Жетон Explorer'а

Автор swordlord, 21.06.2011 22:53:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

swordlord




Є можливість набити справжні жетони (USArmy) на правдивій америкосівській машинці з будь-якими даними про власника.
Також можна використовувати жетони: як бірку на багаж, річ, або як жетон для собаки з даними господаря.
Матеріал - нержавіюча сталь.

Набити інформацію можна за такими критеріями:

жетон вміщує 5 стрічок по 15 символів великих ЛАТИНСЬКИХ букв, пробіл - також символ.

Якщо набивати, як тру амерікан солджер, то має бути:

1 стрічка: Прізвище (GAMP);
2 стр: Імя (FORREST U);
3 стр: Особистий номер - (можна змінити датою народження, номером паспорта і т.п.);
4 стр: Група крові (1-а - 0(1), 2-а - А(2), 3-я -В(3), 4-а -АВ(4), завжди вказують лише позитивний резус-фактор, РОS(positive). Негативний резус-фактор не вказується;
5 стр: Віра (CHRISTIAN - католик); (ORTHODOX - православний); (ATEIST - атеїст), це поле можна замінити ніком.



ЦІНА КОМПЛЕКТУ ЖЕТОНІВ, А ЦЕ 2 ЖЕТОНИ, 2 ЛАНЦЮЖКИ, 2 РЕЗИНОВІ ЗАГЛУШКИ СКЛАДАЄ 99 ГРН.



Si vis pacem, para bellum.

Roy

Кльова цяцька, я б собі замовив !
в 3 пункті можна вписати ідентифікаційний код  :)

кароч, +1
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Тіпа як втопишся в Полтві буде по чому впізнати)))

inkognito

+1, беру

Цитувати5 стр: Віра (CHRISTIAN - католик); (ORTHODOX - православний); (ATEIST - атеїст), це поле можна замінити ніком.

Ось так просто, віру на нік? Там тре писати eXplorer !!! Окрім всього іншого звісно  :)

Чи є можливість набити сі табличку на державній мові? Чи йно капіталістичний English?
Resistance is futile

swordlord

Цитата: inkognito від 21.06.2011 23:42:41
+1, беру

Цитувати5 стр: Віра (CHRISTIAN - католик); (ORTHODOX - православний); (ATEIST - атеїст), це поле можна замінити ніком.

Ось так просто, віру на нік? Там тре писати eXplorer !!! Окрім всього іншого звісно  :)

Чи є можливість набити сі табличку на державній мові? Чи йно капіталістичний English?

Кожен може замовити для себе свою версію, але можна домовитись де писати експлорер.
тільки капіталістичний Інгліш, бо машинка армійська зі Штатів, а вони рідну-соловїну не знають.
Si vis pacem, para bellum.

Roy

В останньому рядку можна набити Експлорер, через пробіл, чи тире - нікнейм.
Upd/ А не вийде. 15 символів...Доведеться вибирати.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Також +1  :) Файна цяцька  :)
А може так набивати:
1. Призвіще
2. Ім'я
3. Група крові
4. Нік
5. Експлорер (як оформити цю стрічку в межах 15 символів ще подискутуємо)

П.С. Та втопку той "особистий номер".номер паспорта як й інд. номер писати не бачу ніякого приколу.

zelja


linuxoid

На шахтах є подібна "машинка" (просто коробочка зі шрифтами) для набивання напписів на жетонах. В даній версії підтримується кирилиця, але ось біда, тільки наших північних сусідів, тобто без рідних ї та і, але з ы та ё.

swordlord

Цитата: linuxoid від 22.06.2011 00:30:27
На шахтах є подібна "машинка" (просто коробочка зі шрифтами) для набивання напписів на жетонах. В даній версії підтримується кирилиця, але ось біда, тільки наших північних сусідів, тобто без рідних ї та і, але з ы та ё.


Тут не метод вибивання, а витиснення.
Si vis pacem, para bellum.

Lesyk

О, щодо власного 5 пункту - можна написати так:
E X P L O R E R - якраз 15 символів  8)

Тобто за моєю "схемою" мій жетон виглядатиме так:
ПРІЗВИЩЕ
ІМ'Я
AB, POS
LESYK,
E X P L O R E R

(Хоч моє ім'я не є такою вже великою таємницею, але все-одно вкажу їх в ОП :)  )

swordlord

Список можливих символів:


Si vis pacem, para bellum.

YserL

В штурмі продавалися за 20 грн з гравіруванням

swordlord

Цитата: YserL від 22.06.2011 15:16:31
В штурмі продавалися за 20 грн з гравіруванням

То тру Америкосівські жетони з тру набивкою, а не дешеве чіна-фуфло з гравіровкою.
Сам ношу такий набор (правда без набивки) вже давненько.

Я пропоную правильний варіант, як в USArmy, а не варіант типу сувеніра для дітей:

Si vis pacem, para bellum.

YserL

А шнурок на жетоні тружний, чи декоративний? ті що зараз всюди продаються одне говоно яке рветься на ура

swordlord

Цитата: YserL від 22.06.2011 18:04:47
А шнурок на жетоні тружний, чи декоративний? ті що зараз всюди продаються одне говоно яке рветься на ура

Ну в мене вже давно, я підрізав той ланцюжок, а так не рвався. Я думаю якшо машини з болота не витягувати, то має довго прослужити.
Si vis pacem, para bellum.

Caesar

 1 стрічка: Прізвище (GAMP);
2 стр: Імя (FORREST U);
3 стр: Особистий номер - (Варто замінити на Нік, оскільки нік певним чином і є особистий номер-індетифікатор , також можна ІД сайту але краще нік );
4 стр: Група крові
5 стр: Віра (у нас Explorer)

думаю не варто міняти порядок рядків
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

Цитата: Цезар від 22.06.2011 18:42:00
1 стрічка: Прізвище (GAMP);
2 стр: Імя (FORREST U);
3 стр: Особистий номер - (Варто замінити на Нік, оскільки нік певним чином і є особистий номер-індетифікатор , також можна ІД сайту але краще нік );
4 стр: Група крові
5 стр: Віра (у нас Explorer)

думаю не варто міняти порядок рядків

Імхо, краще виглядатиме, коли нік буде поряд з експлорером. Щоб нік не "зливався" з рядками імені.

swordlord

Цитата: Lesyk від 22.06.2011 22:43:56

Імхо, краще виглядатиме, коли нік буде поряд з експлорером. Щоб нік не "зливався" з рядками імені.

Ну тут вже, в когось влізе, а в когось не влізе. Тут від довжини ніку залежить.
Si vis pacem, para bellum.

Roy

Можна так нік оформити - *нік*
Meine Ehre heißt Treue

246 Гості, 1 Користувач