Аптечка тру-дігера

Автор inkognito, 07.05.2009 21:01:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

onyx

В сесесер в якості протиотрути здається використовували антигюрзу. Але думаю носити з собою протиотруту то зайве. Випадки укусів трапляються вкрай рідко і з вини самих постраждалих. А найкращий захист - файні гумові чоботи, ну і не турбувати лишній раз змію, терпіння в неї рано чи пізно кінчиться. 

goom

Десь в на початку двохтисячних в місяці лютому, стояла аномально тепла погода. Товариш ішов в обхід по шлейфам газопроводу, перескочив через міліоративний канал, втратив рівновагу і вчепився рукою за траву, а в той час там сиділа гадюка яка його і вжалила. До цивілізації було не далеко, такшо все закінчилось добре.  протиотруту носити не обовязково, але як себе поводити в таких випадках потрібно знати.

YserL

Апдейтнув свою аптечку, стала трохи завелика, багато місця займає перекись йод і хлоргексадин, було б класно, якби були квадратні ємності десь на 20 мл.
Купив:
- Хроргексадин, Фаргомед, 100мл, пласмасова банка, 3,60грн
- Перекись водню, Янівський, 40мл, скло, 0,93грн
- Йод, ДКП, 20мл, скло, 2,20грн
- Активоване вугілля, Стома, папір, 0,62грн
Аптека Знахар.

Переніс інфу у Г Таблицю: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Apj_8tLAJKHZdHFOT0hoaURKTmpjZDRwVXV4TFRVUWc&usp=sharing
Щпо аптечці вилучив лефомицітин оскільки має токсичну дію заміна ніфуроксизацит.

Витягував кліща: В одних пищуть за, в другиг проти годинникової стрілки. Зробив виймач з розплющеної голки з мяча і нанокусачків.
Крутив проти, ніби нічого не лишилося. Потім змазав йодом.

Sensei

Якщо є перекись водню? то потрібно мати і звичайну воду щоб змити пінку...в іншому випадку перекись майже і не потрібна...оскільки пінка і є всі бактерії

можна взяти мазі Левамеколь (помагає від гноїння)
та Мірамістин (також помагає і взагалі лікує)
не менш потрібний і Вазелін
він також зупиняє кров...і буде добрий в разі якщо чимось проколоти частину тіла

Хлоргекседо Біоглюконат (Хлоргекседин)
і бажано не вату а ватні диски

Алкоголь не потрібно .якщо будуть кроваві рани то він тільки розрідить кров.

Якщо брати до уваги стерильність то можна прихватити БАЦЕЛОЛ
вбиває дуже багато бактерій ,притому бактерії стафілакоку та сніду,і для шкіри не шкідливий
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

inkognito

СНІД, це не бактерія, а вірус. Відповідно нічим бактерицидним не "вбивається" якщо так можна про вірус
говорити  :)
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 07.09.2011 08:28:14
СНІД, це не бактерія, а вірус. Відповідно нічим бактерицидним не "вбивається" якщо так можна про вірус
говорити  :)

Тай нема сенсу. ВІЛ живе поза органзімом на повітрі (в тому числі на поверхні шкіри) декілька хвилин. Інша справа інфікована голка: там вірус може жити від 2 до 48 діб, в залежності від темпиратури середовища, кількості крові в голці та кількості вірусів. Але в цьому випадку ніяка дезинфекція неефективна, потрібно звернутись до лікаря і приймати противірусні препарати і протягом пів року здавати аналізи на ВІЛ.

Цитувати
Якщо є перекись водородню то потрібно мати і звичайну воду щоб змити пінку...в іншому випадку перекись майже і не потрібна...оскільки пінка і є всі бактерії

Пінка перекису водню - це сукровиця  з бульбашками чистого кисню. Перекис водню розкладається на атом кисню і молекулу води, саме цей атом кисню (вільний радикал) вбиває всі відомі бактерії і все живе взагалі, а не змиває їх.

Доречі, щодо спирту: чистий медичний спирт промиває рану найефективніше, бо крім антисептичної  дії він є розчинником і змиває весь органічний бруд, такий як нафтопродукти, жири, органнічні рештки, хімічно витривалі віруси і спори бактерій та грибків. Перший час спирт пече, а пече тому, що подразнює нервові закінчення, проте, якщо помічали, пече не довго, через деякіий час біль зникає і місце поранення терпне - це починає проявлятись анестезуюча дія спирту.

Hel_2

Вот шо я хочу сказати за отруєння від всякого такого вуличного їдла яким ми  дігери досить часто харчуємся!
В аптечці кожного дігера як я думаю має бути НІФОРУКСАЗИД
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Alter

Оригінально, однако!

Медицинское применение клея БФ-6

Клей БФ-6 применяют для обработки микротравм — ссадин, царапин, порезов и других мелких повреждений кожи[5].

Клей БФ-6 применяют местно для взрослых и детей. Детям до года применение клея БФ-6 не рекомендуется. Перед нанесением клея БФ-6 участок кожи тщательно очищают от загрязнений. Ватным или марлевым тампоном останавливают кровотечение и подсушивают место, подлежащее покрытию клеем. Клей наносят на кожу тонким равномерным слоем до полного покрытия участка повреждения и прилежащих неповреждённых тканей (повязку не накладывают). В случае нарушения целостности плёнки поверх неё наносят новую плёнку. Плёнка образуется в течение 2—5 минут после нанесения БФ-6 и прочно удерживается на коже в течение 2—3 дней.


Вікі.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

На правах офтопу.

А що в етом такова - мене мама завжди клеїла в дитинстві, коли я зле ся поводив, лазив по деревах і старих закинутих хатах і обдирав коліна і лікті :) Заодно приклеювала і до кута на годинку, щоб міг осмислити свою поведінку. Тільки не знаю чи зараз той клей існує...
Най жиє Гуцулія!

Alter

Сміх сміхом, але я от догнати не можу який в тому смисл: якщо рана терта і кров не сильно валить, то і перев'язки хватить, а те що інтенсивну кровотечу такий метод зупинити може - я в тому щось сумніваюсь. Та і стрьомно воно у фактично відкриті судини хімікати заливати.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Caesar

Пов*язкою можна зачіпити за щось, вона парить , її потрібно міняти, не все можна перемотати , а дещо знаходиться в таких місцях , що натре ще й сама пов*язка.(Я нічого  не маю проти пов*язки) Намагаюсь знайти + клею . Він має свої переваги як мінімум в компактності.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

Цитата: Alter від 03.04.2012 20:59:54
Сміх сміхом, але я от догнати не можу який в тому смисл: якщо рана терта і кров не сильно валить, то і перев'язки хватить, а те що інтенсивну кровотечу такий метод зупинити може - я в тому щось сумніваюсь. Та і стрьомно воно у фактично відкриті судини хімікати заливати.

Брат (двоюрідний, ага) колись порізав ногу досит глибоко - то подібний мего-клей швиденько зупинив кровотечу. Якщо придивитись - то можна було побачити як на рані швиденько утворюється плівка того "чудоклею". Кров зупинилась дууже швидко. Правда це був якийсь ще совковий екземпляр чудопорятункового засобу. Хз чи сучасні такі ж адові.

Bottlehunter

Про те, чим небезпечні кліщі та що потрібно мати в аптечці, щоб від них порятуватися:

http://melkayasolnca.livejournal.com/13876.html
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

Про те , що повзуть з трави правда тому штани до шнурівок і ще раз штани ( недавно якось сів посеред поля , дивлюсь на свої ноги а по ногах їх повзе ціла купа >:( .ледь позмітав  :( обійшлося , а от минулої осені був випадок у мене ж з кліщем який ще не врився в шкіру вирвали пінцетом кинули в ампулу ) Мораль така одяг , увага ( + репеленти ) і обстежуйте тіло ..
П.С Вибачаюсь за флуд , досі сняться ці плоскі тільця з лапками спереду ...
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цікавий спосіб витягання кліща з тіла - ТИЦЬ
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

Наочність "дієвості " вакуумного видалення кліщів ... :'(
Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

Сьогодні в Горганах купив компактну аптечку Lifesystems. Водонепроникна сумка має ромір 125x80x45 мм., в комплект входять матеріали для перев'язки, еластичний бинт, пластирі, ножиці і шпильки, антисептичний крем, антисептичні серветки, пінцет і є достатньо місця, щоб покласти необхідні медикаменти.  Ціна питання - 405грн (на Амазоні бачив за 10 фунтів). Сподіваюся, ніколи не стане в нагоді  8)



Най жиє Гуцулія!

inkognito

Такий-во Deuter маємо, в Команчеро 480 грн.
Resistance is futile

White Love

Зараз досить актуальна ця тема, оскільки іноді вибираємось куди поїхати і аптечка повинна бути з собою. Щодо її вмісту, то все сказано, у мене питання інше. Майже на всіх таблетках написано, що їх потрібно зберігати при температурі не вище 25 градусів. А оскільки і на вулиці вже доходить до 30, а в рюкзаку ще гарячіше, то як ви пакуєте і зберігаєте свою аптечку? Бо толку з тих ліків, якщо вони перегріються і втратять свої властивості, хоча маю надію, що такого не станеться.

inkognito

Цитата: White Love від 17.08.2015 17:54:43
Зараз досить актуальна ця тема, оскільки іноді вибираємось куди поїхати і аптечка повинна бути з собою. Щодо її вмісту, то все сказано, у мене питання інше. Майже на всіх таблетках написано, що їх потрібно зберігати при температурі не вище 25 градусів. А оскільки і на вулиці вже доходить до 30, а в рюкзаку ще гарячіше, то як ви пакуєте і зберігаєте свою аптечку? Бо толку з тих ліків, якщо вони перегріються і втратять свої властивості, хоча маю надію, що такого не станеться.

Ніц лікам прикрого не мало б статись, головне пильнувати за терміном придатності. Насправді, краще будь-які ліки, ніж їх відсутність як така. Ну не тягати ж собою холодильник, гакумулятор холоду чи кавалок сухого льоду. Тим більше, що зазвичай ті лікарства, котрі найбільш потенційно будуть використані (а це бинти, йод, зеленка тощо) як такого терміну придатності не мають.
Resistance is futile

220 Гості, 0 Користувачів