Велокур'єр

Автор _BuR_, 30.06.2011 03:49:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

_BuR_

Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_


Нокія 101
Нарешті придбав, 2 сімки, і гарнітура - найнеобхідніше для велокур'єра.
В холод, в рукавицях, на слизьких, мокрих дорогах поміж авто - не найкращий момент для шукання телефону у кишені під рюкзаком, до того ж з поміж двох потрібно витягти той, який вібрує)), встигнути прилаштувати його під ремішок шолому(аля вільні руки) і відповісти.
Тепер сподіваюсь буде менше нервів, і швидкі відповіді.
Доречі в якості реклами скажу, що промоніторивши ринок на найнижчу ціну, така знайшлась не повірите де  - у ФОКСТРОТІ, приємно здивований. Так як думка про всі ці супермаркети електроніки була трохи негативна. Ні резетка, ні дешевше - не пропонують ціну менше 307грн.,, для порівняння у найближчому вухокомі(чи щось таке) ціна була взагалі 329грн. У Фокстроті 279грн. Непогано так, враховуючи загальну суму покупки.

З мінусів поки що, центральний джойстик не має центральної кнопки, лише вбоки і вгору вниз.

Ще одна приємність - залишаючи візитку продавцю(я їх скрізь залишаю)), інший продавець (форумчанин із extreme.lviv.ua )мене впізнав і підтвердив корисність і дійсність незалежного велокур'єра, дрібниця , а приємно.

Ну і на сам кінець - при вході у Фокстрот стоїть хороший UFO - в таку погоду це зайвим не буває.

П.с. здайте теплі точки, де можна заскочити і погрітись, теплові штори, уфо на вході.]
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Drusja

ЦитуватиП.с. здайте теплі точки, де можна заскочити і погрітись, теплові штори, уфо на вході.]

Вхід у Скриню на привокзальній зі сторони Городоцької, одразу за другими розсувними дверима висить обігрівач - сам неодноразово там грівся :)
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

gribkoff777

До нас в офіс заїжджай, Пасічна, 125г, ти вже був там багато разів  :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

_BuR_


ВАЗ 2104 Червоно/бурдового кольору з номером 029-33
Зверху прикріплений багажник. Щодо номера - 100% впевненості немає, але такі цифри там присутні точно.
Будь-ласка зверніть увагу, може десь паркується, десь проїздить.
Терміново!!!!
Актуально допоки не буде знайдено.
(Можливо це район південного)
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Hel_2

Цитата: _BuR_ від 07.12.2012 12:55:54

ВАЗ 2104 Червоно/бурдового кольору з номером 029-33
Зверху прикріплений багажник. Щодо номера - 100% впевненості немає, але такі цифри там присутні точно.
Будь-ласка зверніть увагу, може десь паркується, десь проїздить.
Терміново!!!!
Актуально допоки не буде знайдено.
(Можливо це район південного)
А що сталось що цей ваз так потрібен ???
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

_BuR_

Замало дороги було.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_


Відпочив))
У кур'єра теж є вихідний день))
Покатались сільськими дорогами довкола Звенигорода 45км.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

vitruxa

Молодець! Обовязково скористаюсь послугою і розповім друзям!!!

_BuR_

Погода з дня на день з години на годину все краще і краще. Попри це кур'єр працює, і щодня долає стабільних 80-100км.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_


Друкував щоразу по 200 візиток, вартувало це 55 грн. вистачало на 2+/- місяця.
Підбирався оптимальний варіант, в мінімалістичному стилі, щоб чітко і ясно. Нарешті більщ менш задоволений. Замовив пів тисячі за 80 грн.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

А що доставки квітів на 8 число нікому не потрібно?
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_



+6кг снігу і льоду до ваги, +10кг за спиною, каша під колесами, і ше трохи непереборних сил тертя між колесами і рамою, до того всього додати 100км і відняти аж одне падіння. Такий от день))



Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

axizep

як в тебе передачі переключаються в такій засипаності зірок? 
Slavko

_BuR_

Ніяк)), на якій їхав та і залишається до кінця дня, переключаю лише впереді, маленька 22 чи середня 32.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Soulstorm

яЯ гальма себе вели в таких умовах? якщо гідравліка, то чи сильно прожималась? і взагалі байк живий лишився?))

:-)

ГГ, у мене зазвичай передній переклюк Алівіо не працював а задній перемикав в схожих але лайтовіших умовах.
Декольтем своїм мене манила.

_BuR_

Гальма механіка, політ нормальний. Було якось за всю зиму раз, що десь промерзало і треба було прикласти більше зусиль - щоб той лід зрушити, опісля все ок.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

_BuR_

Велокур'єр працює, нагадаю може хто призабув, може раптом виникне потреба.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

expolik

Цитата: _BuR_ від 22.11.2012 22:00:07
Сьогодні 118, вчора 86, позавчора під 90, щодня не менше 70км - політ нормальний)).
Цікава доставка сьогодні була, шкода було не до фотографії.
!6:00 оперний театр, чекаю на квіти які маю доставити аж у економічний корпус франка, а в 16:28 відправляється поїзд з головного вокзалу на який маю передати пакунок. Поглядом шукаю когось із квітами, є несуть, величезний букет тюльпанів різнокольорових, хлопці несли його то на плечах, то перед собою охопивши двома руками. Однією рукою не реально. Цю всю радість треба віднести у 105 чи якусь там (вже не пам'ятаю)аудиторію, і вручити такій то дівчинці, окей, які проблеми, щось не подумав, що це може бути пара, стукаю, заходжу(як у кіно) перепрошуюсь, вибачаюсь, квіти перед собою, кажу що це для такої то, є така? У відповідь тишина, у трохи сміху заповнює аудиторію. Викладачка каже, у нас тут пара, я перебиваю вибаченням, кажу, що робота така, я незалежний велокур'єр маю передати квіти, із-за викладачки трохи присоромлена але щаслива виходить дівчинка і забирає квіти.
Особливо люблю доставку квітів зранку першим замовленням, чи у кінці дня, і людям настрій і радість і собі трохи.
А що та дівчина робила з тими квітами? Не поставила ж такий букет перед собою на парту. Хоча думаю ви того вже не бачили :)
Також хочу дівчині зробити такий сюрприз, але то у Франківську. От і думаю, що вона робитиме з тим букетом :)

74 Гості, 1 Користувач