Очистка Цитаделі

Автор inkognito, 29.04.2009 20:28:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Цитата: sadist77 від 25.06.2009 23:15:22
Нарід всім привіт . Мене звати Сашко , дуже уважно слідкую за вашим форумом,але нажаль не так давно .Маю бажання з вами познаемитися в реалі і кудись спуститись.(дуже в полтву хочу) Я працюю на Львів.Держ. телекомпанії оператором спорт редакції,займаюсь страйкболом...Golem якшо не байдуже відпиши альбо зателефонуй 80974093910 .Заздалегідь красно дякую!!!!!!!!

А у мене також був колєга котрий давав на форумах нумер свого мобільника...Мусив поміняти нумер згодом -  його через певен невеликий час почали мучити звінками по чому бетон у вас, ліцензійна вінда та наручники для садо-мазо у рожевому пуху...А виявляється  незадоволені форумчани запостили його нумер дебільного куда тіко могли - від будівельних оголошень до садо-мазо форумів.У мав колєга реальний DDOS у стільниковому варіянті - і як самі розумієте тут тільки допоможе заміна номера... Не пиши так більше Пане Садист-77, щиро раджу...  :)
Resistance is futile

inkognito

   а пан AXIZEP немає часом бажання приєднатись до нашого скромного колективу в суботу сраня?
Resistance is futile

Caesar

І чим закінчилась ця історія з копанням?:)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Stinger

Відсутністю бажаючих долучитись до цієї справи...

Caesar

 :'( так не цікаво , я б також приєднався...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

RiveT

Тижня зо три назад були з друзями на вежі. Так там все, що після ходу в тунель, де дира в підлозі, завалено повністю, там і великі дошки, цегла, блоки, троха землі Оо) пройти/проповзти далі не можливо. Так от питання, чи буде там хтось вести розкопки найблищим часом? ;D  Я можу долучитись по вихідним. Хто також володіє інфою, чому той хід постійно і усердно засипають, поділіться.

Stinger

який саме хід? уточніть пліз

RiveT

там де отвір від люка в підлозі
2 фото внизу -> http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,431.msg3890.html#msg3890

219 Гості, 0 Користувачів