Полтва (центральна частна міста, відгалуження, погулянка) Хто хоче махнути???

Автор Chuhaystur, 07.05.2009 19:04:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja


inkognito

Resistance is futile

inkognito

- я нажаль завтра в Полтву зась, метеопрогнози мені не подобаються, вночі зраня має падати.
Resistance is futile

inkognito

Resistance is futile

Golem

Правильно, безпека перш за все. Хоча ніхто не казав шо вони не помиляються. Якшо після відвідання яндастріалу побачите шо погода гуд - можете попоїсти піци, набратися сил і вйо вниз
Дігери всіх країн єднайтеся!

Chuhaystur

Печально звичайно ж, але нема на то ради. . . Добре, тоді те саме, тільки на наступну суботу. Зголошуйтесь, панове. Погуляєм!
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

zelja

А може десь посеред тижня бо мені в суботу не дуже канає :P

Chuhaystur

Халепа. . . Бо я не можу посеред тижня. А як там в інших?? (питання до всіх!))))
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

zelja

ми з Чугайстром помізкували і вирішили перенести похід в полтву десь на 30 травня-субота

Golem

30-31 Травня їду на сЕкскурсію у Вилково. Хто хоче - приєднуйтеся. Акційна ціна, 300 грн.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Цитата: Golem від 19.05.2009 10:38:10
30-31 Травня їду на сЕкскурсію у Вилково. Хто хоче - приєднуйтеся. Акційна ціна, 300 грн.
Ясно значить самі поліземо :)

inkognito

   Ну поліземо, то поліземо - не згубимось і маю надію не втонемо, хоча дійсно було б краще як би  Golem був. А Вилково це супер - я би при нагоді поміняв на Полтву легко, Андрію там має бути супер-багацько доброї тараньки, бери багацько при змозі - відшкодуємо і зберемось десь під Пустомитівське пиво, наприклад на Цитаделі  :)
Resistance is futile

zelja


inkognito

Resistance is futile

Chuhaystur

Ну, якшо є такий стимул не загубитися (пиво і таранька))))))))), то значить не пропадемо!))))))))))))
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Golem

ок. тараньки привезу обязатільно. Тіко лізьте в неділю, в суботу прогнозують до прутня дощу
Дігери всіх країн єднайтеся!

Chuhaystur

Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

zelja

Зарас останнім часом дощі і дощі і то нереально спланувати вилазку.бо може дощ випасти на 10 хв через годину випаде знов і так далі .тре чекати польского прогнозу і надіятися що скоро буде з погодою все гуд :D

inkognito

 Стопроцентів, то падає, то ні...вчора був коло того місця (Липинського навпроти Ніко) - на радіобазар їздив, споглядав колодязь де си калічив руку --> на дні його води було на око центиметрів 30-40. Можу собі уявити, що всередині творилось. Безпека насамперед!
Resistance is futile

zelja


225 Гості, 0 Користувачів