Велокур'єр

Автор _BuR_, 30.06.2011 03:49:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

gribkoff777

Хочу подякувати за доставку передачі з офісу на АС-2, оперативно та недорого! :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Skip

Дякую за швидкість та оперативність  :)

_BuR_

В будь-який час, будь-яку погоду.
Доставлю, відправлю, куплю, привезу, передам.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Новий рекорд на дорогах міста.
З вул. Лесі Українки на автовокзал на Стрийській за 15хв, з середньою 30.2км/год - і це з підйомом у Стрийську.(7 з копійками кілометрів)
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Golem

Цитата: _BuR_ від 30.07.2012 14:40:59
Новий рекорд на дорогах міста.
З вул. Лесі Українки на автовокзал на Стрийській за 15хв, з середньою 30.2км/год - і це з підйомом у Стрийську.(7 з копійками кілометрів)

Це з дотриманням ПДР чи без? ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

_BuR_

Частково, без зайвого ризику.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

knedlyk

_BuR_, а Ви часом не користуєтеся якоюсь записувачкою треків? Типу http://strava.com (мій вибір)?
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч

_BuR_

Не бачу потреби в межах міста.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Велике прохання до тих хто телефонує: дочекатись відповіді або зателефонувати ще раз, не завжди є можливість в потоці машин чи на роздовбаній дорозі вчасно дістати телефон і відповісти.
І ще одне, якщо я кажу вам, що буду за 13, 18, чи 22 хвилини - то зазвичай так і буде, не варто заокруглювати до 5 чи десяти - це дуже багато часу особливо якщо його перевести у відстань.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

yar-79

Яка максимальна вага, яку можешь везти?

Sunkatalano

ЦитуватиОбмеження по вазі до 15 мах 20 кг.

_BuR_

Кур'єр тимчасово не доступний.
Буду з 29-30 числа.
Гарного всім закінчення літа)).
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Знову на колесах, в будь який час, погоду. Швидко і вчасно.
Велокур'єрська доставка по місту і околицях. 063 154 33 22, 096 154 76 28
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_


Автопортрет
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Для пошуку інфи в гуглі, люди самі не додумуються
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

П'ятниця велокур'єра довжиною в 138км.
П'ятниця зазвичай дуже насичена і цікава, ця не виняток, і розпочалась із дзвінків близько 10 ранку і аж до 21:00, звичайно, що час протягом якого крутились колеса значно менший - 6 годин і якісь там хвилини.
Попередній рекорд складав 120км, помаленько просуваємся). Загалом 130 по місту з постійними зупинками, чеканнями, черги на новій пошті, .не відчуваються - просто активний день), а от 130км за містом з постійним вкручуванням навіть за такий самий чаас значно відчутніше.

І ось приїхавши додому, з думкою про запечену в духовці картоплю, часничок, сметана...став помало втілювати цю думку у життя. Ось вона повна тарілка бульби, запах часничку.. і дзвінок кур'єру)))
Троє людей цілий день нічого не жерли, вмирають з голоду, потрібно привезти якоїсь шаурми і трохи фрі з найближчого "Біг Бургера".
Як я завжди жартую "і хто мене тягнув за язик казати "в будь-який час, в будь-яку погоду"".
Кожен дзвінок важливий, немає значення чи їх сьогодні було два, чи він уже двадцятий. Ще 10км перед вечерею не завадять))).
Я в районі иагазину "Океан" на В.Великого, доставку їжі під центральний вхід на СКА на Клепарівській, Біг Бургер на Дорошенка.
Я сам здивувався витраченому часу на всі ці маніпуляції.
В 22:01 я ще розмовляв по телефону, а у 22:29  я уже бажав смачного.
То ж якщо ви раптом згадали , що ви зголодніли, а маршрутки вже не ходять, пішки не хочеться, а думка про шаурму з картоплею фрі не дає вам спокою - телефонуйте - в будь-який час* і в будь-яку погоду.
096 154 76 28      063 154 33 22
* - субота і неділя 50/50, так як переважно усі мої клієнти вихідні, то автоматично виходить , що і у мене вихідні. Так як у ці дні кількість дзвінків прямує до нуля, тому мене мое не бути у місті. Але якщо я у Львові то на мене можна розраховувати.

Вдалих вихідних)
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Сьогодні 118, вчора 86, позавчора під 90, щодня не менше 70км - політ нормальний)).
Цікава доставка сьогодні була, шкода було не до фотографії.
!6:00 оперний театр, чекаю на квіти які маю доставити аж у економічний корпус франка, а в 16:28 відправляється поїзд з головного вокзалу на який маю передати пакунок. Поглядом шукаю когось із квітами, є несуть, величезний букет тюльпанів різнокольорових, хлопці несли його то на плечах, то перед собою охопивши двома руками. Однією рукою не реально. Цю всю радість треба віднести у 105 чи якусь там (вже не пам'ятаю)аудиторію, і вручити такій то дівчинці, окей, які проблеми, щось не подумав, що це може бути пара, стукаю, заходжу(як у кіно) перепрошуюсь, вибачаюсь, квіти перед собою, кажу що це для такої то, є така? У відповідь тишина, у трохи сміху заповнює аудиторію. Викладачка каже, у нас тут пара, я перебиваю вибаченням, кажу, що робота така, я незалежний велокур'єр маю передати квіти, із-за викладачки трохи присоромлена але щаслива виходить дівчинка і забирає квіти.
Особливо люблю доставку квітів зранку першим замовленням, чи у кінці дня, і людям настрій і радість і собі трохи.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Трохи причесав і зібрав текст докупи)

Цитувати
Займаюсь велокур'єрською доставкою по місту та околицях.
В будь-який час, в будь-яку погоду. Я не складаю маршрут, не чекаю на певну кількість замовлень, їду одразу у зазначене місце.
Щодня на дорогах міста я проїжджаю від 70 до 140км ось уже два роки як. За цей час є певна клієнтська база так би мовити, постійні клієнти це і інтернет магазини, поліграфічні та тур фірми, квиткові каси, та просто фізичні особи.
Що я вожу та доставляю в середньостатистичний день:
-документи(паспорти, візи, запрошення, і всяка різна інша документація у заклеєних конвертах, інколи печатки забуті вдома чи офісі).
-товари інтернет магазинів (доставка покупцю до дверей у руки і розрахунком на місці по факту, доставка і відправлення кур'єрськими службами (Нова пошта, Автолюкс, Сат...),
-квіти до дверей у руки з привітанням)), можливий варіант  з купівлею квітів за вашим описом і бажанням і подальшою доставкою, анонімно чи як вам потрібно, інколи дають номер, щоб я сам домовився з отримувачем квітів, так як людина не впевнена в місці перебуванні адресата.

-квитки на концерти, вистави, оперу, ж/д квитки - можу забрати як уже зарезервовані так і купити.
-різні передачки на поїзд, маршрутку з будь-яких автостанцій, а також зустріти і привезти від поїзда чи тих же ж маршруток.
-купити і привезти поїсти, чи то щось із супермаркету чи фастфуду, чи піццерії.
-.варіантів безліч
Яка вага:
-до 18 кг.
(звичайно залежить і від габаритів)

Інколи доводиться прив'язувати поверх рюкзака скотчем, як на фото.
А в дощ? І що навіть зимою?

Так і в дощ і зимою, і о шостій ранку і о першій ночі, це моя робота, і я ціную кожен дзвінок, якщо я відмовлю вам сьогодні  - завтра ви мені вже не зателефонуєте.
Виключення наразі складають вихідні - так як всі фірми, офіси .у вихідні вихідні і замовлення наразі прямують до 0, тому у мене теж вихідні, але якщо я залишаюсь у Львові то

ймовірність, що я виконаю ваше замовлення більш ніж 75%
Рюкзак у мене повністю водонепроникний, для документів є спеціальна тверда папка-степлер, вантаж і документи будуть сухі і неушкоджені. Ще не було такого, щоб я приїхав і не зміг забрати чи перевезти)).

Щодо вартості то вона становить від 20грн і залежить від відстані, ваги та об'єму.
Дякую, що дочитали.
Буду вдячний за репости та рекомендації, знаю, що є люди які користувались, або котрі знають мене.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Середа 28листопада 131км - закриття сезону?ніі, не чув.
Кілька слів про доставку квітів. Що не день все нові і нові варіанти доставок.
Людина знаходиться за межами Львова, області, потрібна доставка квітів, телефонуєте, кажете які, колір, кількість, довжина, з кульочками і целофанчиками чи без, стрічка, сітка.можна вигадати невеличку легенду для більшого ефекту неочікуваності)). Про оплату - якщо вам мене рекомендували, і я знаю цю людину, то можлива оплата за квіти і послугу по приїзді. Як варіант - це може бути довірена людина, з якою я можу зконтактуватись і вона оплатить замість вас.
Сподіваюсь у найближчий час з'явиться можливість переказати кошти на картку.

Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Вам не подобається ваша робота, ви її не любите?)))
Попри все, дощ, сніг, вітер, калюжі і мокрі ноги, в загальному 80км за сьогодні - Я ЛЮБЛЮ свою роботу, і вона мені подобається.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

127 Гості, 0 Користувачів