Пташеня сокола

Автор Bottlehunter, 15.06.2011 23:47:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

На Левандівці просто під багатоповерхівкою було знайдене пташеня якогось хижого птаха, імовірно сокола. Звідки воно там взялося - невідомо, особисто мені найімовірнішою здається версія, що хтось їздив на полювання, привіз, а потім викинув, коли іграшка набридла. Літати пташеня ще не вміє, тому випустити на волю його зараз не можна. Здорове, на відсутність апетиту не скаржиться.

Може хто знає чи є у Львові якісь природоохоронні організації або ентузіасти, що наглянули б за ним? Міська квартира для нього явно не підходить...
Най жиє Гуцулія!

inkognito

файне мале, але у центрі му буде гірше ніж на бЛевандівці. Завтра спробую уточнити наявність персон/організацій де б го могли влаштувати, по тому допишу. І не факт, же такі здибаються.
Resistance is futile

axizep

таа )) в нього виглдя зовсім скуйовджений ) степан,ти точно з ним нічо не робиш? )
жарт )

є канторка юних натуралістів,я думаю вони б його приютили ззадоволенням,атк як в них живе купа птахів,земноводних і прочя живність.
базуються вони на станції юних техніків/натуралістів по вулиці франка (я колись ходив на радіо гурток туди). то єх вище музею франка і акурат навпроти стоянки локомотивів вузькоколійки в стрийському парку,але нижче ніж загс.на карті прикинув шо то може бути франка 141. там висить велика вивіска,тої кантори ти точно не минеш,як будеш йти по франка.якшо хош,можемо разом віднести сарваньця туди,дай мені знати
Slavko

Roy

Ще також на вул. Кубанську можна його віднести. А взагалі, було б добре, щоб Руфус поглянув на цю тему.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Та я власне на Руфусову відповідь і розраховував, на жаль не маю жодних його контактів. Він і пташку ідентифікує безпомилково... А що там на вул. Кубанській? Птахоферма? ;D
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 16.06.2011 01:25:18
Та я власне на Руфусову відповідь і розраховував, на жаль не маю жодних його контактів. Він і пташку ідентифікує безпомилково... А що там на вул. Кубанській? Птахоферма? ;D
Там гурток натуралістів, тамже і лікують тварин, зокрема пернатих. Якщо шо, зранку Руфусу задзвоню.
Meine Ehre heißt Treue

Rufus

Пташеня боривітра звичайного. Вони полюбляють гніздитися по високих будинках. На Кубанській 12 знаходиться Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр, там є невеликий зоопарк. Всяких молодих чи поранених тварин там завжди радо приймають. Минулого року я відносив туди такого ж птаха. Взяли  :) Якщо треба, можу зводити туди. Мій мобільний в Роя.
Be friendly to bats!

Bottlehunter

Дуже дякую! Про подальшу долю птаха повідомлю.
Най жиє Гуцулія!

YserL

А хто знає що це за птах, день гуляли в нас під офісом?

Lesyk

Сойка.
А та птаха що на другому плані - то також сойка. Це дві сойки. Сойка, що знаходиться на передньому плані - на мій погляд є молодшою, за ту що знаходиться на задньому. Можливо то сойка-тато і сойка-син (або інші 3 варіанти комбінацій статтей цих звірів - якщо буде потрібно, приведу формулу). Або вони навіть не є родичами. Можливо вони подружня пара. Можливо навіть нестандарної орієнтації. Скоріш за все ти їх застав на процесі пошуку об'єктів, які б могли стати для них харчем. Або вони просто прогулюються. Можливо десь поряд з вашим офісом був прокладений теренкур. Цілком реально, що ці два представника виду Garrulus glandarius мають проблеми зі здоров'ям, а сае безсонницю чи надмірну вагу, крайню роздратованість, інше.

Навіть не зважаючи на їхній вік та сімейний стан, релігійні та політичні переконання - то дві сойки. Джерело - власні орнітололічні зання та педіВікія. Стаття про сойку знаходиться тут.

Roy

Цитата: Lesyk від 16.06.2011 17:22:57
Сойка.
А та птаха що на другому плані - то також сойка. Це дві сойки. Сойка, що знаходиться на передньому плані - на мій погляд є молодшою, за ту що знаходиться на задньому. Можливо то сойка-тато і сойка-син (або інші 3 варіанти комбінацій статтей цих звірів - якщо буде потрібно, приведу формулу). Або вони навіть не є родичами. Можливо вони подружня пара. Можливо навіть нестандарної орієнтації. Скоріш за все ти їх застав на процесі пошуку об'єктів, які б могли стати для них харчем. Або вони просто прогулюються. Можливо десь поряд з вашим офісом був прокладений теренкур. Цілком реально, що ці два представника виду Garrulus glandarius мають проблеми зі здоров'ям, а сае безсонницю чи надмірну вагу, крайню роздратованість, інше.

Навіть не зважаючи на їхній вік та сімейний стан, релігійні та політичні переконання - то дві сойки.

То Слойка  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

ЦитуватиТо Слойка  
Я протестую!
Давайте визначимось з термінами, адже:
Слойка - це пиріжок, зроблений на основі листкового тіста. Або професійне кондитерське найменування будь-якого листкового тіста. Детальніша інформація на педіВікії знаходиться тут.
Сойка - (Garrulus glandarius), птах родини воронових. Довжина тіла близько 34 см, вага 147 — 196 г. Детальніша інформація на педіВікії знаходиться тут.

Давайте на навіть не орнотолічному чи кулінарному форумі не припускати таких грубих помилок у термінології.

axizep

там же написано,що той самий субєкт (сойка) є найбільшим ворогом дрібних птахів.вона розоряє їх гнізда,випиває яйця і краде пташенят. я думаю вона заслуговує помсти,тим патче що вимирання їй не загрожує. можемо цілим експлорером виразити ноту протесту сойці.або тим двома вломити трохи
Slavko

Lesyk

Цитата: axizep від 16.06.2011 19:54:03
там же написано,що той самий субєкт (сойка) є найбільшим ворогом дрібних птахів.вона розоряє їх гнізда,випиває яйця і краде пташенят. я думаю вона заслуговує помсти,тим патче що вимирання їй не загрожує. можемо цілим експлорером виразити ноту протесту сойці.або тим двома вломити трохи
Абсолютно проти.
Особисто в мене рука не підніметься зашкодити іншій живій істоті, якщо цього не вимагає власна безпека чи прогодування. Не розумію власне сенсу дій, подібних до тих, які запропонував пан axizep.
Думаю, кожен повинен розуміти, що в дикій природі виживає сильніший. Природній відбір... Якщо у сучасних умовах хижі пташки є на кращій позиції, ніж "нехижі", то так і має бути.

Alter

   Згідно закону "піраміди харчування" співвідношення хижих істот і істот, яких ті хижаки поїдають, становить приблизно 1:10. То щоб прогодуватись і не порушувати природнього балансу. Втручання ж громади Експлорера, а особливо таких радикально настроєних його представників в екосистему міста Львова шляхом штучного зниження чисельності будь-якої популяції істот без вагомих на те причин вважаю проявом нездорового деструктивізму ;D ;D ;D
  Пі.Сі. Оті сойки доречі досить вредні істоти, які вирізняються особливою наглістю характеру у гастрономічних питаннях. Іхня незакомплексована та відкрито протизаконна поведінка на сільських черешнях викликає хвилю обурення серед місцевого населення, що є причиною все частіших випадків насильства зі сторони останнього по відношенню до даних представників орнітологічного царства.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Caesar

а які умови в тих приютах і коли вони їх випускають і чи взагалі випускають і на які фінанси вони існують?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Знаєте, що я Вам скажу, гляньте на цих Слойок. Зразу видно, що гоп-стопом займаються, тим паче що цілий день під офісом ходили. Значить горобці були голодні.  ;D

Але це закони природи, боронь боже на живих істот руку піднімати.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Колись вЕЛИКИЙ Маю Дзе Дун  оголосив горобців "врагамі народа" за те, що вони, гади такі, тирять народній хліб, тобто рис і всі сумлінні китайці повинні були ловити горобців. Я не знаю яке співвідношення китайців до горобців, проте горобців таки переловили  всіх.  Через деякий час рис таки пропав через жучків, котрими горбці успішно харчувались. Жучків "врагамі народа" з невідомих причин оголошувати не стали але дустом все ж полили і стали завозити гороців з інших країв. Тепер в Китаї горобці по китайськи не цвірінькають, а цвірінькають якось по іншому.

yaroslav21

Цитата: linuxoid від 16.06.2011 22:10:01
Колись вЕЛИКИЙ Маю Дзе Дун  оголосив горобців "врагамі народа" за те, що вони, гади такі, тирять народній хліб, тобто рис і всі сумлінні китайці повинні були ловити горобців. Я не знаю яке співвідношення китайців до горобців, проте горобців таки переловили  всіх.  Через деякий час рис таки пропав через жучків, котрими горбці успішно харчувались. Жучків "врагамі народа" з невідомих причин оголошувати не стали але дустом все ж полили і стали завозити гороців з інших країв. Тепер в Китаї горобці по китайськи не цвірінькають, а цвірінькають якось по іншому.
Не тільки Дядюшко Мао,так си поводив з вурубцями,дідо повідав жи за колгоспів пару копійок платили за слоїк битих вурубців

axizep

забавно мої друзі )) але все ж,пропоную відкинути всі предрасудки,і як казав лесик-виживе сильніший (а то ми,експлорери),а значить сойці-хана!
ну насправді про смертельну розправу то ви вже тут самі задумали ,ось які розпущені )) я лишень пропонував вломити )
підійти як справжній вояк упа до москаля та й поговорити по чоловічому ) незнаю який процент сказаного сойка прийме до мозгу,але основний меседж-шо ми їй не раді напевне таки засвоїть )
Slavko

407 Гості, 0 Користувачів