NSP testing. Відгуки.

Автор swordlord, 13.06.2011 16:40:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

swordlord

Багато говорити не буду, але є "контора" NSP мережевий маркетинг, торгівля біодобавками і різними там супер препаратами по космічним цінам (накрутка аскорбінки 1000%)  ;D.
Значить дупою чую же то лохотрон, бо немає єдиного головного офісу в Україні, всі офіси - це банально кімнатки в офісних центрах.
А ше вони якимись чудо-методами вміють, за допомогою лазеру, з мозку зчитати інформцію, про здоровя людини  ;D ;D ;D а от номера рахунків і думки не можуть  ;D
Хто шо думає? Хто стикався? Хто попікся?

Плюс цікаво зробити аналіз тої продукції.
Не люблю коли дурять людей.
Чи я не правий? 
Лікарі, фармацевти Ваше слово. Бо в аптеках того не продають, а отже зрозуміло, що щось не чисто. Плюс промивають людям мізки за допомогою фільмів.

Контракт написаний не дуже чисто, з перших пунктів суперечності і реально вигідні лише компанії умови.
Гроші людям платять тільки в чеках. Контракти заповнюють виключно російською мовою, і умови вказані лише на одному примірнику контракту (тому що залишається в обманутих).
На упаковках і в брошурах, конкретні граматичні помилки...
Si vis pacem, para bellum.

Lesyk

Лохотрони були, є і будуть. Наше здоров'я - то найдорожче що ми маємо. Тому лохотронити там цілком реально.
По-моєму - це треба бути бовдурем, щоб звернутись у подібну контору. Але є різні люди, адже соціум - це великий букет з різних особистостей..
А граматичні помилки в документах - жахливо і тупо.якби мені подібний документ в руки потрапив - ймовірно я б почав його креслити і виправляти. Хай живе граммар-назі! \Ґ

Drusja

NSP це та ж сама хна\лохотрон, фінансова піраміда, що і Amway чи Велнесс. У якій щоб заробити десяток гривень треба вкласти тисячу і промити людям мізки ще на тисяч 5 (це не враховуючи моральних збитків, витрат на поїздки\тренінги, і втрачених друзів, яким в першу чергу намагався впарити цей "мега крутий і прибутковий бізнес").
З особистого досвіду (пару раз ходив на тренінг, доречі запросила колишня знайома) - це тупе зомбування, і якщо не почнеш вчасно аналізувати, без допомоги представників тих компаній, їх піраміду то все здається неймовірно класним. Особисто мене обробляли десь цілий місяць поки я не послав те все під три чорти, коли не почув конкретних відповідей на короткі чіткі і прості питання а лише завчені універсальні відповіді\відмазки. Ще одна добра знайома колись пробувала саме це NSP і уявіть її здивування коли ця контора раптово пропала на невизначений час. Після того теж зрозуміла що це за лохотрон.
Так дійсно в них є хороші товари, але ті ж самі товари або їх аналоги не гіршої якості продаються набагато дешевше, просто їх не так ретельно впарюють. Тому моє відношення то такого роду компаній (пірамід) категорично негативне. А людям які інколи пропонують цю хну в контакті я коротко відписую перелік таких фірм і вони моментально зіскакують не задаючи більше ніяких запитань.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

swordlord

Цитата: Drusja від 13.06.2011 21:56:24
NSP це та ж сама хна\лохотрон, фінансова піраміда, що і Amway чи Велнесс. У якій щоб заробити десяток гривень треба вкласти тисячу і промити людям мізки ще на тисяч 5 (це не враховуючи моральних збитків, витрат на поїздки\тренінги, і втрачених друзів, яким в першу чергу намагався впарити цей "мега крутий і прибутковий бізнес").
З особистого досвіду (пару раз ходив на тренінг, доречі запросила колишня знайома) - це тупе зомбування, і якщо не почнеш вчасно аналізувати, без допомоги представників тих компаній, їх піраміду то все здається неймовірно класним. Особисто мене обробляли десь цілий місяць поки я не послав те все під три чорти, коли не почув конкретних відповідей на короткі чіткі і прості питання а лише завчені універсальні відповіді\відмазки. Ще одна добра знайома колись пробувала саме це NSP і уявіть її здивування коли ця контора раптово пропала на невизначений час. Після того теж зрозуміла що це за лохотрон.
Так дійсно в них є хороші товари, але ті ж самі товари або їх аналоги не гіршої якості продаються набагато дешевше, просто їх не так ретельно впарюють. Тому моє відношення то такого роду компаній (пірамід) категорично негативне. А людям які інколи пропонують цю хну в контакті я коротко відписую перелік таких фірм і вони моментально зіскакують не задаючи більше ніяких запитань.

Всі вони ще люблять, страшенно люблять, задавати питання: "А, що таке піраміда?!"  ;D
Нагадує Людвіга Арістарховича з його славнозвісним: "А кто это сделал?!" (Наша Раша)
Мережевий маркетинг - ідіотизм.
Але все ж, чи можна десь протестити їх товар, може хто має вихід на яку лябораторію?  ???
Si vis pacem, para bellum.

Marina

Думаю, не треба писати того, чого не знаєш. Мені ці препарати дуже допомогли і я вважаю, що ціна цілком виправдовує якість. Мама моя медпрацівник, але ні знайомі лікарі, ні дорогі аптечні препарати не могли мене вилікувати. А взагалі ліки у нас в аптеках ду-у-уже сумнівної якості :o

Alter

ЦитуватиДумаю, не треба писати того, чого не знаєш.
Це Ви, власне, про що саме?
І, якщо не секрет, чи можна дізнатись, що ж Ви все-таки цим вилікували?

P.S. А як і ким було призначне лікування? Менеджером з розповсюдження, який має вищу медичну освіту, чи може ви в коментах на сайті прочитали чудо-властивості препарату?
P.P.S. Думаю цю розмову варто продовжувати лише тоді, коли Ви не є одним із розповсюджувачів цього товару, а дійсно чисто випадково не стали жертвою заробляння грошей на людській вірі у ЩОСЬ, що лікує ВСЕ і від ВСЬОГО (доречі, є багато препаратів саме із такими, або схожими лікарськими властивостями - це Вас не насторожує?)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

swordlord

Цитата: Marina від 25.11.2011 00:49:54
Думаю, не треба писати того, чого не знаєш. Мені ці препарати дуже допомогли і я вважаю, що ціна цілком виправдовує якість. Мама моя медпрацівник, але ні знайомі лікарі, ні дорогі аптечні препарати не могли мене вилікувати. А взагалі ліки у нас в аптеках ду-у-уже сумнівної якості :o

А чого це я не знаю ШАНОВНА!!!?
Може я не знаю, що вся та контора прикривається знаком якості який не може позначати якість мед.препаратів. Чи ви ставите якість болтів і таблеток в рівні умови?
Може я не бачив як реагують менеджери на запитання, де знаходиться головний офіс, сертифігакція, документи і тд і тп.
Може я не знаю, що всі документи зроблені на Росію!!! І як мінімум в Україні не дійсні! Якщо вони взагалі існують хочаб в Росії.
Звичайний кальцій, який являється хімічним. елементом і має найпростішу банальну формулу, в тій чудо-канторі коштує в 6-7 раз дорожче ніж апетечні замінники.

Якщо прикриваєтесь мамою-медпрацівником, назвіть її медичний ступінь та посаду.
Також можете подати список лікарів які вам не змогли допомогти, можна поставити під сумнів їхню фаховість і рішенням суду позбавити їх диплому та роботи.
Ха, та ви цього ніколи не скажете, а знаєте чому?  Тому, що написали нам тут лише тому, що НСП вас годує, ви на тому зарбляєте і боїтесь, що вратите легкі гроші.
І ще одне питання, на якому ви вже рівні і скільки отримуєте? а на скільки таблеток накупили?
Являєтесь ви ФОП ? Сплачуєте податки?  В контракті ж бо чітко написано, що кожен хто продає продукцію НСП має сплачувати податки згідно законодавства країни здійснення діяльності. ТАКШО гроші в казну і нехай дороги пороблять! А хочете пити свої БАДи то пийте тихенько і не спонукайте здорових людей до гроблення свог здоровя та трати грошей. НЕ прокатіт !
Si vis pacem, para bellum.

YserL

Це одні промиті мізги БАДами.
Тут вона пише:
Цитата: Marina від 25.11.2011 00:49:54
Мама моя медпрацівник, але ні знайомі лікарі, ні дорогі аптечні препарати не могли мене вилікувати.
А тут
Цитата: Marina від 25.11.2011 00:49:54
Мені ці препарати дуже допомогли

Але нема ствердження що вони її вилікували :)

Lesyk

Альтер, Юзер, дядько Гітлєр - ви усі не праві, ваша думка будується лише на гіпотезах та припущеннях. Власних. Тобто ваші думки сповнені суб'єктивізмом та необ'єктивністю.
А я об"єктивний. Ібо Я вірю в те, що саме дані препарати дистанційно змогли розсосати ракову пухлину в моїй уявній печінці під номером дев'ть та три четверті.

Марійко, можна з тобою зустрітися? Погуляти? Не для інтиму, а так просто поспілкуватися. В цьому світі так мало розуміючих людей... А я бачу, що ти також пройшла через ці дев'ять кіл пекла, як і я. Одразу видно що ти пристойна дівчина. Нам буде про що поговорити, у нас стільки спільного. 
Можливо, ти не захочеш дописувати сюди, чи мені в особисті повідомлення. Чи навіть в ВК.
Залишу ту свої контакти:
телефон домашній: в приваті
та мобільний з міським номером: в приваті
А також власну поштову адресу: в приваті

YserL

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

inkognito

   Знову холіворим...Особисто не хотів висловлювати свою думку з цього приводу, але вже то мені допекло. Вважаю, що кожна людина має право вибору - хочеш ковтай БАДи, купуй товари Awon'у, здавай гроші Мавроді, а хочеш - ні. Ібо демократія. Усі проблєми виникають тоді, коли хтось хоче переконати іншого(інших) у правильності власних поглядів на життя.
   І шо ми з того маємо? Холіворим, образили та замінусили нового дописувача Мarina (а це був її перший допис.Свій перший допис пригадуєте?) - ніякого позитиву...Поп*%:?ли, кожен показав який він мудрий,розбіглись. Краще б організували вилазку у якесь цікаве місце та гарного звіта дописали.
 
  З.І. Складається таке враження, що одному із дописувачів треба припинити бавитись із тареном(чи іншою психотропною бідою).

  Logoff
Resistance is futile

YserL

Хто скрив телефони психлікарні?  ;D

Sunkatalano

ЦитуватиТелефони і навіть адресу. І це зробив Пан Злісний Модератор. А я за розміщення телефонів отримав попередження (попередження за порушення неіснуючого правила - норм, нє?)
Лесик, це було зроблено в твоїх ж інтересах. Чи краще, буде якщо до тебе дзвонитимуть о 3-й ночі по питанню оптового придбання фалоімітаторів?)

Lesyk

Цитата: Sunkatalano від 26.11.2011 20:49:18
Лесик, це було зроблено в твоїх ж інтересах. Чи краще, буде якщо до тебе дзвонитимуть о 3-й ночі по питанню оптового придбання фалоімітаторів?)
Це була адреса та телефони Львівської психіатричної лікарні №1.

:-)

Тарено- та БАДожуям присвячується.
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

   Дописи Lesyk'a у смітнику, усі желающі можуть почитати їх там. Однако не це тільки порушення правил форуму, а ще й офтоп та засирання теми.  А в Lesyk'a бан на 10 діб.
Resistance is futile

Marina

Давно не заходила на ваш форум. Звідки ви берете таку інформацію? Я 100% впевнена, що компанія американська. Я НЕ Є РОЗПОВСЮДЖУВАЧЕМ, просто багато читала форумів, перш ніж спробувати БАДи, теж важко було повірити в їх дієвість. Питали, чим хворіла. Відповідаю - асма! Ця хвороба не є виліковною, її можна довести до стану ремісії. В принципі, я цього добилася, потративши 2 тис на нсп. В 2010 я лікувалася в лікарні, було витрачено приблизно таку ж саму суму, але результати були мінімальні. Лікар мені сказала - все, треба користуватися гормональними балончиками, ми вам дамо картку на знижку. То це не лохотрон? Це правда - кожен обирає сам. Але я впевнена, що краще лікуватися натуральним, ніж хімічними препаратами, не обов*язково нсп, може й є якісь чаї чи натуральні таблетки. А ви бачили скільки в хімічних препаратів протипоказань? ПРОСТО БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І НЕ ДОВОДЬТЕ СВІЙ ОРГАНІЗМ ДО ТОГО СТАНУ, КОЛИ ТРЕБА КОВТАТИ АПТЕЧНУ ХІМІЮ! Маю на увазі ведіть здоровий спосіб життя, і тоді ніякі бади вам не згодяться. Мені вони були потрібні, бо довела себе до кризового стану. Ще питання до вас  - я не помітила ні однієї людини, яка б спробувала щось в даній компанії, але всі на щось скаржаться  - на що?

Marina

Ще одне - я зовсім не ображаюсь на те, хто дехто з вас написав. Усі підлітки такі - хочуть показатися надто розумними! Змінюйте свій підхід до життя і БІЛЬШЕ ПОЗИТИВУ!!!!!!!!!!!!!!

YserL

Біодобавки і фармація - це все в більшій чи меншій мірі лохотрони. Здорові люди не потрібні економіці.

Caesar

Немає сенсу піднімати цю тему знову. Краще зробити, як радив наш пан модератор inkognito і зібратись на вилазку. 
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

265 Гості, 0 Користувачів