Лінія Арпада, по раз третій

Автор Roy, 20.06.2011 12:59:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja


gribkoff777

Zelja, danke sch?n! Це я у Шипоті, джакузі левел 80 ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

gribkoff777

Прикордонник пас, питання авто відкрите...
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

gribkoff777

Also, liebe Damen und Herren, єден екіпаж є сформовано: мну, Зельоний, Рій, Злий адмін Модератор та електрик по Сузукі Вадя (раптом щось?). Сьогодні по обіді може трапитися зміна у складі експедиції - можливо прибуде ще один транспорт у вигляді буса, тоді одне місце у мене звільниться та з'явиться ще кілька вакантних (у бусі, максимум 3, бо то вантажо-пасажир).
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Roy

Тра цього разу взяти трафарет експлорера, в кого є, не забудьте плз.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

ЦитуватиAlso, liebe Damen und Herren, єден екіпаж є сформовано: мну, Зельоний, Рій, Злий адмін та електрик по Сузукі Вадя (раптом щось?). Сьогодні по обіді може трапитися зміна у складі експедиції - можливо прибуде ще один транспорт у вигляді буса, тоді одне місце у мене звільниться та з'явиться ще кілька вакантних (у бусі, максимум 3, бо то вантажо-пасажир).

Будемо сподіватись, що додаткова машина буде - із желающщіх зараз Lesyk та AxiZep готові на 100% їхати. Був варіант їхати із Romchick'ом на його машині - проте у нього машина не готова на таку дорогу, та й нього самого обставини складаються не найкращим чином для такої поїздки.Отож, ще +1 машина - було просто супер.
Resistance is futile

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

gribkoff777

Бус, нажаль, відпадає. Підключаєм форум Львівського клубу БМВ або Тюнінг-клуб?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Lesyk

Обставини склалися так, що якщо і поїду - то лише на 1 день - неділю (в понеділок в 10 ранку вже маю бути в політуті :-[ )

zelja

Цитата: Lesyk від 24.06.2011 10:42:12
Обставини склалися так, що якщо і поїду - то лише на 1 день - неділю (в понеділок в 10 ранку вже маю бути в політуті :-[ )
аналогічно :-[

gribkoff777

Беручи до уваги останні повідомлення, приймаємо рішення про поїздку розширеним складом наступного разу, за більш сприятливих умов для бажаючих. Але, у зв'язку з непорушним бажанням чотирьох простих людей, які цілий важкий тиждень прожили в очікуванні "Карпатсько-Ужгородської наступальної операції - 2011", прорив "Лінії Арпада" 26-27.06.2011 таки відбудеться!!! Ось імена героїв: InKognito, Roy, Gribkoff777 (мну) та Вадим.  :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Hulihanka

Я б з радістю приєдналась, буду завтра своїм ходом з Воловця. Була б вдячна, якби залишили контакти, щоб вас там знайти(телефон або жпс координати).

Hulihanka

відписались, дякую
до встрічі

gribkoff777

Всім респект, поїздка вдалася на 100500!!! Вражень - вагон і маленький возик ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

166 Гості, 0 Користувачів