Напої

Автор YserL, 16.11.2009 19:56:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Цитата: Akella від 16.11.2009 19:38:52
во-во,на крайняк кубик цукру за щокою поки ідеш
але,ІМХО краще вже зупинитись і перекусити  нормально
Доречі дід (пройшов 2 світову до берліна) що у нас в армії хотячи пити воду її пили, а німці трохи води і цукор у кубиках. Також десь читав що воді виділятися із організму не дає регідрон.

inkognito

 Воді із організму не дає виділятись натрію хлорид котрий NaCl, воно ж сіль. Воно ж у 0,9% у H2O зветься фізрозчином. Она ж сіль у Регідроні присутня. Якщо ви шпацеруєте на ровері Регідрон+якесь варення до смаку мають стати вашим основним питлом - зручно та дешево.
Resistance is futile

YserL

Доречі глюкоза розбавлена у фізрозчині у банках по 400 мл. класно йде після пянки. знайома аптекарша розказувала: завалюється чувак пізд градусом у аптеку із ксівою сбу і попросив глюкозу у ампулах і склянку і все випив. Каже допомагає. Сам перевірив : після страшно пянки 1 вересня мину лого року дзвонить викладач, тра дещо було йому віднести. 40 хв до зустрічі, пяний... Пішов в аптеку, випи конячу дозу, і десь за 20 хв почався сушняк. за 40 хв був адекватний. Так  що  щось у цьому є.

inkognito

 на то є простіший спосіб: H2O у кількості 0,5 + 2 скибки цитрини на око в 4-5 мм. товщини + 1 ст. ложка меду (альбо 2 чайні ординарного цукру) + на кінці ножика NaCl. Перем'яти усі компоненти між собов активно, потому залити водов і ще раз перемішати. Чи заюзати бляндер. Буде не гірше, і виготовити можна за декілька хв. на власній кухні без використання аптеки. Перевірено багаторічним алкогольним досвідом.
Resistance is futile

Akella

також з бодуна або щоб швидко протверезіти помагають сирі яйка з содою,принаймі мені помагають
Akell me nice!

inkognito

 це у якості отримання зворотньої реакції?  :)
Resistance is futile

Akella

та ні))))хоча бувають і конфузи)))
Akell me nice!

Roy

Все ж, після моцної пянки поможе лише сон. Організм має ж відновитися. Ну і звісно вода. NaCl, аспірин, бульойнчик, кому що підходить,  помагає полегшити страждання :)
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

  ага, але би радив із списку аспірину (та усякі Алько-Зельцери) вибрати нафіг. А додати шурпу чи аналогічні страви на основі моцного бульйону. Ще окрім того у природі водиться хфайне пиво!
Resistance is futile

inkognito

 на мене діє як безалкогольне пиво, як секс в презервативах, далі не буду продовжувати. Але у екстренних випадках краще ніж просто вода явно!
Resistance is futile

Stinger

Раз вже пішла така п'янка, то не знайшовши теми про напої, вирішив тут ввіковічити наш тру-дігерський коктейль Лощина! такий легендарний і такий бажаний в Лощині в оточені гарненьких дівчаток ;D

Одже рецепт доволі простий і в одночас пікантний (не для слабких шлунків):

1/3 частина лікера "Старий ринок" кавовий
1/3 частина пакетного або будь якого молока
1/3 частина пива "Старе місто"


все це наливається в стакан 0,2 літра і п'ється до дна ;)
через хвилин 5 починаєш відчувати себе справжнім ТРУ-дігером, для якого не зіставляє труда вилізти вгору по ліфтовій шахті в лощині (були випадки) ;D

Roy

Курча, а файний коктейль! Правда для мене мене молоко в мінус. Ну не всі лактозу переносять...)))
Молочко можна замінити згущиком, заодно ним і закусити-запити можна склад коктейлю.
Та й ще можливо утворяться шари густини  :)
Meine Ehre heißt Treue

zelja

Писи Стінгер
А де авторизація ? ::)

RedShift

Хлопці, я не знаю, що Ви там п'єте, але будучи студентом ми готували такий собі напій.
Називався він "Літній": (готувати в сонячну погоду - щоб "взяло")

1) Купується 2 літрова пляшка газованої солодкої води - виливається звідти 3/4 объема.
2) Туди вливаемо "Чекушняк"
3) Туди пляшку пива
4) Вино чи шампанське додати по смаку.
5) Ретельно взбовтати.

Потім це довго п'ється в тісній компанії з 6-8 чоловік. Приємна бесіда, яка переходить у "НІРВАНУ".
Результат довго себе не заставить чекати. За годину всі - трупи!
Одного разу в мене були такі оченята, що дівчата думали, що я їх зара РОЗІРВУ!  :)
Ось така кулінарія!
Darts matters!

Sunkatalano

Коктель  "Стирач памяті"
1\3 горілки
1\3 абсент
1\3 шампанського
Діє наповал 8)


242 Гості, 0 Користувачів