Закинути Військова база

Автор Stigmato, 10.05.2009 14:03:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stigmato

Планується поіздка на закинуту Військову базу в горах з метою розкопки бункеру!!! Минулого року був з другом на радіолокаційній базі в горах-за словами місцевих жителів, там був бункер! На даний момент там є сліди консервування, з будинку з якого був вхід-підвали завалені землею-під потолок, як ми зрозуміли спочатку будинок зройнували, підняли плити і засипали землю-потім іх поклали на місце! Збираєм народ для розкопки тих підвалів)))) маєм надію що під тією землею похований вхід, і що це не казки про бункер! Потрібні охочі руки)))[color=][/color][color=][/color][color=][/color]
SubCrew

zelja

Де саме знаходиться цей бункер?

inkognito

ага, GPS-координати будь-ласка в студію!!!
Resistance is futile

Stigmato

Де саме знаходиться цей бункер?
район Боржавського вододільного хребта! Це ціла база майже на вершині гори!
SubCrew

inkognito

Це супер! А таки  чи ти маєш точні географічні координати?
Resistance is futile

Stigmato


Це супер! А таки  чи ти маєш точні географічні координати?

точні географічні координати в мене в голові))) підйом туди займав приблизно 5години причом дуже в інтенсивному темпі-бо першого разу ми точно незнали де вона знаходиться, але швидко знайшли!!!
SubCrew

inkognito

фото з місця є? завалених місць в т.ч? можеш приблизно місце на карті позначити?
Resistance is futile

zelja

Цитата: Stigmato від 10.05.2009 15:35:31
підйом туди займав приблизно 5години причом дуже в інтенсивному темпі
ТО тре на пару днів і з палатками

zelja

А приблизно коли хочеш туди їхати?

Stigmato


фото з місця є? завалених місць в т.ч? можеш приблизно місце на карті позначити?

мммм фото є, і в скорому часі я іх виложу просто зараз проблеми з компутером, сижу з телефону! Але за тиждень-другий ви іх зможете переглянути! Тикати точку на карті це безглуздо я незорієнтуюсь на карті, вів знайомий і він обізнаний з тими місцями! Тому всі можуть приєднуватись на запланований похід десь ближче до літа! Йти звичайно треба на декілька днів і з палатками, бо за день два ми там нічого незробим-кімнати великі і майже під стелю в землі, тому прийдеться попрацювати! Великий плюс що джерело поруч і місця на базі повно!
SubCrew

zelja

Суперово зачот + від мене за таку ідею! :)

Stigmato

Дяка за +) хмммм а якщо мати снарягу для пейнтболу там взагалі можна класно погудіти)
SubCrew

zelja

Що тре мати зі споряги для такої поїздки?

Stigmato


Що тре мати зі споряги для такої поїздки?

ммм та як стандартно, палатка спальник, і все що потрвбно для походу- обовязково лопата-штикова або совкова-без цього можете не планувати поіздку, бо нафіг ти кому там тре якщо ти нічо небуш робити-мета поіздки розкопати те що там поховали)))) добре мати страхувальну систему, пару карабінів, вісьмьорку, ну і звичайно канат)))) я думаю до того часу собі це куплю))) бо воно і так потрібне!!!
SubCrew

inkognito

+ і від мене за сміливість. Саперна лопата рулить - "дьошево да сердито". Координати для того щоб перед поїздкою: 1) нарити інфи що там було 2) поглянути із Google Earth зверху;
Resistance is futile

Skip

Цитата: Stigmato від 10.05.2009 15:12:42
Де саме знаходиться цей бункер?
район Боржавського вододільного хребта! Це ціла база майже на вершині гори!


ти  часом не про ото говориш ?
http://www.wikimapia.org/#lat=48.6201015&lon=23.1933725&z=17&l=0&m=a&v=2
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%B9

inkognito

ну практично, дякую красненько! Дві круглі дзюри на Пн-Зх по педівікії - то є власне залишки РЛС? А прямокутна  шняга на Пд-Сх то що саме є?
Resistance is futile

Skip

там недалеко ще дешо є http://www.wikimapia.org/#lat=48.5982313&lon=23.2125771&z=17&l=0&m=a&v=2
може це і малося на увазі ???

Stigmato

Цитата: Skip від 10.05.2009 19:17:10
там недалеко ще дешо є http://www.wikimapia.org/#lat=48.5982313&lon=23.2125771&z=17&l=0&m=a&v=2
може це і малося на увазі ???



це на ссилці дійсно щось схоже на те))) але це не та кругла шняга но горі))) база складається як мінімум з 6постройок)
SubCrew

Skip

то все один комплес )

273 Гості, 0 Користувачів