Допоможіть прив'язати фото

Автор Andrew Harris, 18.07.2011 20:34:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Andrew Harris

Всім привіт.

Є ось така "панорама" одного і того ж самого місця з трьох різних ракурсів.

Це може бути:

1. Львів.
2. Дрогобич.
3. Тернопіль.
4. Золочів.

Якщо хтось допоможе прив'язати цю "панораму" - буду дуже вдячний!

YserL


Dark Wind

На рогатці пішохідна частина ширші

Roy

Важко сказати, щодо Львова, перше що спало на думку, це вулиця Шевченка, її початок. Поворот на Клепарівську.
Також не факт, що ці двоповерхові будинки вціліли до наших днів.
Хорошою підсказкою є підйом, що добре видно на першому фото.
Meine Ehre heißt Treue

gribkoff777

Сильно на Шевченка змахує. І підйом, і триповерхова будівля на останньому фото...
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Bottlehunter

То не Рогатка, там нема підйому. І взагалі мені здається, що на Фотках не Львів. В Золочеві є подібні пологі вулички, але, наскільки я пам'ятаю, вони не встелені бруківкою.

Можливо щось вияснити допоможе ресурс, з якого взяті фотки? Можна посилання?
Най жиє Гуцулія!

Andrew Harris

Цитата: Bottlehunter від 19.07.2011 09:34:02
То не Рогатка, там нема підйому. І взагалі мені здається, що на Фотках не Львів. В Золочеві є подібні пологі вулички, але, наскільки я пам'ятаю, вони не встелені бруківкою.

Можливо щось вияснити допоможе ресурс, з якого взяті фотки? Можна посилання?

Що таке "рогатка"? :) Це не Шевченка 100%. Уже перевірили...

Ресурс не допоможе, тому що це ebay.de. Друге фото їде до мене, можливо хоча б його реверс фріци нормально підписали... Це фото пробують прив'язати уже цілий рік - безрезультатно...

Bottlehunter

http://www.tineye.com/ - спробуй через цей сайт знайти звідки взято. Тільки фотки без ватермарок треба постити.

А звідки відомості про те, що на фото одне з чотирьох перелічених вище міст?

Рогатка - район Б. Хмельницького - Новознесенська
Най жиє Гуцулія!

Andrew Harris

Цитата: Bottlehunter від 19.07.2011 09:54:51Рогатка - район Б. Хмельницького - Новознесенська

Дякую!

Цитата: Bottlehunter від 19.07.2011 09:54:51
http://www.tineye.com/ - спробуй через цей сайт знайти звідки взято. Тільки фотки без ватермарок треба постити.

А звідки відомості про те, що на фото одне з чотирьох перелічених вище міст?

Так я ж написав звідки взято. Аукціон ebay.de. Тому пошук за допомогою твого посилання нічого не дасть. Фріци потрошать альбоми і продають фото окремо. Ці всі були підписані як "Lemberg". Це, звичайно, не означає що це Львів, але десь в цьому районі 100%.

Golem

Точно не Дрогобич. Сам звідти родом. таких місць там нема.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Трохи збентежила вулична табличка, що на другому фото, під балконом. Доволі нехарактерна форма, для Львова тих часів.
До списку ймовірних міст я б додав польський Перемишль. Теж місто на пагорбах, і є в чомусь схожість.

Тернопіль - не думаю, сильно зруйнований був після війни, там домінує післявоєнна забудова.
Meine Ehre heißt Treue

Andrew Harris

Цитата: Roy від 19.07.2011 11:06:39
Трохи збентежила вулична табличка, що на другому фото, під балконом. Доволі нехарактерна форма, для Львова тих часів.
До списку ймовірних міст я б додав польський Перемишль. Теж місто на пагорбах, і є в чомусь схожість.

Тернопіль - не думаю, сильно зруйнований був після війни, там домінує післявоєнна забудова.

По табличці сможу сказати щось детальніше коли фото прийде на руки і якщо там під лупою можна буде щось побачити...

Перемишль відпадає 100% - там не було танків...

Roy

ЦитуватиПеремишль відпадає 100% - там не було танків...
Не думаю, в 1944 цілком могли бути, коли наступала 1-а гвардійська дивізія.
Meine Ehre heißt Treue

Andrew Harris

Цитата: Roy від 19.07.2011 12:16:20
ЦитуватиПеремишль відпадає 100% - там не було танків...
Не думаю, в 1944 цілком могли бути, коли наступала 1-а гвардійська дивізія.

В тому то й проблема що це 1941 рік. 100% і без варіантів. А от звідки цей Т-34, поки що не ясно. Є варіант що з 4 МК (найвірогідніший)...

Roy

Незабуваймо, що в 1941 при раптовому нападі, німцям дісталася хороша порція т-34, на котрих вони ж наступали на Київ :)

Meine Ehre heißt Treue

Andrew Harris

Цитата: Roy від 19.07.2011 12:45:45
Незабуваймо, що в 1941 при раптовому нападі, німцям дісталася хороша порція т-34, на котрих вони ж наступали на Київ :)



Так, але це фото датоване 1941, йде в підбірках по 1941 + фріци на всіх трофейних танках малювали "балтійські хрести". Я не дуже хочу флудити в темі, але якби я не був впевнений що це 1941 рік - я б про це не писав... Тут питання тільки в прив'язці.

YserL


Andrew Harris

Цитата: YserL від 19.07.2011 13:11:53
Фото подібного будинку:
http://maps.yandex.ru/-/CBUkn-Pc

На жаль тільки подібний... :-\ Не "воно"... Тут ще грає свою роль така штука:

1. По ідеї, танк повинен стояти на якійсь з вулиць або менших вуличок, які ведуть з міста на схід.
2. Це підтверджує колона гансів яку видно на 3-му фото. Вони входять/виходять в/з місто(а).

Andrzej

Фотографія з написом Kopierschutz зроблена, очевидно, на Личаківській. Будинок зліва частково не зберігся, далі вниз може бути поворот на Чехова (або на одну з паралельних вулиць). 
А перша фоторгафія могла бути зроблена на одній з бічних від Личаківської вулиць у її горишній частині. Тих, що йдуть вгору в сторону Кайзервальду.

Andrew Harris

Цитата: Andrzej від 19.07.2011 15:52:39
Фотографія з написом Kopierschutz зроблена, очевидно, на Личаківській. Будинок зліва частково не зберігся, далі вниз може бути поворот на Чехова (або на одну з паралельних вулиць). 
А перша фоторгафія могла бути зроблена на одній з бічних від Личаківської вулиць у її горишній частині. Тих, що йдуть вгору в сторону Кайзервальду.

М-м-м... Я ж написав в 1-му пості: ->"панорама" одного і того ж самого місця з трьох різних ракурсів<- Це не різні вулиці, а одна і та ж, тільки з різних ракурсів.

На Личаківську трохи подібне, але все одно не можу знайти... :-\

269 Гості, 0 Користувачів