Незвичні транспортні засоби

Автор Anhorda, 21.06.2011 21:54:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RottenDeath




























Паровоз на станції Токай, цікаві класичні драндулєти
...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Розвалена пожежна машина (китайська) в Конго, пожежно-рятівнича машина ООН , машина пожежно-рятівничої служби аеропорта, пожежна машина мого містечка, трошки хаммерів і мій трактор






























...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Класична машина (Форд) мого сусіда, трошки військових машин, міні броньовики ООН, пожежна машина мого містечка,Black Hawk, і тд
























...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Військовий комунікаційний причеп і його тягар, обстріляна машина ООН (заднье пасажирське вікно), розвалена Toyota, покоцані машини в Лівії






















...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Різні машини поліції і пожежної служби NY, пожежно-рятівнича машинка в мене на військовій базі, Jeep Wrangler моїх мрій... як бачу то просто плачу...




















...fidelis ad mortem...

Golem

Ого! Дякую за фотки! Бачу у тебе там цікаве життя. Може десь в окремій темі розкажеш про свої пригоди?
Дігери всіх країн єднайтеся!

RottenDeath

Цитата: Golem від 20.12.2018 08:59:34
Ого! Дякую за фотки! Бачу у тебе там цікаве життя. Може десь в окремій темі розкажеш про свої пригоди?

Та життя нормальне, нічого екстраординарного, краще як слідуючим разом буду у Львові, можна на каву або пиво зустрітись, там вже і розкажу.
...fidelis ad mortem...

Bottlehunter

Цитата: RottenDeath від 20.12.2018 08:28:07
і мій трактор



Це новий Jeep Wrangler? І як, кілько пре, кілько жре?)))
Най жиє Гуцулія!

RottenDeath

Привіт, це не новий вранглер, це не не зовсім, але вже старий 2010 Jeep Liberty, 3,7 літра, повний привид і тд.
...fidelis ad mortem...

Bottlehunter

В профіль досить схожий, принаймні на перший погляд. Чудова машина!

Най жиє Гуцулія!

RottenDeath

Так, насправді вони дуже подібні,  але поки що,  я новий купувати не збираюсь, трошки дороговато, та і краще зачекати щоб знати, що добре, а що не дуже в цій моделі
...fidelis ad mortem...

Блондинка в кедах

Підловлено у Кракові.
Цікаво, а де портативна драбинка щоб злізти з того Роверка?!

До речі, а Ви знали, що в поляків нема свого слова, як ото у нас, велосипед. Вини називають цей двоколісний транспорт "Ровер" - похідне слово від назви компанії, Rover, яка в 1884 році випустила свій перший велосипед марки Rover.





Golem

Старенький Лімузин з 90-х в Калуші












Дігери всіх країн єднайтеся!

Блондинка в кедах

Ось така французька дрібнота вполювалась мені на узбережжі о.Тенерифе - Chatenet CH26




З того, що нарила: має це чудо аж 5 коників, їде з максимальною швидкістю 45 км/год, гамає!!!! 3,2л/100 км дизеля

Sorborn

Цитата: Андрій74 від 30.04.2015 12:18:23
Зустрів на теренах рідної Наукової ось такого красеня.Нажаль через фото не передаш всьої краси автомобіля,треба в живу побачити.Машина на ходу вже 44р.
До речі, біля неї інколи можна ще побачити старого "Volkswagen Juke" 1980 року червоного кольору і з виглядом, немовби, щойно з заводу. Ну і також інколи з'являється мопед, який ідеально вписується по кольорам до цього "Volkswagen Bus".

Sorborn

Власне влітку побував на події "Leopolis Grand Prix 2018", на якій було представлено багато різноманітних ретро-автомобілів, проте, як на мене, найбільш оригінальним автомобілем був саме ось цей:


YserL

Появилося багато електромобілів, раніше каталися у Франції в поштовій службі. Ціни до 10000 доларів, але там якісь мутки із батареєю (лізинг). Авто 2012 року.


Golem

Проїжджаючи вчора Бібрку наше око привернув такий от красень. Стоїть троха вище від ОККО. Ми не змогли проїхати повз і не пофоткати. Мені пощастило і ці автобуси курсували по Дрогобичу ще десь до 1995 року. То ж я їх доволі добре памятаю, особливо як там всередині все деренчало. :)  Не впевенний шо це в цю тему, якшо є краще місце для цих фоток то можна перенести.














Дігери всіх країн єднайтеся!

Flying Feniks

Ось такого старенького електровоза бачив я минулої осені на вокзалі Трускавця

As tyrant, you demand nature's powers to obey, from this  suicidal wrath no one will escape...

Bottlehunter

Шкода фаворит, вже починає пускати коріння в асфальт від довгого стояння на одному місці.




Най жиє Гуцулія!

302 Гості, 0 Користувачів