шкодливі березневі коти прагнуть помітити щойно побілені паркани і стіни старих будинків, пожалітися на нещасливе кохання надписами «Повернися-Навернися!»  :'(. Але є чудові речі, іноді справжні шедеври з глибоким філософським підтекстом.  :D

Улюблені місця майстрів графіті у Львові — покинута будівля біля супермаркету "Метро" (по ньому є окрема тема), паркани вздовж вул. Вітовського навпроти Парку культури і відпочинку, вул. Промислової — навпроти колишнього м’ясокомбінату, вул. Винниця — за кінцевою 7-го трамвая.  Можливо, є також інші…

Коротше кажучи, запрошую всіх викладати в тему фото тих графіті, які на Вашу думку, заслуговують на те, щоб бути прославленими і увіковічненими на сторінках Експлорера. Бажано з поміткою про дату знимка та місцезнаходження малюнка.

Зрозуміло, що всі права на графіті належать авторам, а фото на сайті виключно для ознайомлення широкої громадськості з їх творчістю.

Ось дещо з моєї колекції.

Паркан вздовж вул. Вітовського:

2007 рік





2010 рік



вул. Чорноморська:

2011 рік



вул. Вашингтона:

2011 рік



вул. Кульпарківська, біля колії за мостом:

2011 рік



вул. Хмельницького, підземний перехід на Підзамче

2011 рік



Ще графіті, які мені вдалося відшукати у місті, можна побачити тут:
фотоальбом графіті

Anhorda

Колекція тематичних графіті біля Львівської лінгвістичної гімназії
по вул. Кирила і Мефодія, 1а

Українська мова і література



Іноземні мови





Геометрія



Хімія





Географія



Львовознавство, або історія



Швидше за все, учні малювали під керівництвом вчителів.

Lesyk

Особисто я є великим поціновувачем творчості Бексі. Його роботи сповнені сенсом, впливають на власні погляди на життя.нажаль у Львові подібного не бачу. Шкода. Ось сайт з його творчістю. На сайті представляються лише його останні роботи, так то в нього їх сотні. Деякі навіть вирізаються зі стін та продаються за дуже немалі гроші. Ну, і "для прикладу" я покажу свою улюблену роботу Бенксі -


Ioan85


Anhorda

З першого погляду може здатися, що фасад нового готелю по вул. Фредра прикрашений чудовими статуями і позолоченою ліпниною:



Не піддавайтеся на провокацію. Це досить майстерно намальовані картинки.

linuxoid

Цитата: Anhorda від 10.08.2011 14:44:45
З першого погляду може здатися, що фасад нового готелю по вул. Фредра прикрашений чудовими статуями і позолоченою ліпниною:
Не піддавайтеся на провокацію. Це досить майстерно намальовані картинки.

То мій дядько робив і доробляє зараз. Розпис інтр'єру цитаделі теж його робота.

Anhorda

В темі Цитадель з середини (автор - linuxoid) можна переглянути фото із розписами інтер'єру готелю Цитадель інн.

Synoptyk

На Личаківській минулого року (06.2011), влітку. Нажаль частину графіті закрила реклама.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Bottlehunter

Лондон і стріт-арт - майже слова-синоніми. І є в тім Льондоні цілий район, розмальований і заклеєний. Brick Lane сі називає.

Отут можна почитати. Це, до речі, блог чувака, що називає себе Nomerz. Ось помилуйтеся, як він файно бомбік розмалював:



А це вже Льондон:







Най жиє Гуцулія!

Stinger

Добавлю і я шось :)

Район секондового базару між Іскрою та вул.Зеленою








Sensei

Правильно буде  - Граффіті ,подвійне Ф.

Покажу вам пару світлин кращої граффіті команди України -  "Інтересні Казки"




Завжди вражали своєю креативністю.






Раджу до перегляду усіх робіт у великому форматі  Тут
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Bottlehunter

Цікаві роботи в тих "Інтересниз казОк", але в Києві та Одесі я бачив і кращі. Але фоток не маю, тому тихенько мовчу.

А "графіті" з одним "еф", в словах іншомовного походження приголосна не подвоюється.
Най жиє Гуцулія!

Anhorda

Графіті в оформленні екстер'єрів будівель

Графіті на стіні магазину (вул. Глинянський Тракт, 147а)





Графіті на стіні міні-бару (вул. Зелена, 273)






Англомовні сайти з колекціями графіті (здається, що не постили їх):
1. Wooster Collective
2. Streetsy

Synoptyk

На Київській.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

STALKER

Деякі графіті з вул. Вітовського. Фоткав сьогодні.

bezmezhna

Вітання всім!
Дуже потрібні контакти з фаховими райтерами.
Хочемо зробити пре-фестиваль графіті Леополіс Гран Прі.
Буду вельми вдячна за інформацію.
Може хтось знає, ким організовуються акції на Вітовського?
Наперід дякую!

Bottlehunter

http://ochendaje.livejournal.com/344053.html - стаття з оглядом творчості відомого російського вуличного митця Паша183.


Най жиє Гуцулія!

STALKER

Дуже гарні графіті є на вул. Стрийській біля автовокзалу-на огорожі новобудови-приміщення для Львівського міського управління ГУМВС у Львівській області у рамках програми профілактики злочинності. Знаходиться ця новобудова тут/. Фоткав 23.11.2013.































А це графіті знаходиться на перехресті вул. Костомарова-Руставелі:

STALKER

Графіті з вул. Стуса:










Bottlehunter

Кілька робіт з Києва, що сподобалися.





Стіна пам'яті Цоя, в дворику на Грушевського, 4б. Відкрита влітку минулого року.









Най жиє Гуцулія!

238 Гості, 1 Користувач