Оренда спорядження.

Автор swordlord, 27.07.2011 12:53:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

swordlord

 Передмова.

Цього літа не маю змоги вирватись кудись з палаткою, але як і минулого року дзвінки знайомих і знайомих знайомих на рахунок палатки не припиняються. Тому і прийшла мені така ідея: хочеться в цій темі, не без допомоги товариша Roy, а також всіх інших форумчан розпочати таке маленьке БЮРО СПОРЯДЖЕННЯ(поки робоча назва).

Пропоную наступний принцип роботи БЮРО СПОРЯДЖЕННЯ:

1) Кожен хто хоче щось здавати в оренду із спорядження може відправити, дані про обєкт оренди (палатка, спальник, керемат, казанок і тд. і тп. ) в приватне повідомлення мені, або товаришу Roy. Для цього потрібно вказати бажану ціну оренди (вказати потрібно діапазон min - max), фотографії речі, якщо це важливо потрібно вказати к-сть місць (для палатки скажімо).

2) Послуги БЮРО будуть оплачуватись з орендної плати обєктів. Певний відсоток від того що сплатить користувач (орендар) власнику (орендодавцю).

3) БЮРО в свою чергу бере на себе зобовязання пошуку користувачів (орендарів), а також виступає посередником між користувачем (орендарем) та власником (орендодавцем).

4) Частину грошей отриманих від роботи, БЮРО зобовязується виділяти на потреби рідного форуму.


А зараз поки можемо запропонувати палатку 3-х місну, при бажанні 4 чоловік може розміститись.

Campus igloo 3 (колір синій з оранжевим, на фото сірий з зеленим)



- москітна сітка на вході.
- перевірена не одним походом.
- стан 4.

Ціна оренди: 40 грн\доба, при оренді в декілька діб знижка.

Si vis pacem, para bellum.

ІНТРОВЕРТ 997

А скільки коштуватиме оренда рюкзака від 40 літрів , дня на 3 ?
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 16.04.2015 23:22:17
А скільки коштуватиме оренда рюкзака від 40 літрів , дня на 3 ?

swordlord
Остання активність: 21.08.2012 09:36:45

Якось так :-\
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

Інтроверт, можу тобі забезкоштовно позичити свій Adventurer на 65л. Старенький, але надійний.
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

В яких числах він не доступний ( вартість  має бути хоча б символічна інакше мозок почуватиметься не затишно ) ;D
Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

Він доступний у всіляких числах. Пиши в приват або дзвони.
Най жиє Гуцулія!

deadmeat_junior

Людоньки, потрібні бахіли на поїздку в Київ є хтось хто може позичити? дзвоніть 0636150746

Caesar

Мої бахіли в Альтера, якщо найдеш його мож забрати)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

283 Гості, 0 Користувачів