Закинути Військова база

Автор Stigmato, 10.05.2009 14:03:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stigmato

Цитата: Skip від 10.05.2009 21:22:27
то все один комплес )

ага на горі стояли здоровенні тарілки, які могли відбивати сигнал до Москви) і ті періоди в людей неродили огірки, помідори)
SubCrew

Golem

Гуд. Це закинута РЛС типу "Памір". Дуже красиві гори! Фото самого компелксу можете переглянути на нашій фотогалерея

Твій пост якраз співпав з моєю старою ідеєю зводити експлорер на Боржаву, якраз за два тижні туда вартує йти, все буде зелене, неймовірної краси краєвиди.

(перший на велосипеді - я)

Так шо думайте, шукайте спорягу, бігайте зранку шоб набрати форму бо легко не буде. Орієнтовний план такий. Вихід з Воловця на Високий Верх. талі йдемо до Стою і там падаємо ночувати на закинутій базі. Там всьо розвалене і розкрадене, але хто хоче - може шукати шось сховане. На другий день спускаємся в Вовче і у Львів.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Stigmato

Цитата: Golem від 11.05.2009 11:27:56
Гуд. Це закинута РЛС типу "Памір". Дуже красиві гори! Фото самого компелксу можете переглянути на нашій фотогалерея

Твій пост якраз співпав з моєю старою ідеєю зводити експлорер на Боржаву, якраз за два тижні туда вартує йти, все буде зелене, неймовірної краси краєвиди.

(перший на велосипеді - я)

Так шо думайте, шукайте спорягу, бігайте зранку шоб набрати форму бо легко не буде. Орієнтовний план такий. Вихід з Воловця на Високий Верх. талі йдемо до Стою і там падаємо ночувати на закинутій базі. Там всьо розвалене і розкрадене, але хто хоче - може шукати шось сховане. На другий день спускаємся в Вовче і у Львів.


хмммммм фото з галереі-це те про що ти говориш???? Ммммм якщо це всі фото-то там я не був-це не те-точніше може й те, але сама база знаходиться нище)))) і як на мою думку краще йти з Вовчого-так скоріше))))
SubCrew

Golem

То не всі, в Експлорера на компі є й база, просто їх тяжко в ту галерею закидувати. Він як вернеться з відпустки - то викладе тут.

Недолік той шо мукачівка в Вовчому зупиняється тільки по дорозі назад у Львів. Та й шлях через ВВ значно красивіший
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stigmato

Мммм ти хочеш сказати в завалених підвалах нічого нема???? Толку було Валити будинок, засипати туди землю-якщо всі будинки остались цілими))) логічно????
SubCrew

Golem

Само всьо валиться. То ж гори, а закинуто воно давно. Кому то треба шось там ховати, так і до теорії глобальної змови недалеко.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

 Хтілось би вірити ( I want to belive, ask Mulder  :) ) шо тама шось є...але тама ніц немає окрім болота, у котре занурено шось на кшталт непотрібного військового майна...Я би вже краще копав Цитадель (про шо вже писав) - і то ближче та ефективніше потенційно...Соррі Stigmato, мені також думається, що там вже давно усе розтягнули, а все що зверху покрито шаром чеколяди (читай землі)...От якщо б це була б археологічна експедиція, то гівно місити можна було б
Resistance is futile

Stigmato

Ммммм ну побачим))) може щось і розкопаєм))) всі падають на мароз))) ну ладно))) але буду знати що там є, з Лощиною теж ж легенди ходили про нижні рівні!
SubCrew

inkognito

 в Лощині їх немає...соррі...і не було...
Resistance is futile

Stigmato

Ахахахахаха а тему ж то роздули пр нижні рівні, на форумі викладали, навіть ходили спростовувати))) нєааа?
А про те що на базі все валиться-ти АлкоГолем неправий-той будинок про який я кажу був зруйнований спеціально, ти ж знаєш про шо я кажу??? Мммм ти хочеш сказати що база відкрита для бомбардування? Це ж був стратегічний обєкт!!! Навіть Лощина і то схована під землею!!! Це ж також був типу вузол звязку!
SubCrew

Stigmato

SubCrew

Stigmato

Ахахахахаха а тему ж то роздули пр нижні рівні, на форумі викладали, навіть ходили спростовувати))) нєааа?
А про те що на базі все валиться-ти АлкоГолем неправий-той будинок про який я кажу був зруйнований спеціально, ти ж знаєш про шо я кажу??? Мммм ти хочеш сказати що база відкрита для бомбардування? Це ж був стратегічний обєкт!!! Навіть Лощина і то схована під землею!!! Це ж також був типу вузол звязку!
SubCrew

inkognito

    лощина під носом чоловіче, а не на боржаві...я туди не ходив  на спростування, тому як 99% знав шо там ніц такого немає...із Лощиною знайомий із 1999 року
Resistance is futile

explorer

Мова явно про закинуту РЛС на Боржаві. Координати видно з посту Skip-a.
А ось мої фотографії звідти:

частина перша: залишки локаторів на вершині г.Стій:
http://www.explorer.lviv.ua/photoindex.php?p=0&g=24

частина друга: Іволово - сама ВЧ:
http://lllo.livejournal.com/20871.html

Копати там нема де, але місце досить гарне щоб там просто побувати. Нічого глибоко підземного, на мою думку, там не будували б оскільки локатори, заради яких то все і збудовано, завжди будуть як на долоні.
Невеликий бункерок з кількома входами там все ж є. На фото - у лівому нижньому куті.



Ближче:

ну і мапа там в пості є.

Воду ми там не шукали, але зустрінуті зранку мисливці казали, що вона є десь поряд за базою вздовж дороги, яка обходить територію з півночі. Йшли як-раз "класичний" маршрут Воловець-Вовоче про який тут писав Голем - ІМХО це найоптимальніший спосіб там побувати, якщо добиратись електричкою.

Golem

Повторюю ше раз. Якшо буде добра погода - ліземо наступними вихідними на Боржаву. Explorer. ти  з нами?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Народ, зголошуйтеся хто йде, шоб я міг вже шось планувати. Похід на два дні. в неділю ввечері у Львові. В залежності від складу групи їдемо туда мукачівкою (в Воловці об 11) чи Ужгородським, там в 4 ранку.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

тааааа, бачу закинуту військову базу прийдеться нам двом з t309 досліджувати
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stigmato

To Explorer-вода на базі знаходитьсь в тому місці звідки ти фотав базу, якщо пильно подивитись-там видно лінію камишів-там і джерело]]] амммм ти кажеш нічого там нема, все як на лодоні-тарілки, а ти друже провиди паралелі-зруйнований будинок, засипаний півдвал. Чомусь всі споруди стоять а саме та точка, в тебе на фото в лівому кутку зруйнована. Ще думка для роздуму: куди ховалась вся апаратура? Якщо якийсь вузол звязку-типо нашоі любимоі Лощини-запхали так глибоко, щоб уникнути знищення і захисту! То що ж казати про такий великий і серйозний обєкт! Кстаті: ти там помітив кучу скважин під топливо? Ти в них спускався??? Раджу полізти і глянути!!!
SubCrew

inkognito

   апартуру очевидно давно нафіг вивезли, та й була вона мабіть не під землею...Інженерно собі не уявляю як у такому місці і на такій висоті, при відсутності комунікацій типу нормальних доріг чи залізниці вирити там шось суттєве під землею та все облаштувати - я не кажу, що не неможливо, я кажу дуже-дуже малоймовірно...
Resistance is futile

explorer

Цитата: Stigmato від 24.05.2009 08:32:38
To Explorer-вода на базі знаходитьсь в тому місці звідки ти фотав базу, якщо пильно подивитись-там видно лінію камишів-там і джерело]]] амммм ти кажеш нічого там нема, все як на лодоні-тарілки, а ти друже провиди паралелі-зруйнований будинок, засипаний півдвал. Чомусь всі споруди стоять а саме та точка, в тебе на фото в лівому кутку зруйнована. Ще думка для роздуму: куди ховалась вся апаратура? Якщо якийсь вузол звязку-типо нашоі любимоі Лощини-запхали так глибоко, щоб уникнути знищення і захисту! То що ж казати про такий великий і серйозний обєкт!
Буду знати про воду :) втім нам радили саме за "базою" джерело.
В тому, що ліворуч стояв повноцінний цегляний будинок - дуже сумніваюсь, від руйнування будинку лишилось би стільки великогабаритного сміття, що воно б було помітно навіть на тому фото. Можливо там мав би стояти будинок, але так і не з"явився, або була якась металева споруда, котру вже просто утилізували...
Лощину запхали глибоко, імхо, тому, що це вузол зв"язку, спрощено кажучи така собі АТС від роботи якої залежать певні важливі "абоненти", і яка здатна виконувати свої функції в разі часткового ппц нагорі :)
А РЛС це лише група радарів на горбі, та техніки, яка нікому не потрібна без тих радарів, тож її закопувати нема сенсу.

Цитата: Stigmato від 24.05.2009 08:32:38
Кстаті: ти там помітив кучу скважин під топливо? Ти в них спускався??? Раджу полізти і глянути!!!
Якщо ти про резервуари для пального, то це просто популярний спосіб технологічного суіциду :) нікому не раджу.

402 Гості, 0 Користувачів