РТБ авіаполку у Полтаві

Автор onyx, 16.06.2011 13:28:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

onyx

Ракетно-технічна база 185 гвардійського бомбардувального авіаполку знаходиться отут 49°40'29"N   34°28'14"E . В свій час там зберігались боєприпаси до Ту-95, Ту-160 та інших бомбардувальників, в тому числі крилаті ракети Х-55 і їм подібні з ядреною БЧ. Відповідно представляє з себе дуже цікавий підземний об'єкт. На супутникових знімках РТБ виглядає досить закинутою. Може хтось знає, в якому стані зараз знаходиться об'єкт, є охорона?

Roy

Та, справді цікаво. Але, курча, як ж це далеко від нас  :(
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Давно не бував у Полтаві...
Resistance is futile

Lesyk

Ніколи не бував в Полтаві...
Можливо на наступному вік-енді прогуляємось тудить?

Drusja

Може пора організовувати тему у планах?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

Цитата: Drusja від 17.06.2011 01:05:06
Може пора організовувати тему у планах?
Я думаю варто перед тим дізнатися про об'єкт більше. Замало інофрмації та забагато кілометрів  :)
Meine Ehre heißt Treue

onyx

Ось натрапив на статтю в якій згадується про схожий об'єкт в Прилуках http://gradpryluky.info/index.php?newsid=819 . Точно сказати де та РТБ не можу, але мені здається шо то було отут  50°33'36"N   32°27'10"E . Місце виглядає повністю закинутим і думаю доступне для дослідження. Десь за кілометр від тих координат є якийсь діючий об'єкт до якого підведена колія, думаю по ній спеціальні БЧ і приїжджали/від'їжджали.


Також неподалік є шостий арсенал командування сил підтримки ЗС України (50°48'9"N   32°19'42"E) Сумніваюсь що там колись зберігались спеціальні БЧ але ось що про нього пишуть http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=211717834&cat_id=35884 . Якщо їм вірити то зараз цей арсенал має бути закритий, хоча в нас все робиться через сраку так що навряд чи там щось змінилось. Цікаво чи можна туди потрапити...

Отут 50°3'25"N   33°2'11"E біля Лубнів ще є  бувший арсенал 2 ОТБАК , не знаю що там було але територія повністю закинута. Біля закинутої території є діючі склади. Ще в тому районі знайшов на вікімапії от такий об'єкт  49°55'14"N   33°53'9"E , пише про нього от що «військовий об'єкт, на топокартах позначений як "польовий стан". ззовні видно лише обваловані підземні сховища. схоже що не використовується або законсервований.»

130 Гості, 0 Користувачів