Полтва (центральна частна міста, відгалуження, погулянка) Хто хоче махнути???

Автор Chuhaystur, 07.05.2009 19:04:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Chuhaystur

А тепер по суті справи: переглянув останній звіт про спуск в центрі, поблизу Білої скелі і знаєте, в мене дух перехопило! Це просто шось, дуууууже хочу походити по тих гілка і т. д.! Я нарешті купив собі бахіли, тому на цей раз буду більш підготовленим (Zelja, Golem, Inkognito Знають про шо я!))))))) А тепер зверення особисто до Golema: Поможеш у тій справі? (бо я троха переживаю, шоби в центрі не попалитися! :-\ А із такою кумпанією вже лекше!
Ласкаво запрошую всі бажаючих!))) Точної дати покишо не можу сказати. . . От так, панове! ;)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

    Курча (Golem's (tm) ) завжди буду радий піти як буде нагода = тим більше шо бахіли також вже є і протестовані, а рука зажила. За запал не переживай, зажди можна вибрати незапальний час, а у разі запалу випхатись іншим місцем - їх багацько наскільки я знаю.
     
   Шось мені також каже і шо Зеля проти не буде!?
Resistance is futile

inkognito

  Дуже би ся хтіло мати таку гарну палку як в Golem'a була = по собі прикинув дуже помічна річ в умовах Полтви
Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 07.05.2009 20:10:10
 Шось мені також каже і шо Зеля проти не буде!?
Само собою що не проти  :D
Цитата: inkognito від 07.05.2009 20:11:44
  Дуже би ся хтіло мати таку гарну палку як в Golem'a була = по собі прикинув дуже помічна річ в умовах Полтви
Ага реальна штука в колекторі  8) з нею лекше йти і безпечніше!

Chuhaystur

Ну то ідем! ;D Зголошуйтесь, хто коли може, підберем зручний для всіх час!
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

Мені трудно щось прогнозувати, тому си постраю підлаштуватись під більшість. Себто пишіть колєги!
Resistance is futile

Stigmato

SubCrew

Golem

Гуд! Підемо обовязково. Палка в мене є ше одна. Але вона після якогось походу атк азкрутиласі. Шо я її не годен тепер розкрутити. навіть WD-40 пробував вже лити. Якшо подумаєш - можу дати. Маю ше нормальні лижні - але вони не складаються тому йти літом по Львові з лижними палками якось некошерно.

Залазити будемо біля мосту на Чорновола. Дуже гарне і тихе місце. Підемо спочатку за течією до місця, де ми були зупинилися як йшли зі сторони чорновола. Далі в центр, поффтикаєте на найкрасивіші місця. Мені цікаво було б полізти в ту притоку шо йде в сторону Площі ринок. Минулий раз ми були замахалися і не дослідили її до кінця.

Ну і на останок - запалу боятися, в Полтву не ходити. Запалять чи не запалять - яка різниця. Якшо не пробувати - ніц ніколи не буде.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Chuhaystur

Свята правда! Ну то, може в наступну суботу (себто 16 числа)??
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

zelja

Я пропоную на 9:00 на зупинці Під мостом на Чорновола.
Всім підходить?

Golem

Покишо мені тяжко говорити про свої плани в суботу. Найімовірніше шо ні. Тому може б якось після роботи вечерком?
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


Golem

ну хоча б 9-10, шоб люди митися перестали :) Ну але то полюбе на наступному тижні, в мене цього тижня ніяк.

Хоча чого вам до мене привязуватися. Якшо є бажаючі і люди шо були там вже два рази, беріть і йдіть туда в суботу без мене. Думаю Артем, Ромчик теж будуть не проти.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Скалічену палку для Полтви (та шо під WD40 побувала) зазичиш? Ба навіть від лиж - мені в центрі до хати йти недалеко, так шо стрьому як на мене не буде. Накарайняк скажу шо із Гімалаїв вернувся  :)
Resistance is futile

Chuhaystur

Ну то давайте в суботу, але якшо можна на 9.30. . . А хтось із бажаючих знає той вхід?( бо я навіть не знаю де він там, біля того мосту втулився. . . ::)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.


Chuhaystur

Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.


inkognito

Resistance is futile

Romchick

На суботу прогнозують дощі. Боюсь шо вилазку треба буде відкласти.

276 Гості, 0 Користувачів