вільний вихід на дах

Автор Галка, 30.06.2011 18:24:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Галка

привіт народе. хто може підказати де мені найти якусь багатоповерхівку з більш-менш вільним виходом на дах (щоб не взламувати три замки підряд на люках, як от в деяких гуртожитках) ;)

YserL

Цитата: Галка від 30.06.2011 18:24:45
привіт народе. хто може підказати де мені найти якусь багатоповерхівку з більш-менш вільним виходом на дах (щоб не взламувати три замки підряд на люках, як от в деяких гуртожитках) ;)
Взламування замків протизаконне, ну й у вас сила, 3 замки підряд)))

Bottlehunter

О, здоров, Галка ;) А то чого ще тобі на дах треба? Їдь на Тракт Глинянський, на недобудови. Ще можна вилізти на дах на недобудові біля Метро і на Хімсільмаші на Рясному (одне з моїх улюблених місць). Ці всі об'єкти є на форумі, там можеш  вичитати всю необхідну інформацію.
Най жиє Гуцулія!

Галка

дяка) та знаю шо протизаконне. хто такі закони видумав?) вони мені не авторитет, принаймі в деяких окремих випадках ;) незнаю чому, дуже тягне, на краєчку сісти пивка попити. обіцяю стрибати вниз не буду. тіки вверх)) :P

Галка

а біля метро на городоцькій будівля охороняється?

Bottlehunter

Цитата: Галка від 30.06.2011 20:56:35
а біля метро на городоцькій будівля охороняється?

Читати форум, сцуконах >:( >:( >:(
Най жиє Гуцулія!

Галка

та нє я розумію, я читав) не злися) просто то писалося раніше, а як зараз там цікаво, тре подивитись

Галка

і ше. на діючу багатоповерхівку, скажімо на сихові - ніяк?) чи в мене тіки один варіант - озброюватись напильниками різної форми до зубів)

Mike

Цитата: Галка від 01.07.2011 00:15:20
і ше. на діючу багатоповерхівку, скажімо на сихові - ніяк?) чи в мене тіки один варіант - озброюватись напильниками різної форми до зубів)
В діючої багатоповерхівки це не може бути відкрите в ніякому разі.
На рахунок напильників: ти б хотіла щоб хтось пиляв замки в твоєму будинку? По-перше до людей треба ставитись з розумінням, по-друге, якщо запалять жителі верхніх поверхів - мають повне право тащити тебе до участкового.

Попитай по знайомих, власники квартир на найвищому поверсі часто мають ці ключі, наприклад, моя знайома живучи на 9-му має точно.

Lesyk

Цитата: Галка від 01.07.2011 00:15:20
і ше. на діючу багатоповерхівку, скажімо на сихові - ніяк?) чи в мене тіки один варіант - озброюватись напильниками різної форми до зубів)
Не посоромлюсь спитати, а яку мету переслідуєте? Просто на краю посидіти - рухайтеся на Тракт Глинянський чи недобудову поряд з МЕТРО. Висота там цілком пристойна. Для чого тоді такі складності з будинками, у яких живуть люди? Перша краще крякнута бабця з сусіднього будинку викличе міліцію (ну чи рятувальну службу - залежить від її фантазії). А це все зайвий гемор. Для чого він?

Theslavik

ну хто точно знає де є вільний вихід на дах, так це техніки будь-якого інтернет провайдера якщо такі є на сайті то це до них питання, можливо маєш якогось такого знайомого, але від біди подалі не рискуй - сходи краще на ратушу там повір високо, краєвид красивий і нема бабці з телефоном МНС

Mike

Доречі, ще один спрощений варіант: в будинках з малосімейками(колишні гуртожитки підприємст, а зарпаз такіж приватизовані будинки) є загальні балкони. Таких будинків у Львові дуже багато(відрізнити від звичайної багатоповерхівки можна якраз по відсутності приватних балконів і 1 входу на весь будинок).
Загальний балкон на найвищому поверсі - непоганий варіант, краєвид там нічого. А завдяки великый кылькосты цих будинкыв можна пыдыбрати практично будь-який район та краэвид.

Галка


Калина

Привіт усім! :)
Дуже цікавить, де/в яких будинках  на Науковій є вільний доступ на дах???дуже хочеться видертись туди

inkognito

Цитата: Калина від 21.07.2014 14:34:00
Привіт усім! :)
Дуже цікавить, де/в яких будинках  на Науковій є вільний доступ на дах???дуже хочеться видертись туди

Як де? Та на Науковій! Вуличка невелика, можете власною персоною перевірити(я так розумію, що дуже хочеться)
Resistance is futile

Wolff

Дівчата - прошу в гості на мій дах Наукова 94. ( 12 підіздів - довжина  ;D). Хоч на цілий день!

Bottlehunter

Цитата: Wolff від 21.07.2014 16:37:23
Дівчата - прошу в гості на мій дах Наукова 94. ( 12 підіздів - довжина  ;D). Хоч на цілий день!

Гм, а хлопцям можна? Я пофотографувати тілько, на паті лишатися не буду :)
Най жиє Гуцулія!

inkognito

Цитата: Wolff від 21.07.2014 16:37:23
Дівчата - прошу в гості на мій дах Наукова 94. ( 12 підіздів - довжина  ;D). Хоч на цілий день!

Довжина серйозна. То по природі проекту чи збільшували добудовували?А ще десь казали, що не довжина розмір має значення...(унило валю нафіг із своїми 3-а підїздами в центральній частині міста).
Resistance is futile

Roy

Цитата: Wolff від 21.07.2014 16:37:23
Дівчата - прошу в гості на мій дах Наукова 94. ( 12 підіздів - довжина  ;D). Хоч на цілий день!

І мене ще покличте, як ваша ласка)
Meine Ehre heißt Treue

Wolff

Легко. Всі питання в лічку.

283 Гості, 0 Користувачів