Розпродаж краваток

Автор Lesyk, 27.06.2011 22:53:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lesyk

Вирішив трошка почистити власну колекцію краваток. До даних екземплярів я "охолов". Хочу їх продати у вигляді аукціону. Продаж триватиме до кінця цього тижня (до 03.07.2011, 23:59:59 - тоді і будуть "зафіксовані" ціни та покупці).
Ось фото:


(Фото поганої якості, не передає усієї насиченості кольорів - може завтра зроблю краще.)
Опис кожної (зліва на право):
1. PELO Germany - 100% шовк. Фактура - вертикальне тиснення. Стан - 4+.
2. BROEKMAN - 100% шовк. Фактура - діагональне тиснення. Стан - 5.
3. Якийсь нонейм - 100% шовк. Фактура - діагональне тиснення. Стан - 5-.
4. Якийсь нонейм, але така сама фірма що і попередній (бірка така сама) - 100% шовк. Фактура - тиснення "квадратиками. Стан - 4.
5. MEUWESEN, бірка на німецькій мові (ймовірно Німеччина, стверджувати нічого не можу) - чиста шерсть. Фактуру словами описати не можу  :) Стан - 5.
6. The Windsor Collection, Italy - 100% шовк. Фактура - горизонтальне тиснення. Стан - 2 (внутрішнє "посилення" зажувало - якщо постаратися можна його розправити і розпрасувати, мені лінь).

Стартова ціна на кожен лот - 1 гривня. Усе що не продам - піде до смітника.

П.С. - запитання про продаж інших краваток попрошу не задавати.

inkognito

Нумер №3 (понос Леніна) та №4 (москальска кров у сексуальному аспекті) - взяв би за 40 грн, себто за 20 штучко.
Resistance is futile

Lesyk

2 однотонні краватки знайдуть свого власника - inkognito. Усі інші відправляються до Грибович. Тему блокую. Аве!

281 Гості, 0 Користувачів