Хто який браузер (оглядач Інтернету) використовуєте?

Автор linuxoid, 11.07.2011 20:59:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

greenandy


knedlyk

Вогнелис, тепер вже 6 версію, і часом Гугл-хром або хроміум. На мобілі використовую Dolphin, але версію міні, не HD.
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч

Alter

Власне хром через його мінімальний інтерфейс і необхідну функціональність. А якщо треба "пропатчити" - прошу дуже - плагінів ціла купа. Лиш сиди і качай.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ZED


Lesyk


Машиніст

Лиса 5.0. Зручно і просто для такого ламера як я  :)
Jedem das seine

:-)

Юзав ФФ, але щось він занадто почав часто оновлюватися і ставав все повільніший і повільніший. Відповідно на старенькому новті який юзаю для роботи він взагалі ніяким був. Поставив от позавчора Оперу, і все полетіло, але із закладками якось ніяк, порівняно із вогнелисом, мо хто підкаже як там в нормальну панель під адресною стрічкою їх перенести?
Декольтем своїм мене манила.

linuxoid

ФФ частенько настрій псує, особливо коли є якийсь глючний скриптик. Гарно зроблена система розширень і всі першим ділом роблять налагодження сайтів під ФФ. Взагалі, тримаю усі браузери, така вже доля)

YserL

Поставив зараз на свій шлюз (FreeDSD) TOR, в настройках браузера вбиваєш іп шлюза по sock5 і серфиш по інтернету через тор мережу, красота :)

MasU

Я використовую Google Chrome. Рідше Оперу..
Але Chrome як на мене швидший..Тому віддаю перевагу йому.  ;)

inkognito

Для реально тру-адмінів є LynX. Просидів на ньому у свій час майже 1,5 роки, на ВSD-консольці поштовика  :) :) :)
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 09.01.2012 22:14:00
Для реально тру-адмінів є LynX. Просидів на ньому у свій час майже 1,5 роки, на ВSD-консольці поштовика  :) :) :)

Mail в якості email клієнта, ну для ламаків піде pico, а ed в якості текстового редактора, а в сторону vi, а тимпаче nano чи, взагалі, emacs навіть дивитись не буду)))

inkognito

ЦитуватиMail в якості email клієнта, ну для ламаків піде pico, а ed в якості текстового редактора, а в сторону vi, а тимпаче nano чи, взагалі, emacs навіть дивитись не буду)))
Хоч то оффтоп, але чим тобі могучий VI чи VIM сі несподобав?
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 09.01.2012 22:48:17
ЦитуватиMail в якості email клієнта, ну для ламаків піде pico, а ed в якості текстового редактора, а в сторону vi, а тимпаче nano чи, взагалі, emacs навіть дивитись не буду)))
Хоч то оффтоп, але чим тобі могучий VI чи VIM сі несподобав?

То я жартуючи. Могучий vim мені життя рятує і колдувати в ньому веселіше всього, з vi не користаю, бо не світить.
Юзаю зараз Elinks час від часу, щоб вже зовсім не оффтопити))
Для непосвячених vim - це текстовий редактор, котрий має два режими: бібікати і все псувати, а ще з нього нема виходу.

YserL

Я використовую вбудовиний в MC редатор, з vi важко виходити після довгого не коритування забуваються )

linuxoid

Цікаво, в честь чого розробники Firefox так по стаханівськи трудяться: за рік три версії і бета 10-ої версії. Змін особливих я непомітив, хіба є деякі багфікси в Лінухах. Думаю, че через наступ Гугл Хрома, бо кусок ринку Вогнелиса він відгриз.

YserL

Чекаю коли по дефолту у фоксі і хромі буде вімкнені WebSockets.
Технологія бомбезна  :)

linuxoid

Цитата: YserL від 10.01.2012 12:13:55
Чекаю коли по дефолту у фоксі і хромі буде вімкнені WebSockets.
Технологія бомбезна  :)

Цитата з Вікі:

WebSocket підтримують такі браузери:

    Google Chrome (починаючи з версії 4.0.249.0);
    Apple Safari (починаючи з версії 5.0.7533.16);
    Mozilla Firefox (починаючи з версії 4);
    Opera (починаючи з версії 10.70 9067);


Також WebSocket підтримують

    мобільна версія Safari в iOS 4.2[4]
    BlackBerry Browser в OS7[5]

У кінці листопада 2010 Adam Barth опублікував[6] результати дослідження надійності протоколу, де було з'ясовано, що у випадку використання прозорих проксі-серверів можлива підміна кеша передаваних даних з тим, що користувачі замість реальних даних отримуватимуть версію даних від зловмисника. Проблема виявилася досить серйозною для того, щоб розробники Firefox та Opera оголосили[7][8][9], що в майбутніх версіях їхніх браузерів підтримка веб-сокетів буде за умовчанням відключена аж до усунення проблеми небезпеки цього протоколу (хоча залишилася можливість їх включити).

Нова версія -07 протоколу WebSocket, яка виправляє помилку протоколу, реалізована і включена по замовченню в Firefox 6 [10] та у Chrome 14.[11]

Також існує командна опція для Google Chrome (--enable-websocket-over-spdy) що дозволяє ранню екпериментальну реалізацію WebSocket через SPDY.[12]

YserL

Зараз по дефолту вони вимкнені. Для активації потрібно у настройках увімкнути їх. Що для публічного використання важко користувача заставити їзх включати.

linuxoid

Цитата: YserL від 10.01.2012 12:34:56
Зараз по дефолту вони вимкнені. Для активації потрібно у настройках увімкнути їх. Що для публічного використання важко користувача заставити їзх включати.

Думаю WebSocket очікує такий же тернистий шлях, як HTML5. Браузери то пів біди, ще треба сервачки приручити відповідним чином.

234 Гості, 0 Користувачів