Очистка Цитаделі

Автор inkognito, 29.04.2009 20:28:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 9 Гості дивляться цю тему.

inkognito

   Здається Golem щось писав, що банда із Екстріму пішла чистити "Лощину". А я думаю чим ми гірші? А давайте наприклад поєднаємо благородне із потенційно цікавим для дослідження? Маю наувазі Цитадель, а саме останній її вільний (та й зрештою розвалений) форпост, а саме гвинтові сходи, що ведуть вниз...Так там смердить, але хіба це проблема?
   
   Коли вчився у Рідній Політехніці, ходили пити горівку у ту споруду, що найближча по праву сторону від в'їзду в Цитадель, так шо зара загороджена парканом і відновлена, принаймі ззовні. Спуск до низу був, причому
на рівень навколишнього рову. А от власне, що цікаве - спуск і далі був, просто таки був завалений цеглою, так само як зараз є заваленим вхід у напівзруйнованій будівлі.

   Згоден посильно тєжко працювати, оскільки шалено цікаво. Але так си думаю, треба для початку не меньше 4-5 охочих для оптимізації процесу вигрібання сміття.
   
   Прошу зголошуватись шановні Пані та Панове!
Resistance is futile

Golem

Згідний. Камені там в основному енвеликі. Їх можна очищувати передаючи конвейєром з рук в руки і викидаючи назовні. Думаю за кілька годин доберемся до нижчого поверху. Але, впевнений, він також завалений каменями. Більше того, будь-який хід звідти буде замуровано зсередини. Не забуваймо, шо недалеко діючі обєкти.

В любому випадку "наша праця корисна і она нужна людям" (с)Подеревянський. Так шо на с вже двоє. Для цього можна буде виділити якийсь вечір, бо тратити цілу суботу якось шкода :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Я б теж приєднавася, але нічого не можу обіцяти, бо зараз здаю сесію.

zelja


inkognito

Отож нас уже потенційно четверо, можна вже щось і думати.
Resistance is futile

master

На днях були там із stinger-ом. Так, трохи копнули в самому низу по сходах, де завалено. Прокопали з пів-метра і. вперлися в бетон  ;).
Там на поверх нижче, з під завалу видно самих верх проходу, по розтануванню симетричного до того, що по сходащ вище, тобто там де бухають і є 2 вікна.
Приблизно так

Вибичте за знущання над paint )))
значить зліва - то, як воно є теоретично.
зправа - те, що є зараз (( червоне - це рівень завалу.
Тобно завалу метри на півтора... як мінімум.. а ще ЗА тим проходом, якщо уявно до нього таки долізти.

inkognito

  Якшо вперлись у бетон то вже цікаво, значить заливали спеціально. Хоч я і не прихильник таких дій, може буде варто довбанути направо у стіну із цегли?
Resistance is futile

zelja

ТРЕБА ДОВБАТИ ЛЮДИ!!!

inkognito

  в суботу вільний опісля 16-00.
Resistance is futile

master

По ідеї, знизу планировка має бути приблизно такою самою, як і зверху. А там, де ти шотів довбати зверху тупо земля. Хоча.
І ще, забув! Там, де ми копали у С-Т-Е-Л-І !!!  ;D здоровезний бідон з цементом (ну чи з під цементу, пофіг). І ща рядом stinger в арматурі роздивився автомобільний двіжок  ;D. Що заливали - то і так ясно було.

master

тобто бідон у стелі (точніше у сходах, що над головою)

inkognito

 усе би бетоном не залили - факт (надто багато його було б треба), поверх внизу є як мінімум = на власні очі бачив аналог по сусідству і то не раз. Поверхів має бути вниз більше -1 поверх від поверхні впирався у дно канави навколо, -2 йшов нижче  = там уже вікон не було.
Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 03.06.2009 19:15:31
  в суботу вільний опісля 16-00.
Я походу теж вільний цілий день ;)

inkognito

уточнення від мене поточне - було б супер мені від 08-00 до 14-00 в суботу...
Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 03.06.2009 19:55:28
уточнення від мене поточне - було б супер мені від 08-00 до 14-00 в суботу...
Гуд мені підходить :)

Stinger

народ, я теж з вами!!!! :D тільки беріть лопатки та ломи!!! там і master приєднаєтся!!! ;) отже з 8-ї ранку! супер!

inkognito

  Лопати нажаль немаю, але але буду вас чекати на місці об 08-00 сраня суботи, 6-го червня 2009 року
Resistance is futile

Dexter

Я б тож хотів піти=((але суботи всі аж до кінця літа забиті=((((

Тай цитаделі тієї про яку йде мова ще ніколи в реалі не бачив...

inkognito

  Лощина - 17-00 в пятницю коло СКА, Цитадель - 08-00 в суботу (мій № телефону в ПМ)
Resistance is futile

zelja

Значить так незабувайте народ завтра цитадель на 8,00 ранку

295 Гості, 0 Користувачів