Тунель кохання

Автор Dima_Bear, 28.07.2011 13:45:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dima_Bear

Саме так називають це цікаве творіння природи та залізниці місцеві жителі.
Сам тунель має протяжність кілька кілометрів і на всій довжині виглядає приблизно однаково.
Залізницею користуются рідко, бо йде вона до якогось підприємства.


Знаходится в околицях смт. Клевань, Рівненська обл.

:-)

Залізниця використовувалася раніше часто - нею возили вагони із деревиною на Оржівський деревообробний комбінат (ОДЕК), принаймні коли в 2008-му був на практиці, то ще залізницею. Наразі деревину привозять автомобільним транспортом

Перевезення відбуваються за допомогою маневреного тепловоза ТГМ-23.

Доречі, там 2 гілки, одна на завод, інша на РТБ. РТБ серйозно охороняється - переораний периметр, кілька рядів колючки, озброєні вояки, прожектори, як ті що по ворожих літаках світили просвічують периметр і т.д

Декольтем своїм мене манила.

Dima_Bear

Проїжджали повз тої РТБ, їдеш-їдеш тут по серед лісу 3 5-поверхівки, та інші споруди, вїжджаєш у військове містечко, одразу за яким і знаходиться РТБ. Територія Самої РТБ величезна, периметр розчищений, 2 ряди колючки, вишки на кутках.
Зараз час від часу але всеж використовується, бо рейки не іржаві, а на траві і кущах між ними свіже мастило.

Lesyk

Продовжуючи конфлікт з самим собою, я вирішив сьогодні не сидіти вдома, а кудись вирушити. А саме мене зацікавила ось ця тема про "тунель кохання" (я досі не розумію, що ця тема робить в "Природніх об'єктах", видно в нас з автором різні погляди на ці речі). Як виявилося - ця ділянка залізниці знаходиться недалеко від Рівного, а саме поряд з смт. Оржів, де живе мій одногрупник. Ось лінк на Вікімапію, де саме воно знаходиться.

Як би це прикро не звучало, але я ще досі не навчився літати. Тому мені довелося користуватися послугами українського монополіста у сфері пасажирських залізничних перевезень. Розклад руху БАЖАЄ БУТИ КРАЩИМ ніж він є зараз. До Рівного ходить швидкісна електричка, яка вічалює від залізничної пристані о 9:32. Само-собою, що вона запізнилась і прибула не на той перон. Вже з  Рівного до Оржева з місцевої автохверми вирушають автопоросята кожні пів години. ЗНОВУ НЕ З ТОГО ПЕРОНУ. Мене навіть почало бісити дане безладдя у розкладах прибуття різнородного транспорту. Тим не менше, десь чвертка по єдній годині я вже був в Оржеві. До речі, з Рівного нічого ввечері не чухало до Львова, тому питання про повернення майселфу на Батьквщину героя залишалося відкритим.

І ось, ми проходимо хвилин 10 по дорозі у лісосмузі - і опиняємось на залізниці, на яку і полювали. На той момент нас було четверо - Я, Я, мій одногрупник та його товариш. Спочатку вона не була аж така шоб дуже мальвнича та вся гілка.але з часом рослинність густішала та був вже видимий "тунель".


Якщо Ви дивились лінк на вікі, то могли б побачити що там є розгалуження, і одна гілка іде до деревообробного комбінату, інша - до військової частини. Ось це розгалуження:

Якраз на цьому фото гарно видно, чим відрізняється "тонель" від звичайної зарослої колії.


Ось це місце мені дуже сподобалось -

Але там були маленькі, але масові проблеми та неприємності - комарі..ШОБ ЇХ ТРИЧІ ФРАНЦ ЙОСИФ ЧЕРЕЗ ПЛЕЧЕ!!11!!111!111 Тіки те і робили шо гризли. Одяг не робив належної протекції від них. А потім стало зрозуміло, чому їх там така велика кількість - у нашій четвірці невистарчало 5 супергероя - містера Жаби. Він би нас врятував. Джерелом появи такої великої кількості дрібних кусючих пернатих було болото, що оточувало колію з обох боків.

Болото нас переслідувало весь час. Так як і його пернаті аборигени.

Але тим не менше, там було красиво.

Ось тут дуже гарно витесалась "стіна" -

А тут "арка" -

Чимось останні два фото мені нагадали античну архітектуру.сам не знаю чому.

А ось і головний винуватець даного біотичного, абіотичного та антропогенного феноменів - ПАРОВОЗЕГГ!!!

За неофіційними даними він там повзає щодня, по декілька разів.

Ми ще трошки пройли колією, а потім повернули на стежку, що вивела нас до м. Клевань, де був придбаний мені квиток у 9 плацкартий вагон поїзда Луганськ-Львів, зі станції Здолобунів. На яку я мав потрапити з КлеваНЯНЯНЯ^__^ місцевою електричкою за 10хв. до відправлення. Хоч місцева електричка трошка із запізненням прибула до КлеваНЯНЯНЯ^__^, але до Здолобунева прибула вчасно. Вийшовши з неї - я опинився на пероні зі своїм луганцкім джалізовим хробаком, на якому я вдало повернувся на Батьківщину героя.

Обговорення тут.

Lacerta

Доброї всім днини :)
Натрапила на таку красу.Краса неймовірна "Зелений Рай", а взяти туда пару двійко моделей? Що скаже пан Рой?

Golem

дякую за гарні фото і шо звернули увагу на три схожі теми. Обєднав всі докупи.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dima_Bear

Даний обєкт "засвітився" в підбірці кращих подій і фото по всьому світі за 2012 рік:

ФРЕШЕР 9 фото



А також львівський співак Владіслав Левицький знімав кліп там (принаймні епізоди)

mitncik


:-)

Цитата: Xaolas від 11.11.2013 16:43:52

Їханутися... :-X Я про прокуратуру і "реакцію суспільства", якщо його можна так назвати. Абсурд довкола.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Як завжди, журналісти "у пошуках сенсацій"  ;D

Нічого насправді не зруйновано. Нещодавно мали змогу переконатись у цьому, був з Gribkoff777 в гостях у Dima_Bear.

Гарне місце, так. Хочеться пройти його повністю, дивлячись в далечінь, в обриси тунелю, який тримає свою форму аж до кінця.








Але, вважаю саме містечко Клевань несправедливо обділене увагою. Там насправді є на що подивитися!









А, ще замок (сильно колишній):




Головна особливість замку - присутність баскетбольного кільця на ялині в середині двору. На місці колишньої шибениці.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Ну у журналюг на відео жовтень-2013 (осінь, порубані дерева явно видно), а в тебе на фото літо (ну чи яка інша пора коли листочки зелені). Ти не припускаєш, що з часу ваших відвідин могло дещо змінитись? Я зовсім не захищаю джурналістів у пошуках сенсацій, проте відео на фейковий монтаж явно не схоже...
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 11.11.2013 22:00:55
Ти не припускаєш, що з часу ваших відвідин могло дещо змінитись? Я зовсім не захищаю джурналістів у пошуках сенсацій, проте відео на фейковий монтаж явно не схоже...

Були ми третього жовтня.
Також додам, що сліди вирубки невеликих кущів були присутні бо боках колії, що ніяк не впливали на загальний вигляд тунелю. Сама форма його не постраждала.
Тому прошу вірити досліднику, а не джурналістам, з їхнім хитро-змонтованим відео.  :)
Думаю, про стан тунелю, як ніхто краще нам повідає Dima_Bear  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

завтра загляну, відпишу, але думаю що зачистка дерев носить місцевий характер, так як і було коли навідувались з Roy  та Gribkoff777

inkognito

ЦитуватиБули ми третього жовтня.
Також додам, що сліди вирубки невеликих кущів були присутні бо боках колії, що ніяк не впливали на загальний вигляд тунелю. Сама форма його не постраждала.

то свіжі знимки у тебе на фото? себто за 03/11/13?
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 11.11.2013 22:53:12
ЦитуватиБули ми третього жовтня.
Також додам, що сліди вирубки невеликих кущів були присутні бо боках колії, що ніяк не впливали на загальний вигляд тунелю. Сама форма його не постраждала.

то свіжі знимки у тебе на фото? себто за 03/11/13?

Щось ти мене не розумієш чи я тебе. Знимки за 03/10/13
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Із контексту зрозуміло те, що були ви 3-го жовтня, проте незрозуміло, чи фото були зроблені саме тоді. Відповідно було поставлене питання. Чому виникло? --> купа зелених дерев, таке враження, що літо чи що.
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 11.11.2013 23:07:11
Із контексту зрозуміло те, що були ви 3-го жовтня, проте незрозуміло, чи фото були зроблені саме тоді. Відповідно було поставлене питання. Чому виникло? --> купа зелених дерев, таке враження, що літо чи що.

Та вже сам засумнівався, але відкривши сирий файл та EXIF відповідно, переконався - таки 3 жовтня. Погода холодна стояла, тоді за кілька днів листя й обсипалось.
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

Прибувши на місце застав невеликий ремонтний кран, та купу робочих місцевого ПЧ-7, Львівської залізниці.
"Тунель" дійсно підчистили і то значно. навколо багато зрізаних дерев та гілля, та всеж чистка носить вибірковий характер. думаю навесні, коли все зазеленіє геометрія арки залишиться, якщо звісно робітники на цьому не зупиняться. Ще проводисть звичайний ремонт колії: замінюються старі трухляві шпали, подекуди окремі кріплення. тобто умисного характеру знищити "Тунель" як то описали журналісти в залізничників немає :)







YserL

Цитата: Dima_Bear від 12.11.2013 22:27:54
Прибувши на місце застав невеликий ремонтний кран, та купу робочих місцевого ПЧ-7, Львівської залізниці.
"Тунель" дійсно підчистили і то значно. навколо багато зрізаних дерев та гілля, та всеж чистка носить вибірковий характер. думаю навесні, коли все зазеленіє геометрія арки залишиться, якщо звісно робітники на цьому не зупиняться. Ще проводисть звичайний ремонт колії: замінюються старі трухляві шпали, подекуди окремі кріплення. тобто умисного характеру знищити "Тунель" як то описали журналісти в залізничників немає :)

Наш оперативний кореспондент. Плюсик в карму.

298 Гості, 0 Користувачів