Вишківський перевал.

Автор bronko, 19.07.2011 15:16:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

bronko

Всім доброго дня!Будьте добрі,поділиться інфою по Вишковському перевалу.На взаєм можу допомогти картами.

Drusja

Цитата: bronko від 19.07.2011 15:16:30
Всім доброго дня!Будьте добрі,поділиться інфою по Вишковському перевалу.На взаєм можу допомогти картами.

А яка саме інфа цікавить по цьому перевалу? Більш конкретніше можна?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

Цитата: Drusja від 19.07.2011 15:42:48
Цитата: bronko від 19.07.2011 15:16:30
Всім доброго дня!Будьте добрі,поділиться інфою по Вишковському перевалу.На взаєм можу допомогти картами.

А яка саме інфа цікавить по цьому перевалу? Більш конкретніше можна?
Оскільки bronko дописував у розділ присвячений копу, думаю його цікавить ехо війни. (ПСВ)
Можливо yar-79 щось підскаже.
Meine Ehre heißt Treue

goom

По якій війні цікавить?

bronko

Так,правильно.Эхо війни.Події там відбувалися як в 1914,так і в 1915р.за допомогу буду дуже вдячний.По деяких питаннях можу допомогти сам:привязка карт,налаштування GPS-програми на смартфони.,

По першій.До другої я ще не доріс.Трохи боязно.

bronko

Всім доброго дня!Ну що,хтось зможе допомогти по перевалу?

yaroslav21

Можу хіба скласти кумпанію на коп

swordlord

Вишківський вже добряче вибитий, минулого літа там були...були 3 рази...нічого особливого гільзи, пояски мідні і одна австрійська пряга на 6 чоловік...як то кажуть не рентабельно. ІМХО хіба полазити і подихати свіжим повітрям.
Лазьте Брюхами, там на днях підняли глек з боратінками і трохи срібла було. Значить там ще щось є.
Si vis pacem, para bellum.

bronko

Вибитих місць не буває,тому хочу на перевал.Буду вдячний любому хто допоможе інформацією.

swordlord

Цитата: bronko від 21.07.2011 10:01:44
Вибитих місць не буває,тому хочу на перевал.Буду вдячний любому хто допоможе інформацією.

;D ;D ;D  Краще 1 раз повірити ніж 1 раз побачити.
Si vis pacem, para bellum.

bronko

Ліпше один раз побачити,ніж 7 разів почути.

swordlord

Цитата: bronko від 21.07.2011 10:13:15
Ліпше один раз побачити,ніж 7 разів почути.

Попрошу не забувати, що перевал є границею Львівської та Закарпатської областей, тому краще просіться до нашого райвідділку, з нього легше вийти.
П.С. патрулі зустрічаються...

Але лякати не буду, гарна природа, саламандри водяться, пташки співають, проходить нафто чи газопровід  ;D відпочиваючих багато і тд.

Чекаємо на звіт з фотографіями і описом всього. Ну і групове фото знахідок.
Si vis pacem, para bellum.

bronko

Може я щось плутаю,але це кордон між Закарпатською та Івано-Франківською областями.Ніби так.То куди проситися? ;)

swordlord

Цитата: bronko від 21.07.2011 11:54:08
Може я щось плутаю,але це кордон між Закарпатською та Івано-Франківською областями.Ніби так.То куди проситися? ;)


Проситись шоб відпустили  ;D " Тільки не по карку..."
А чим туди плануєш добратись?
Si vis pacem, para bellum.

bronko


yar-79

Території там дуже великі, однак не по всій лінії йщли бої, якщо не знаеш де саме рити, прийдеться пошукати конкретно... Вибитих місць-дійсно не буває. Може щось знайдесться...Однак, якщо мала практика пошуку там буде дуже важко, привезете купу гільз і троха макетів.

Broliant

на перевалі нічого немає. углублятись треба ... і то там уже тяжко щось знайти

Ростик

Я вам скажу так,цікавого є багато,в цих краях проходила лінія Арпада,Гудріяна,щоб знайти щось дуже цікаве.треба добре находитись,маєте бажання пишіть,буде компанія для спільного інтересу.

277 Гості, 0 Користувачів