Автор Тема: дез "Інформатор" returns!  (Прочитано 3673 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
дез "Інформатор" returns!
« : 12.06.2011 22:01:51 »
Сьогодні після обіду мені задзвонив дядько Bottlehunter і сказав шо я супєр-стар, що фото зі мною надрукували у "Інформаторі", а саме на 18 сторінці. Спочатку я, звісно ж, не повірив, але потім пішов у найближчий газетний кіоск і придбав собі примірника. І ситуація наступна: Пан автор статті (не називатиму тут його ім'я - не рекламуватиму цю особистість) написав статтю аж на цілу сторінку про "забруднювачів" Львова - Полтву, Грибовичі та просто інші заводи навкруги міста. Якраз фото що мало б асоціюватися з Грибовичами - це фото з нашої вилазки в ту місцину. Звісно ж ніяких посилань на наш форум чи на Роя (автора фото) там немає.
Ось власне ця стаття (якість фото дуже нездала, думаю хтось перезнимкує її краще чи відсканує) :

А ось фото Роя - оригінал (для тих хто не знає даної фотокарточки, і може сказати "ну так туво ніц не ясно чиє ту фото і чи то шпрауді той Лесик і чи то спрауді то Рой хвотографуау":

Як вже гарно помітно - низ фото з ватермарком обрізаний, ніяких згадок чиє це фото немає. Також немає згадок про авторів інакших двох фото. Чомусь мені здається що інакші два - також не робота автора статті. Сам Рой казав що нічого про це не знає і що сам повернеться до Львова у вівторок - тоді і буде щось трошка розбиратися.

П.С. Авторе, ти ж читаєш наш форум, відгукнися.

П.П.С. - Внизу сторінки написано "Автор: Полтва - найпотужніше джерело смороду у Львові" - боюсь Вас розчарувати, але найпотужніше джерело смороду у Львові (як і у більшості інших великих містах) це автотранспорт. Полтва губиться за запахами вихлопних газів. Не вірите - прогуляйтеся Карпатами - авось відчуєте, який він той кисень що майже немає вихлопів у собі.

П.П.П.С. - Наступного разу обирайте фото де мене краще видно, так щоб моє лице було гарним і чітким - а то знайомі не вірять же то в статті Я! ;D
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1362
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Re: дез "Інформатор" returns!
« Відповідь #1 : 12.06.2011 23:21:27 »
Дякую Лесик, що порушив цікаву тему!

Доречі, фото взяте не кольорове, а ось це - чорно біле.

Зверніть увагу, фотографія зазделегідь переведена в колір, проштамповані декотрі елементи з сміття.
Але Лесик той самий  ;D

Все зазделегідь зроблено так, щоб замести сліди, і так, щоб не виникало питань.  
Дуже тупо і бідно зі сторони видання.

Все ж, пояснення від них вимагатиму.

Цікаво так, Ми, в основному далекі від журналістики люди стараємося створювати цікавий для читачів матеріал.
І нам, "не професіоналам" це виходить найкраще.

Респект Нам і Viva Explorer!
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 232
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 12.06.2011 23:37:42 »
До речі, я також бачив що додаю у тему не те фото   ::)
(різниця - постава не та, відрізняється позиція руки, сумки, кросівок якийсь пакет не закриває)  :)
Просто я не дуже то уявляв "де вони взяли кольоровий аналог"...   :)
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1362
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #3 : 15.06.2011 15:43:15 »
Передзвонив у редакцію. Повідомив про порушення своїх авторських прав, про своє фото, а також за фото в попередніх випусках з Новороздільської сірки та танкоремонтного заводу.
Обіцяли виправити ситуацію, додати в наступному випуску посилання на автора фотографії.

Також попросив, заради запобігання виникненню неприємностей, на майбутнє давати прямі посилання на авторів, та нашого ресурсу зокрема.

Подивимось, як воно буде. В разі чого, діяти будемо кардинальніше.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue