Автор Тема: Відомий завод (Трафік)  (Прочитано 24320 разів)

1 гість дивиться цю тему.

atlas1975

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 22
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Відомий завод (Трафік)
« Відповідь #20 : 20.06.2009 01:00:12 »
Там земля всіяна патронами (в них стан далеко не ідеальний), трапляються й міни - одну і сам бачив - лежала у воронці, - можливо пацани планували її висадити в повітря. Той ліс приховує багато таємниць, траплялись там і злочини: в пресі згадувалися повішені чи то самогубці, чи то не з власної волі... Одним словом - там всяке може бути, а гриби під  осінь - це точно.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 486
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #21 : 20.06.2009 14:32:24 »
Слод вже якось писав про той бункер на Рясному. Шо там крім окопів мало шо лишилося.
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #22 : 21.06.2009 20:04:25 »
 якось тра понюхати в околицях Рясного-2, у мене там також брат живе двоюрідний, фактично в останньому будинку що на поле виходить.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

SOC

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 24.06.2009 01:26:56 »
Завод знесуть по-любому. Який селянин не хоче житло в місті? (Може китайський :-X?)
Інша справа, що вони при соціалізмі як робоча сила для індустрії, і вони за кілька років досить окультурювались(так, я урбаністичний шовініст) . Форд(він був в темі) застерігав проти людей, які роблять капітал не з виробництва. Тобто папірців з зобов"язаннями більше, а товарної маси не сильно. А площі землі тим більше- її і млн років тому рівно стільки-ж було.   Але мав би я пару зайвих мішків уо- займався би тим самим >:( А виробництво мав би як хоббі- 1% доходу з 1% займаної площі.  Згадав, у моїх батьків було кілька майнових сертифікатів того самого заводу(в силу географічного розміщення чи що?). Дивідендів набігало чи то 2 чи то 4грн на рік. але і їх вони успішно проігнорували. Забрав би я якийсь станок чи що під шумок..

Розшарити F VK G+
Я не тормоз- я повільний газ

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 247
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Якийсь об'єкт на Персенківці
« Відповідь #24 : 07.03.2010 22:35:32 »
Побували ми з одним моїм другом на якомусь обєкті.Невідомо що це за обєкт(чи це завод чи може це має відношення до ЛАЗу  чи що воно таке). Нам вдалося трохи побродити по одному приміщенню цього обєкту( в середині купа якигось невідомих речей ,куски металу ,якісь ємності. Десь так по середині приміщення  розташована велика яма над якою прокладені бетонні  конструкції).Можливо ми би і більше пройшли по території(тобто зайшли в інші приміщення) ,  але нам трохи завадив холод і сніг.Добратись туди можна з вулиці Персенківка пройшовши біля магазину “Штурм” потім пройтися ще пару метрів і звернути направо.Потім  треба трохи пройтися(після повороту направо) через якесь певно болото(дуже схоже на болото через очерет і комиші) і добратися до паркану через який ми власне і перемахнули.Бачили ми ще вхід  і з іншої сторони але ми його не досліджували.Сподіваюся ще там побувати і дослідити інші приміщення. 
Скидую фотки з google earth(не знаю чи точно показую-просто не можу зорієнтуватися) і звичайно фотки з об’єкту.                                                                       

Розшарити F VK G+

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 247
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Re: Якийсь об'єкт на Персенківці
« Відповідь #25 : 07.03.2010 22:38:01 »
Ще фотки
Розшарити F VK G+

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 247
  • дослідник
    • Перегляд профілю
« Відповідь #26 : 07.03.2010 22:39:13 »
І ще одна.Обговорюємо тему тут
Розшарити F VK G+

Extreme

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
    • Перегляд профілю
« Відповідь #27 : 09.03.2010 10:23:08 »
Якщо я правильно зорієнтувався, то цей обєкт належить ЛАЗу, колись намагались там організувати пейнтбол (проблема виникла з охороною).
Розшарити F VK G+

Mike555

• Новачок
  • *
  • Рейтинг -10
    • Перегляд профілю
« Відповідь #28 : 12.04.2011 01:02:13 »
Зібрався я пофоткати один всім відомий заводик. На форумі покищо фоток з нього не зустрічав, так що додавайте свої.

Залазив через недобудований АПК, точніше попід нього

В середині АПК - звичайний панельний будинок з цегляними перегородками

Піднімаюсь по сходах наверх

На інших поверхах та сама картина

Вибачаюсь за "всплив" старих тем,але де це саме знаходится,непідкажете ? ::)
Розшарити F VK G+

atlas1975

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 22
    • Перегляд профілю
« Відповідь #29 : 06.05.2011 22:04:31 »
 :)Останні три світлини холєрно дуже сильно нагадують відоме місце в першому Сталкері.. 8)... - Совдепія, - плодила численні клони свого безглуздя й марнотратства..
Розшарити F VK G+

Parsifal

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 5
    • Перегляд профілю
« Відповідь #30 : 06.05.2011 23:58:50 »
А перші фотки мені Half-life нагадують.
Розшарити F VK G+