Автор Тема: Re: Ножі і холодна зброя  (Прочитано 1283 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Ножі і холодна зброя
« : 27.06.2011 20:41:21 »
Добре, тоді прошу в межах одного посту надавати повноцінну одиницю інформації, а не вирізані куски законів, які потребують кілометрового пояснення! Скинув би лінк, та й добре.

Моя копіпаста цілком підтверджує мої слова. Більшого вона робити не мала. Для отримання точної інформації я просив користуватися законом. Посилання на закон я в цій темі давав двічі. І казав що не варто користуватися вирізками, а варто перечитати увесь закон. Пан Альтер лінувався/не мав змоги перечитати цілий закон (в мене це зайняло десь 15 хв., на скільки я пам"ятаю, для його повного прочитання та розуміння суті).  

А займатись копіпастою того про що взагалі не питають є діло непотрібне ІМХО.
Таки моя копіпаста була по темі, та була підтвердженням моїх слів. Якщо Ви її не змогли осилити, то не варто розписуватися за усіх їнших людей що читають дану тему.

П.С. що до Вашого ножа та його експертизи - а що Ви хотіли почути? "Так, це не холодна зброя, адже лінія леза та руків"я не становлять ідеальної прямої (наприклад) ?". Звичайному ППС-нику настільки тонкі матерії пояснити майже не реально. Тому єдиним виходом і є експертиза.
Ваші дописи є приклодом того, як не варто робити.
"Провести експертизу самому" - і як Пан це собі уявляв? Навіть якщо даний ніж порушував би абсолютно усі вимоги до холодної зброї - Ви все-одно не маєте права говорити про те, чи я вляється він ХЗ, чи ні. Як мінімум не маєте відповідної освіти.
"Не хочу читати закон - а представлені тобою копіпасти мене не задовільняють" - а, Пан не звернув уваги на те, що це не є моєю роботою? Що я не повинен давати детальну інформацію, яку б навіть 5-класник зміг би осягнути? Не зрозуміло - читайте закон, а не нарікайте на дописи інших. Цим самим Ви переходите "на особистості", що і змушуєте робити і мене. Ви порушуєте правила форуму, що і змушуєте робити і мене.
Розшарити F VK G+