Допоможіть вибрати блок живлення до ПК

Автор Mike555, 13.06.2011 13:37:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Mike555

Потужністю 500-550Вт.Які виробники,кращі,ціновий діапазон,і конкретні моделі,шо добре себе зарекомендували... ::)

Drusja

З виробників хороші, у співвідношені ціна\якість\гарантія, Chieftec. Блок потужністю 500-550Вт у львівських гуртовиків вартуватиме 40-65 вічнозелених, в залежності від моделі і два роки гарантії. Zelman при тих же потужностях буде на баксів 30 дорожчим але на рік менше гарантованим. Правда останні не юзав.
А так загалом, то народ бере блоки середньої гімнистості, типу Gembird, BTC і тому подібне. Свій рік чи два гарантії 100% відпрацьовує, а далі кому як повезе. Вартуватиме від 35 до 40 американських тугриків.
Є ще правда Seasonic (що за звір, чесно не юзав) вартує 70-80 мертвих американських президентів, але за то 3-5 років гарантії  :o залежно від моделі.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Mike555

Знайшов один такий Chieftec .Ціна 473 грн.,550Вт,і гарантія 60 місяців(!!).

Dark Wind

Цитата: Mike555 від 13.06.2011 22:44:28
,і гарантія 60 місяців(!!).
Можливо вони зробили помилку (вони часто на дешевше роблять помилки) перед тим як себе настроїти перезвони і уточни за гарантію!

inkognito

    Ні, це не помилка. Так і є - СhiefTEC каже, що 60 місяців. Раджу почитати тестування даного БЖ ось тутко. Доволі стара модель, 2008 року, більш схожа на 450, ніж на 550 Вт. Можна спробувати взяти CHIEFTEC 550W (APS-550S) або  CHIEFTEC  600W (CTG-600-80P).
  Вже скільки років у домашньому компі стоїть ChiefTEC - жодних нарікань. Як не дай-Боже здихне, буду шось брати із дорожчого, мабуть - Zalman  500W ZM500-RS.
  Пошо тобі 550 Вт в кінців?  :)
Resistance is futile

Mike555

В мене зараз стоъть Делюкс АТХ-350В Р4,на 350Ватт.Хотю собы докупити відеокарту Радеон 5830,а вона жре 175 Ватт.Старий блок вже не буде стягувати :P

inkognito

я думаю, що блок на 450 Вт прекрасно все це потягне.
Resistance is futile

Mike555

В далекій перспективі покупка нового процика,так що блок живлення тре купляти "про запас" :)

Drusja

Як на мене то й з новим проциком 450-ка норамльно потягне, ну прозапас звичайно можна взяти й 500-ку. Головне не NoName чи щось типу того бо 450-500 в реальності виявляться тими самими 300Вт
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

ЦитуватиВ далекій перспективі покупка нового процика,так що блок живлення тре купляти "про запас"
Нового, то якого? Можливо, це буде  Core i7-990X о шести ядрах на 3,47 ГГц за $1000+ на Socket H? У нього ТDP 130 Вт.  У 5830 TDP 25-175 Вт. Най чіпсет зжере ше 50 Вт (із ОЗП), +20 на жорсткий диск, +20 на DVD/ВD і ще 20 на всяку фігню типу вентиляторів. Буде 415 Вт сумарно, +КПД 80-85%. Стане 500 Вт БЖ за наступних умов:
 
  1)  Топовий проц за $1000+ (мовчу про вартість мами, ОЗП);
  2)  Ти реально зможеш все це залізо завантажити на 100% (так не буває, особливо у забавках, котрі реально зараз можуть використати ну два ядра CPU максимум);
  3)  Нафіг тобі то все, купи си PS3 чи Хbox та великий телевізор - буде дешевше  :)

   Звісно, конфіг тупий - ніхто при здоровому глузді не буде ставити у систему на такому процесорі таке відео. CPU навіть не "спотіє", в той же час відео буде змушена "вигрібати" по-повній. Це я до того, що конфіг системи має бути гарно збалансованим - допиши будь ласка, що у тебе є зараз, а що на виході плануєш отримати. У будь-якому випадку, якісний БЖ - основа системи, і ним нехтувати не варто.

 

Resistance is futile

Mike555

Athlon 64 3000+ (1.8 Ghz)
Radeon 1300Pro (125Mb/128bit) - планую купити Radeon 5830 (5850)
ОЗУ - НСР 512мб (планую докупити дві планки по 2 ГБ )
Хард -160 Гб
Материнка - AliveSata2-Glan/A/Asr
Delux ATX-350W P4 350Ватт
На рахунок нового процика ще не вирішив.

inkognito

ЦитуватиAthlon 64 3000+ (1.8 Ghz)
:) мої співчуття...
ЦитуватиRadeon 1300Pro (125Mb/128bit) - планую купити Radeon 5830 (5850)
9500GT чи GT240 = це саме те, що тобі потрібно. І грошей більше тобі на БЖ залишиться. Смішно чоловіче таке відео ставити в ото, що у тебе є. А головне - цілком не потрібне, бо різницю побачиш лише в синтетиці, і то гадаю, різниця буде нікчемною.
ЦитуватиОЗУ - НСР 512мб (планую докупити дві планки по 2 ГБ )
Не плануй, продай разом із CPU, материнкою та ОЗП. Ібо нефіг тримати таке джелізо, якщо ти плануєш рости десь далі.
ЦитуватиМатеринка - AliveSata2-Glan/A/Asr
Ту я просто мовчу і плавно ви-падаю в осад...
ЦитуватиDelux ATX-350W P4 350Ватт
Тут ти правильно вирішив, а заодно придбай корпус - хоча б за баксів 60+.
ЦитуватиНа рахунок нового процика ще не вирішив.
Та й особливо тобі нема чого вирішувати - продавати чи викидати.  Другий варіант реальніший, перший пахне не більше 3-4 літрами пива.

Resistance is futile

Mike555

Ну,незнаю,по-моєму,справи не такі і погані.
А правда,що блоки живлення з часом можуть сильно втрачати  у своїй потужності ?

inkognito

     По-моєму, справи дуже погані - у чому ти сам зможеш переконатись, почитавши троха більше та увімкнувши клепку (запрошую на активну дискусію в приват або в ICQ - бо тут вже негоже). А я знаю про те, що дописую.  
    І чого тебе так БЖ турбує за такої комплектації? Це як бак у старого ЗАЗу - ну 20 літрів, 50 чи 100? Мотор є до дупи, шасі, ходова - взагалі усе (окрім автентичного зовнішнього вигляду).  Зрештою, підростеш та зрозумієш чому на Запорожці не ставлять мотори від Феррарі  :) Чи хоча б від KIA чи Hundai - це більш доречно.
   А так, мега FPS-ів тобі, для цього дійсно у твоїй конфігурації бракує 5830-5850 та хорошого БЖ  :) Йно не забудь поміряти те, що маєш до та після, потому співвіднести отримане до потрачених $$$. Не повіриш, ти залишишся просто шокованим  :)
Resistance is futile

Golem

Погоджуюся. Є багато більш спеціалізованих сайтів де можна з задоволенням обговорювати конфігурацію компа аж до поперечного перерізу шнура живлення.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Gnomich

Поки найкращим блоком живлення для мене вважаю be quiet. Якісне внутрішнє наповнення, плюс до всього є як і модульні блоки живлення, так і збірні. Якщо брати модульний на 500 ват, то це be quiet! 500W Pure Power 11 CM. Якщо не модульний be quiet! System Power 8 то ось цей. Мені обидва подобаються, вони правда важкі як для 500 ватників. Але це означає що там хороші комплектуючі всередині. Можете подивитися багато оглядів на ці БП. Самі БЖ я беру в магазині 3ona51. Якщо розглядати більш дешевий варіант БЖ, то це Seasonic або FSP.

234 Гості, 0 Користувачів