Заправка газових балонів у Львові

Автор :-), 27.07.2011 16:15:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Річ в чому: нарешті відважився на купівлю пальника, поки просто газового, відповідно там є балони, і вони в часі використання  порожніють. Вартість різьбового балона на 450 грам десь 66-68 грн. Тобто за жестянку платимо відсотків 20 а то й більше. хочу цю справу здешевити.

Раніше таку послугу надавали в магазині Горгани, наразі наче ні, шукаю де б то ще.
Може хто в курсі, то кажіть, місце, вартість, якість, якщо непальоно, то в приватні повідомлення діліться.
Декольтем своїм мене манила.

zelja

Газ коштує 6.50 за 1000 грам. ::) це дорівнює що жестянка коштує 95% :P

inkognito

Цитата: zelja від 27.07.2011 16:51:50
Газ коштує 6.50 за 1000 грам. ::) це дорівнює що жестянка коштує 95% :P

Потішно. Не 6,50 за 1000 гр = 1 кг, а за ОДНУ ЛІТРУ.

З.І. Той газ, що на газ-заправках жодного відношення не має до того, що
міститься у бальонах пальників.
Resistance is futile

:-)

Цитата: inkognito від 27.07.2011 23:01:24
З.І. Той газ, що на газ-заправках жодного відношення не має до того, що
міститься у бальонах пальників.
Наскільки читав по форумах, саме на заправках деяких, принаймні в Києві заправляють. Пропан-бутан, зимою трохи інший склад, із нижчою температурою кипіння, яким заправляють і авто.
Але там треба який перехідник. Та й до маси певної, щоб не роздути балон.
Декольтем своїм мене манила.

linuxoid

В пальник газ для заправки машин (пропан-бутан) йде за миле діло. Мій знайомий сантехнік заправляє таким чином газовий паяльник для мідних труб. Балон він приробив "кастомовий" з-під метану з клапаном для заправки авто пропан-бутаном.

inkognito

ЦитуватиНаскільки читав по форумах, саме на заправках деяких, принаймні в Києві заправляють. Пропан-бутан, зимою трохи інший склад, із нижчою температурою кипіння, яким заправляють і авто.
Але там треба який перехідник. Та й до маси певної, щоб не роздути балон.

Угу, 72% ізя-бутан, 22% просто пропан, все інше - бутан. Чи пропан/бутан 30/70? Так є на заправках? Матьорий перехідник , мабуть супер допоможе. Звісно, можна залити хоч це, навіть горіти буде.
Resistance is futile

:-)

Цитата: inkognito від 27.07.2011 23:45:04
Угу, 72% ізя-бутан, 22% просто пропан, все інше - бутан. Чи пропан/бутан 30/70?

LPG:
• пропан C3H8 більше 65%
• бутан C4H10 меньше 35%

На балоні читаю:
Ол сізон гас.
Пропан - 25%
Бутан - 50%
Ізобутан - 25%.

Ще тут прочитати можна - http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%80%D1%96%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BD%D0%B0%D1%84%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%B3%D0%B0%D0%B7
Ізобутан це щоб воно на морозі краще себе почувало.

А ще ось тут є інфа про заправку на АЗС, правда в Києві. http://www.tkg.org.ua/node/2146 Що називається пацани пользують і давольні.

Температури кипіння за атмосферного тиску:
Бутан - -0,5 по Цельсію.
Ізобутан - -11,7 по Цельсію
Пропан - -42,09 по Цельсію
Додайте сюди тиск, хз скільки, 1,6 МПа, хоча в балоні думаю кілька атмосфер. Хай 6 , тоді треба і-S-діаграму для даних газів і я б Вам сказав, колись навіть книжечка була, нарию на днях, ну але  температури поростуть.

P.S. Даруйте у мене плагін на 5-му лисі впав, тому не ховаю посилання.
Декольтем своїм мене манила.

swordlord

Цитата: :-) від 27.07.2011 16:15:18
Річ в чому: нарешті відважився на купівлю пальника, поки просто газового, відповідно там є балони, і вони в часі використання  порожніють. Вартість різьбового балона на 450 грам десь 66-68 грн. Тобто за жестянку платимо відсотків 20 а то й більше. хочу цю справу здешевити.

Раніше таку послугу надавали в магазині Горгани, наразі наче ні, шукаю де б то ще.
Може хто в курсі, то кажіть, місце, вартість, якість, якщо непальоно, то в приватні повідомлення діліться.

ЛЬВІВСЬКИЙ ХІМЗАВОД... не буду багато говорити, але думаю, що мають заправляти, вони багато що продають і заправляють, О2, СО2  і тд і тп.
Si vis pacem, para bellum.

:-)

Цитата: swordlord від 28.07.2011 01:30:40
ЛЬВІВСЬКИЙ ХІМЗАВОД... не буду багато говорити, але думаю, що мають заправляти, вони багато що продають і заправляють, О2, СО2  і тд і тп.
Виготовленням вуглеводневих газів займаються трохи інші заводи. Хоча таки знайшов пропан і ацетилен на їхньому сайті. http://www.lhz.com.ua/ru/produkciya/gazy_v_ballonah/
Ацетилен то не те що мені потрібно адназначна ібо 3000 по Цельсію правда в кисні, але таки проплавить ми мого  банячка, а пропан, хм, він кажися не зовсім такий в тих балонах газозварника, я про склад. Але зайду запитаю при нагоді.

Апдейт: пропан з бутаном в чистому техкисні дають теж понад 3000 по Цельсію. Гм, маю гарного банячка. ;D
Декольтем своїм мене манила.

RoMeL

Маю супер-пупер перехідник на різьбові балони ( Primus, Kovea), але немаю зараз часу ним зайнятись, потрібно мені ше придбати газовий балон на 3 літри і трохи потренуватись переливати. Мушу зразу сказати, шо мені його дали з умовою, щоб я нікому іншому не давав. ::)
Кароче якшо розберусь з ним, то зможу заправляти газ. балони експлорерівцям  ;)
Fruere vita, dum vivis

Drusja

Балони заправляють у Брюховичах в кінці вулиці Кліматичної, правда не заню як там тепер, бо давненько там не бував. Але кажуть що працюють і з чудо перехідником думаю заправлять.
Сам маю бажання купити пальник з балоном і одразу до знайомого щоб перехідник виточив.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

Маю ше знайомого Андрія з Карпат який заправляє. Але він людина зайнята, йому треба багато балонів за раз нести і чекати потім довго. Також Тарас Глобетроттер заправляє, але то в приватному порядку, бере по собівартості газу. Не думаю шо він захоче робити на тому комерцію і заправляти всі підряд.

Якщо точитимеш перехідник - я б підписався також. Там складність в тій насадці що йде на балон від пальника. Має бути посередині язичок який натискатиме клапан в балоні аби туда перетікав газ.  Ну і допуск на насадку доволі строгий, інакше травитиме.

Зараз масово продають балони з газом, по 20 грн. Розмір і вміст такий же як в туристичних, але нема різьби, треба проколювати. Тобто одноразові. Хто шо про то чув і чи можна їх пристосувати до звичайного пальника?
Дігери всіх країн єднайтеся!

goom

Я так розуію балони типу Topex , час кипіння води значно більший ніж в справжніх.

rvv

Заправляю балони, кому треба в приват ;)

inkognito

Цитата: rvv від 05.09.2013 13:14:16
Заправляю балони, кому треба в приват ;)

Просив би деталі (та ціни) тут, без привату.
Resistance is futile

shopen21

Маю можливість заправити різьбові газові балони форумчанам та їхнім друзям

Малий (230г) = 15 грн.
Великий (450г) = 20 грн.

Контакти:
067-257-83-40,
063-074-41-70 (Андрій)
skype: shopen21



Увага:
- Технологічний процес НЕ передбачає зносу різьби => балон прослужить довше!
- Можлива швидка заміна порожніх балонів на заповнені за домовленістю

:-)

Цитата: shopen21 від 22.06.2014 18:05:32
skype: shopen21
Хм. Шопен і 21 наштовхують на певні думки, якщо ще й чорно-біла філософія, то взагалі. ;)
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Цитата: shopen21 від 22.06.2014 18:05:32
Маю можливість заправити різьбові газові балони форумчанам та їхнім друзям

Малий (230г) = 15 грн.
Великий (450г) = 20 грн.

Контакти:
067-257-83-40,
063-074-41-70 (Андрій)
skype: shopen21

Увага:
- Технологічний процес НЕ передбачає зносу різьби => балон прослужить довше!
- Можлива швидка заміна порожніх балонів на заповнені за домовленістю


Рекламний контент без погодження адміністрації? Проте терти не буду, певно багацько кому із дописувачів цікаво буде. Йно питання від себе: що конкретно заправляється у бальон?(відповіді в капітанському стилі: газ стиснуто-скраплений мене не влаштовують, прошу процентний склад того, що попаде у мій бальон). Дякую!
Resistance is futile

shopen21

Цитата: inkognito від 22.06.2014 21:17:09
Рекламний контент без погодження адміністрації? Проте терти не буду, певно багацько кому із дописувачів цікаво буде. Йно питання від себе: що конкретно заправляється у бальон?(відповіді в капітанському стилі: газ стиснуто-скраплений мене не влаштовують, прошу процентний склад того, що попаде у мій бальон). Дякую!

Дякую за розуміння!

В балони заправляємо сезонну (літню/зимову) суміш пропан-бутану, газ із АГНКС (автомобільний).
Процентне співвідношення різниться відносно сезону:
+ влітку більше бутану C4H10 (~50-60%)
+ взимку більше пропану C3H8 (~70-90 %)

shopen21

Цитата: :-) від 22.06.2014 18:22:31
Хм. Шопен і 21 наштовхують на певні думки, якщо ще й чорно-біла філософія, то взагалі. ;)

саме так, філософія чорно-біла, куреню не зраджував :)

210 Гості, 0 Користувачів