Автор Тема: Re: Біткоіни нова валюта для юних анархістів!!!  (Прочитано 839 разів)

1 гість дивиться цю тему.

t309

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
мда, про АМД це весело читати ;D
фішка в тому що коли все починалось про відахи ніхто не думав майнили процесорами коли складність виросла тре було щось придумати і хтось хто скоріше за все займався ламанням паролів згадав що відахи класно рахують хеші а відахи аті в силу того що працюють з цілими числами роблять це краще за нвідію яка працює з плаваючою точкою, і от тепер постфактум всі новенькі закричали це вони АМД спонсорнули це діло, но я зараз вас всіх розчарую і обломаю  ;D зараз через велике енергоспоживання приблизно 50ват на 100мегахешів народ знову задумався і хтось згадав про ПЛІСКИ там споживання 5-7ват на 100мегахешів виходить і вже існує опенсорсний проект, просто на плісці це робити десь в 1.5 раза дорожче (стартова вартість і коло тих хто може це сам зробити звужуется), але коли складність виросте ще трошки всі таки кинутся на пліски особливо в штатах та європі там електрика дорога и що тоді будете кричати що мол це все виробники ПЛІСКІВ ??? і так можна розбити в пух и прах все написане тут скептиками, отут http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=30609&postdays=0&postorder=asc&start=0 я  трошки повідповідав на подібні питання, шкода що всі стали настільки підозрілими і сліпими що не бачать за цим дійсно класної ідеї, ну але кожному своє, може і я помиляюсь але полюбому в програші тут не залишишся, навіть якщо все накриєтся залізо завжди можна продати, а знайти щось з окупністю 2-3місяців і з меншим ризиком ніж біткоіни на мою думку нереально!!!
Розшарити F VK G+