Вилазка в Лощину 03.08.2011 шукаю одного провідника

Автор Werwolf@, 21.07.2011 13:31:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Werwolf@

Йдем компанією 5-8 людей тре одного провідника  :-\

Lesyk

Я скоріш за все зможу.
Який середній вік контингенту?

Werwolf@


Lesyk

Яким чином збираєтеся долати "водяну перепону"?

Werwolf@


Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Та там і місцевого контингенту хватало. Благо "інсталяційні" місця для них позамуровували. Но не всі :)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lesyk

Не зрозумів, що я повинен повідомляти - в назві теми написана запланована дата. Час - зараз надто рано про нього говорити.
А список такий-во:
1. ноунейм, 15р.
2. ноунейм, 15р.
3. ноунейм, 15р.
4. ноунейм, 15р.
5. ноунейм, 15р.
6. ноунейм, 18р.
7. ноунейм, 25р.
8. Alter, unknown age.
9. Я, куханий і безсмертний.

Alter

Ем, щойно замітив, що акція на середу намічена. Проблема у вигляді роботи випирає зі всіх щілин :( Але, оскільки я в Лощині так і не побував, то вириватись тра. У зв'язку з тим прохання за пару днів попередити конкретний час (із міркувань непальоності бажано робити то через ОП. ІМХО.)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Werwolf@


VinNi

 А з вами можна, ще 3 людей візьму, ну як?
Это ж надо было додуматься на шутливый вопрос родителей: Сынок. а ты когда нибудь курил??? ответить что именно?!

Werwolf@


vitaminimus

мені 14 але я там все добре знаю і був багато раз а з вами можна

Lesyk

Цитата: vitaminimus від 23.07.2011 19:48:58
мені 14 але я там все добре знаю і був багато раз а з вами можна

Сенс тоді тобі іти, якщо ти там був багато разів і все там знаєш?

А, і ще одне:
ШАНОВНІ Werwolf@ ТА vitaminimus, РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ ТА ВЕЕЕЕЛИИИКУ БУКВУ НА ПОЧАТКУ РЕЧЕННЯ ЩЕ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ/ЗАБОРОНЯВ. Нормально, коли людина десь зробила помилку у розділовому знаці/вжила русизм і т.д., але коли це одиничний випадок. Ви це робите регулярно. Попрошу прийняти до уваги такі непрості, але важливі речі - правила українського правопису.

vitaminimus

Просмо мені нема шо робити , а так цікавіше буде.

Werwolf@


:-)

Декольтем своїм мене манила.

vitaminimus


Stinger

бажаю всім дослідникам ложчінки успіхів у відвідуванні, був там сьодні, не закритий тільки один вхід, але на горі, зверху, там де закинуті гаражі якісь, сидять любі міліціянти з субачкою, які дуже файно всіх палять звідти, і мене спалили ;D так що бажаю успіхів!)))

Dexter

Який сенс лізти зараз в Лощину..попасти до наших любимих Синяків як сказав пан Стнігер???

Якщо вже полізете і тим більше в такому віковому колективі який був вище написаний то захопіть з собою кожен по 100 грн, або хтось має родича в нашій коханій міліції=)

Мав би грошенята склав б вам компанію...пару цікавих казок б порозказував=)

286 Гості, 0 Користувачів