Під'їзди нашого міста

Автор Nachtigall, 07.05.2010 22:18:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Anhorda

вул. Герцена, 6

Хоча вхід в будинок з вулиці один, але насправді там є два під'їзди: один використовувався як парадний, інший - для прислуги.
Фото сходової клітки парадного під'їзду:




Roy



Сходова клітка будинку на Личаківській



Meine Ehre heißt Treue

Synoptyk

В продовження теми...візерункова плитка брам Міста.
Ось сфотографовано в одній з  брам на Привокзальному...
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

YserL

http://postpaper.com.ua/city/budynok_na_syhovi.html



Комунікації за дзеркалом у ванній

усі труби в теплоізоляції

документація видалавалася кожній квартирі

вул. Гната Хоткевича, 16

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Андрій74

В пятницю перед Паскою,в мене був кородкий день на роботі,вирішив трохи прогулятись старою частиною міста.Походив троха по старих будинках.Ось не величка добірка фоток(щось цього разу мене моя мильничка підкачала)













Шкода,що дуже багато підїздів закриті на кодові замки,там є нащо подивитись і пофоткати.Ще троха фото(неякісних нажаль)














Най го качка копне...

Golem

Спробую оживити тему кількома світлинами. Напевно все ще робочий ліфт на Князя Романа 12. Але чомусь виведений з сексплуатації








Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Ось як повинен виглядати під'їзд справжнього львів'янина. За метеріалами Ua-Travels Вул. Котляревського, 37а







Най жиє Гуцулія!

Golem

Do you sprech Lvinglish?

Ну ви напевно зрозуміли, я пофоткав будинок Шпрехера, підїзд першого Львівського хмарочоса де знаходилося перше управління Львівської джалізниці. Площа Адама Коперніка 8 :)

Зайти в підїзд легко, коду нема. Як і безкоштовного туалету на поверхах. :) Охороноць на мою схарену пику уваги не звернув.  Правда на горище без Лесика не попадеш. Бо двері залочені а розлочуються вони лише підвязаним язиком та розмовою з властєліном замків. Але і без того підїзд вражає своєю величністю. Є багате оздоблення, ліфт. Немає обісцяних кутків. Дуже фотогігієнічне місце.
















Дігери всіх країн єднайтеся!

223 Гості, 0 Користувачів