Очистка Цитаделі

Автор inkognito, 29.04.2009 20:28:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Я навіть не замітив що ми так багато розрили :o
Круто бо навіть не було тяжко нууу тіко галімо що земля з цеглою в перемішку то тре спочаку розібрати найбільші куски цели поперекидувати в іншу кімнату а далі лопату в руки і гада копати :)
Сьогодні було матьоро :)

inkognito

    а матьоро форева буде - це ж кайф нереальний відривати історію цеглинками (чорт би їх взяв ті цеглинки), най кусають лікті ті, кого небуло. На даний момент відрили (окрім цегли, бубуляторів, скла) стару лятарку від совіцького ровера, декілько незрозумілих залізяк тошо
Resistance is futile

Stinger

ага, особливо гори бульбіків та банки з під снєжки ;D проте тепер там є протипіхотний рів, до якого ОБОВ'ЯЗКОВО хтось таки втрапить  :D будуть знати, як там ср@ти!

inkognito

    О точно! Панове та Панянки  - будете там, краще обійдіть по праву руку і через вікно залізайте донизу. Через сходи би не радив йти - тра буде вже скакати і непевна підлога внизу. А бульбіків стілько досі я ше не бачив - тра Садовому зарекомендувати там музея зробити, окрім усього бульбіків також
Resistance is futile

zelja

ууу доречі про кімнати забув сказати
1- В цю ми висипаємо землю
2- В цій скидуємо сумки і перекуюємо :)

Stinger

Ех, от колись приведу я свою дитину на цитадель і скажу: - Ось, дивись синку, отут, де ми спускаємось по сходах, була велика купа сміття і цегли, і татко з друзями то все вигрібав звідси, щоб гарно було))) Корисну справу робимо товарищі!

inkognito

    дай Бог, дай Бог - шоб ти мав змогу туди із дитиною прийти...бо погана чуйка каже, що до того часу там вже не буде де лазити...
Resistance is futile

master

http://www.lvivcenter.org/uk/lia/map/?show=objproject&ci_projectid=4
Всі бігом сюди.
Це результати проекту "Цитадель у Львові"
Там зправа є лінк на 3-ю максиміліаньську вежу - так є багато цікавого.
А загалом це - все що відомо про цитадель, зібране до купи  :)

master


Stinger

шось нікому на форумі крім нас не цікава цитадель. дивно... ???

inkognito

  Маю надію, що це не так - в суботу побачимо - а може шось зміниться і прийпе більше народу? Якщо хто не в курсі ми в суботу зраня із 08-00 ранку регулярно троє розчищаємо Цитадельку(властиво напівзруйновану вежу) - Зеля, Стінгер та я. Будемо вдячні за допомогу "живою силою", бо утьох таки довго дуже займе нам то часу...
Resistance is futile

Romchick

Приєднаюсь до вас ближче до обіду, якщо не з"явиться нагальних справ і дозволить погода.

inkognito

 та підземлею погода стала - волога і холодна  :) А копати будемо максимум до 12-30 - стінгер мусить тікати на якісь збори чи тренування, та й 4 години підряд копання реально замахує...
Resistance is futile

inkognito

 На жаль колєги завтра на рано виникли неочікувані раніше важливі плани, приєднатись зможу не раніше 12-00 - а можливо навіть пізніше...Соррі, але так буває.
Resistance is futile

zelja

я теж не зможу приєднатися до вас :(

Akella

блііін((((а після 12 я не зможу(((((((
Akell me nice!

Chuhaystur

Я теж можу на 12. Може буде мпрацбвати в дві зміни?? ;)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

навіть не знаю що скзати, давай наберу тебе як звільнюсь
Resistance is futile

Chuhaystur

Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Stinger

був сьогодні на цитаделі, там вже хтось впав  ;D є троха обвал з тої купи)))

а ще побачив там труби каналізації та маркування на цеглі.

а шє був в книгарні, і сфоткав план вежі  :)

293 Гості, 0 Користувачів