Велокур'єр

Автор _BuR_, 30.06.2011 03:49:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

_BuR_

Доброго всім дня.
Пропоную послуги по доставці невеликих вантажів, пакунків, товарів...по місту за помірну ціну (від 15-25грн.)
Також можлива відправка чи отримання вантажів із кур''єрських служб типу Автолюкс, Нова пошта...
Можлива співпраця з інтернет магазинами, як разова так і постійна.
Можливо вам терміново потрібно придбати квиток у залізничних касах чи на автовокзалі - я до ваших послуг.
Можливо ви не встигаєте придбати букет квітів - теж не біда.
Якщо вам не хочеться їхати на шувар по картоплю)) думаю ви не залишитесь голодні.
Якщо раптом ви ремонтуєте машину, робите ремонт і у вас руки по лікті у мазуті чи фарбі і вам потрібна якась деталь, чи не вистарчило фарби чи лаку - думаю я зможу вам його привезти з найближчого магазину.
Одним словом - зекономте свій час, я впевнений ви знайдете як  використати його доцільніше)
lviv-trotter.livejournal.com
063 154 33 22
Юрій.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

+ київстарівський телефон 096 154 76 28
До речі, можна писати відгуки хто користувався)
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

gribkoff777

Мали нагоду минулого тижня протестувати послугу велокур'єра. За півтори-дві години після дзвінка запчастина до автівки Зелі була куплена у магазині на Замарстинівській і доставлена до м. Миколаєва!!! Причому ціна - абсолютно адекватна.
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

_BuR_

Кур,єр і надалі розсікає вулицями міста ;)
063 154 33 22
096 154 76 28
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_


Дозволю собі невеличкий самопіар, поки ви спите.
Уже майже рік, як я  такий собі фрілансер. Фотограф та велокур,єр.
І те і інше перейшло як це часто зараз є  - із захоплення. Немає нічого кращого ніж робити те, що подобається, від чого отримуєш задоволення, врешті решт працюєш на себе - погодьтесь!?
Зараз хотів би кілька слів сказати про свою велокур,єрську діяльність:

- позиціоную я себе, як першого незалежного велокур,єра у м. Львові.Іноді  доводиться дуже швидко і зрозуміло сказати людині, що я , хто я, і чим займаюсь, і це за той час, за який встигаєш дати візитку. Якось так, само собою родився цей вислів. Часто можна зустріти вело чи просто кур,єрів котрі прив,язані до місця, до організації, до інтернет магазину, до , до , до піццерії. Я є вільним, не залежним, кожен дзвінок, кожне звернення - мені важливе, який би це час доби не був, яка б погода за вікном не стояла, людина можливо телефонує вперше і в останнє і залишити позитивні враження - це головне, разом з тим  виконати замовлення.
- Є окремий жж акаунт lviv-trotter.livejournal.com, хоча він більше, як сайт візитка.

Коротко, що я можу, і як працюю.
Просто телефонуєте 063 154 33 22 або ж 096 154 7628 можна заздалегідь, можна просто вже, просто зараз, бажано мінімум за пів години до зручного для вас  часу.  У вказаний час і вказаному місці я перетелефоную або надішлю смс, також надсилаю смс про виконану роботу.
Варіантів насправді безліч, життєвих ситуацій ще більше, що б я міг завезти, відвезти, отримати, дізнатись, купити, .
Квіти - вибрати, купити, відвезти, привітати.
Документи - забрати, завезти, віддати.
Обід(піцца, булки, круасани, печево, яблука,...) - купити, побажати смачного))
Квитки - купити у кінотеатрі, у залізничних касах, на стрийському автовокзалі, забрати уже зарезервовані.
Також  отримати/відправити  вантажі курєрськими службами міста: САТ, нова пошта, автолюкс, ін-тайм...
Зустріти, відправити вантаж, пакунок, передачу на будь-якому автовокзалі, автостанції чи з/д вокзалі.
Обмеження по вазі до 15 мах 20 кг.
- об'єм до 35л
- довжина (висота) до 60см
- ширина до 35см
- висота до 35см
Лижі, борди, палки - теж без проблем:)
Оплата: 15-20-25 грн.
Дякую, що не полінувались дочитати.
Якщо сьогодні ця послуга вам не потрібна, можливо вона буде корисною для ваших колег, друзів, знайомих. Перепост вітається.

Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

gribkoff777

А як щодо погодних умов? Є обмеження? (Дощ, сніг, ожеледиця?)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

_BuR_

Обмежень немає, хіба це буде неймовірний тундершторм, або -20(що не дуже схоже на те).
Звичайно мені краще їхати в суху і добру погоду, і для ровера це краще в першу чергу, але всяке буває, і якщо людина телефонує, бо їй потрібно саме зараз чи напротязі години-двох, я не можу казати зачекайте бо дощ, бо..., бо.., вона телефонує вперше, вона зателефонувала саме мені - і я в цьому зацікавлений як ніхто, про хороші відгуки, рекомендації і виконану роботу. Загартування від шосейних гонок, гонок в непогоду, різних мтб змагань,"Боярка 24 - доба до фінішу", Горгани рейс, та ін. тортури над психофізичним станом свого тіла - дозволяють їздити по рівному асфальті в будь-яку погоду, та й в ночі можете турбувати, зрештою.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

gribkoff777

Цікавить вартість такої послуги: з Пасічної 127 забрати посилку, відвезти на АС-2 (вул. Хмельницького) та передати автобусом (домовитися з водієм про передачу посилки в інше місто).
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

_BuR_

18(решту обіцяю мати))
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_


Я здається говорив про доставку квітів?Це виглядає десь так
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

RedShift

Дійсно оригінально! Жму лапу!
Ні цвяха ні жезла!  ;)
Darts matters!

inkognito

Панове, в приват подібні конверсації. Буль-ласка!
Resistance is futile

Romchick

Сьогодні на дворі -15 по Цельсію. Треба було доставити квіти. Незважаючи на солідний мороз, _BuR_ був дуже пунктуальним. Доставив квіти надзвичайно оперативно і крім того зробив це дуже красиво. За що великий респект. І все це за дуже не значні гроші. Рекомендую всім!!!!
_BuR_' ові "+" і буду рекомендувати всім поза explorer'ом.

swordlord

Велокур'єр уже впізнаваний на вулицях міста  ;)
Si vis pacem, para bellum.

YserL

Був такий серіал Dark Angel, вона працювала велокурєром)))

В межах міста супер ідея. Олег, як там маркетологи працюють над цим?
От в Вроцлаві гарно продумана велоінфраструктура. Доріжка розділена на 2 частини із відповідними знаками: половина для людей, половина для велосипедістів. Нам ще до такого далеко(

_BuR_

Дякую Ромку, чекав тіє фотографії, а потім забув. Ті -14, що були то була хіба підготовка, їздити не припиняв усі ці дні, зараз уже відлига можна сказати)).
Можливі заїзди і у Брюхи, Винники, Зимну воду, Дубляни...
Ще раз дякую.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Кому забракне часу, сміливості, доки ви будете сидіти у офісі на роботі - ВЕЛОКУР"ЄР зможе відвезти, подарувати, купити.квіти,валентинки, що там хто дарує. Телефонуйте з самого ранку 063 154 33 22, 096 154 76 28
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

inkognito

І читайте газету ZiK - у минулому випуску стаття про тебе із купою знимок. Ти там ще згадуєш як кран в Миколаїв возив для Zelja'i та gribkoff777'a. І як із квітами Romchick'у допоміг. При нагоді відсканую статтю. А так ZiK не читайте, мені випадково попав  :)
Resistance is futile

_BuR_

Невеличке оголошення: з 7.04.2012 по 12 квітня, а то й до обливаного понеділка включно кур'єр бере відпустку. Вибачайте за незручності, в майбутньому думаю буде гідна підміна.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

79 Гості, 0 Користувачів