Очистка Цитаделі

Автор inkognito, 29.04.2009 20:28:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   курде, яка то лярва(-ви) із нашим підкопом зробила? ми ж так старались! усе одно - дориємо!
Resistance is futile

Stinger

авжеж дориємо!!! ;D

Dexter

Блін я б також поміг.але ви завжди по суботах ходити а в мене там якшо не сра.то пе. :-\

Stinger

Цитата: Dexter від 24.06.2009 23:23:43
Блін я б також поміг.але ви завжди по суботах ходити а в мене там якшо не сра.то пе. :-\

SORBEX з Лощини найкраще від сра... та пер... ;)

Dexter

Ну так...саміж діставали значить має помагати ще ліпше=)))
Але в мене полюбому всі суботи заняті.обідно буде якщо я ніразу не схожу розкопувати цитадель=(

zelja

Вот уроди  хто там лазив >:(

cdromchyk

Цитата: zelja від 24.06.2009 23:39:23
Вот уроди  хто там лазив >:(
Підозрюю, що той, хто заходить на цей форум, читає все (зауважте, лише як читець, а не дописувач), а потім йде по готових (після ваших розкопок) обєктах бухати чи колотись...
Окрім того ті, хто не прикладає зусить до цих робіт - їх і не цінують. Ходять там і к0пають все, викидають сміття, сця...ь, ср..ють, ригають, підпалюють і ще всяку єрунду роблять...
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

покидьки то точно. але мені все-одно --> це ми добру справу робимо і правда на нашому боці - будемо рити троха довше ось і все.  :)
Resistance is futile

Stinger

Цитата: cdromchyk від 25.06.2009 09:37:35
Цитата: zelja від 24.06.2009 23:39:23
Вот уроди  хто там лазив >:(
Підозрюю, що той, хто заходить на цей форум, читає все (зауважте, лише як читець, а не дописувач), а потім йде по готових (після ваших розкопок) обєктах бухати чи колотись...
Окрім того ті, хто не прикладає зусить до цих робіт - їх і не цінують. Ходять там і к0пають все, викидають сміття, сця...ь, ср..ють, ригають, підпалюють і ще всяку єрунду роблять...

Наврядчи ті хто ходить туди бухати, колотись, сра... та сся...  читають цей форум (добре якщо вони взагалі вміють читати) най швидше це місцева гопота, якої там не бракує, і яка давно знає про цю точку... 

Dexter

Я стінгера підтримую там як готель для пющих.головне прийти вчасно і забити точку де можна побухати.та й там стрийський парк не далеко.такшо охочих побухати в цитаделі є ойойойой як багато.

inkognito

то все полеміка...я б сказав, що побухати можна на природі навколо (що підтверджується купами сміття та гувна навколо), а ось покурити малолєткі вже на повітрі не можуть - шляк трафляє і ніжки трясуться. Тому тре їм лізти донизу де ППС не полізли б, -  і там добиватись в какашку...
Resistance is futile

slod

Зайдіть сюди:  http://www.lvivstory.com/news/news?newsid=1631
Назріває нова архітектурна "несподіванка" для львів'ян!  >:(
Не знаю хто як, а я за збереження первісного вигляду території Цитаделі.

inkognito

ставлю жирного хреста на 22 липня і вже реєструюсь на слухання! Поки-що всього не прочитав, але вже фото побачив! Категорично проти такого свинства і наруги. Дякую slod за інфу! Я думаю окрему тему створити "Порятунок "Циталелі", що нарід на це?
Resistance is futile

inkognito

там до-речі гарні креслення є! качаємо із цієї сторінки файл ІМО_Цитадель.pdf, гарні креслення починаються із 28-ї сторінки. Ще раз дякую slod'у!!! +
Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 25.06.2009 14:56:31
ставлю жирного хреста на 22 липня і вже реєструюсь на слухання! Поки-що всього не прочитав, але вже фото побачив! Категорично проти такого свинства і наруги. Дякую slod за інфу! Я думаю окрему тему створити "Порятунок "Циталелі", що нарід на це?
Я за
Вот уроди хочуть позносити все нафіг заради грошей  >:(

YserL

Підпис на карті де розміщені будинки "Пункт управління МНС"  :)

Stinger

От халепа! :( цитадель це ж пам'ятка архітектури ХІХ ст. едина така на всій Україні! Потитанкового їжа їм під їх бульдозери, а краще міну! Нехай політають!

inkognito

пиши пліз у "Рятуймо "Цитадель" !!!
Resistance is futile

sadist77

Нарід всім привіт . Мене звати Сашко , дуже уважно слідкую за вашим форумом,але нажаль не так давно .Маю бажання з вами познаемитися в реалі і кудись спуститись.(дуже в полтву хочу) Я працюю на Львів.Держ. телекомпанії оператором спорт редакції,займаюсь страйкболом...Golem якшо не байдуже відпиши альбо зателефонуй 80974093910 .Заздалегідь красно дякую!!!!!!!!
хочу автономну лопату та самовідбійний лом

zelja

Намічається цитаделька на суботу на 8 ранку І точно йде я Інкогніто І Стрінгер :)
Люди зголошуйтеся ;)

255 Гості, 0 Користувачів