Один день у вугільній шахті (обговорення)

Автор Roy, 08.07.2011 23:23:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цікавий опис, дякую. Був цікавий момент: вилазка мало не скінчилась тільки но почавшись - клітковина поїхала без нас, але питання вирішив талон на разовий спуск. Вент. штрек - це доить жостке місце, так як він порівняно слабо укріплений і зазвичай туди ходять хіба срати між двома дверима. Сруть шахтарі акуратно: лайно забирають з собою в кульочку, або десь закопують, проте в сім’ї не без урода і ми частенько зустрічали сурові шахтарські купки.
Нештатна ситуація з електропостачанням була не така вже й буденна, бо це значить, що шахтарі і обладнання простоюють, а отже губляться гроші, а ще це завадило нам попасти в вибій))

Червона герма має дещо інше призначення ніж в бомбарях. Вона не для захисту від вибуху, а для захисту під води. На випадок затоплення шахти підстанція і копресорна залишаться сухими і буде можливо відкачати воду і зберегти життєво важливі системи такі як вентиляція і світло.

Lesyk

Всім співучасникам по +
2 Roy - лососни тунця, Цезар також волохатий  8)

Roy

Цитата: Lesyk від 08.07.2011 23:58:19
Всім співучасникам по +
2 Roy - лососни тунця, Цезар також волохатий  8)

та всі вже волохаті, як на то пішло  ;D

Всім учасникам, тру експедиції по +
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цікава реакція на нас була в шахтарів, котрі їхали з нами в забитій клєті. Та, мало не забув. Білі каски на нас серед шахтарів вважається озакою шухеру. Такі каски носять ІТР-ці. ІТР - інженерно-технічні робітники, а саме  - начальство, інженери та інспектори.

Caesar

Цікаві відчуття при спуску.
Заходим в клеть. "Хлопці ось триматись за ці труби і трохи присісти." Рушили і тут в певний момент ти ловиш себе на тому що руки стискають трубу так що пальці білі... З зростанням глибини все менше і менше слів , в певним момент закладає вуха , кругом тебе ніби вакуум ...
Лише наш"екускрсовод " щось розказує...


+ момент коли всеж таки вимкнули ліхтарі. Ти стоїш на 3 рівні шахти кругом запах дерева , вугілля. І вдивляєшся в темноту...

всім по + і велечезне дякую!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

:-)

Цитата: linuxoid від 09.07.2011 00:07:11
Цікава реакція на нас була в шахтарів, котрі їхали з нами в забитій клєті. Та, мало не забув. Білі каски на нас серед шахтарів вважається озакою шухеру. Такі каски носять ІТР-ці. ІТР - інженерно-технічні робітники, а саме  - начальство, інженери та інспектори.
Білим каскам у нас скрізь "пачьот" та "дарога". 8)
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Тру, всім по +. При заглиблені який перепад тиску між поверхнею і глибиною 500м?

Побіг за білою каскою :)

Прикольна шняжка:
Самоспасатель ШСС-1У

Гуглю, але нема ніде фото що в середині.

Alter

Використовуючи даний апарат як засіб для дихання в повній незалежності від зовнішньої атмосфери знімається питання про прохід окремих зон Полтви з високим вмістом вуглекислого газу, сірковдню і ще всякої гадості. Хоча при ціні 528 грн за штуку (від виробника) та неможливістю регенерації (поки що в гуглі такого не знайшов) постає велике питання про доречність його застосування в таких цілях :-\
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

 Саморятівник в середині нічого особливого немає. Під кришкою пакет для повітря (його треба надути) і шланг для дихання. в банці реактив, що воглинає вуглець з СО2 і виділяє кисень. Працює, якщо свіжий, 15 звилин. Реактив в середині вкрай бурно реагує з водою. При роботі банка помітно нагрівається.
П.С. За інфою з попереднього поста час роботи 50 хвилин, може то новіша модель, просто я волоію інфою, що 15 хв.

Caesar

Ті саморятівники не в найкращому стані, мені попав адсько покоцаний і погунутий, я не знаю чи б вразі потреби він відкрився...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

linuxoid

Цитата: Цезар від 09.07.2011 18:02:19
Ті саморятівники не в найкращому стані, мені попав адсько покоцаний і погунутий, я не знаю чи б вразі потреби він відкрився...

Покоцаність йому не шкодить, а от термін придатності в нього обмежений...

Lesyk

Цитата: Alter від 09.07.2011 16:23:43
Використовуючи даний апарат як засіб для дихання в повній незалежності від зовнішньої атмосфери знімається питання про прохід окремих зон Полтви з високим вмістом вуглекислого газу, сірковдню і ще всякої гадості.
А про те шо ця дура на писку буде заважати, Ви не подумали? А бортики то не такі вже і великі (якщо взагалі є) і дуже слизькі (якщо взагалі не затоплені). Навіть без рятівника там складно пересуватися, що вже говорити про пересування з ним. Даваймо оцінювати айсберг у всій його красі, а не лише видиму частину.

linuxoid

Цитата: Lesyk від 09.07.2011 18:36:00
А про те шо ця дура на писку буде заважати, Ви не подумали? А бортики то не такі вже і великі (якщо взагалі є) і дуже слизькі (якщо взагалі не затоплені). Навіть без рятівника там складно пересуватися, що вже говорити про пересування з ним. Даваймо оцінювати айсберг у всій його красі, а не лише видиму частину.

На писку заважати не буде, там є шланг під кришкою.

Lesyk

Цитата: linuxoid від 09.07.2011 19:07:45
На писку заважати не буде, там є шланг під кришкою.
Ну, значить, як казав Форест Гамп - однією проблемою менше 8). Хоча шланг в писку - сумніваюсь що є дуже зручним, особливо в Полтві.

zelja

Зачот рібятки  ;)
Буду чекати на наступну партію :)

Roy

Тут в посиланні є відео, власне яке показує використання саморятівника - http://ria.ru/video/20100512/233524549.html
Meine Ehre heißt Treue

The Lone Digger

Цитата: Lesyk від 09.07.2011 18:36:00
А про те шо ця дура на писку буде заважати, Ви не подумали? А бортики то не такі вже і великі (якщо взагалі є) і дуже слизькі (якщо взагалі не затоплені). Навіть без рятівника там складно пересуватися, що вже говорити про пересування з ним. Даваймо оцінювати айсберг у всій його красі, а не лише видиму частину.

Персонально, ходжу по Полтві у протигазах most of the time... Цілком і цілком. Цей рятівник дуже відрізняється?
From 02.02.2011 -> The Lone Diver

linuxoid

Цитата: The Lone Digger від 09.07.2011 22:36:48
Персонально, ходжу по Полтві у протигазах most of the time... Цілком і цілком. Цей рятівник дуже відрізняється?

Кардинально. Саморятівник - це автономне ізольоване джерело кисню, а протигаз лише фільтр.

The Lone Digger

Цитата: linuxoid від 09.07.2011 22:39:44
Цитата: The Lone Digger від 09.07.2011 22:36:48
Персонально, ходжу по Полтві у протигазах most of the time... Цілком і цілком. Цей рятівник дуже відрізняється?

Кардинально. Саморятівник - це автономне ізольоване джерело кисню, а протигаз лише фільтр.

Я цитував повідомлення про зручність чи оглядовість пристроїв. Згодадуюся що таке "саморятівник" і чував про температуру "відновленого" кисню, яку важко витримати.

From 02.02.2011 -> The Lone Diver

162 Гості, 0 Користувачів