Вибираю рацію

Автор Drusja, 28.07.2011 17:10:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drusja

Планую придбати собі пару рацій наразі мій вибір зупинився на Midland LXT480VP3

Короткі характеристики:
· Діапазон Частот: 462.562 - 462.725
· Виробник: Midland
· Тип Радіостанції: Walkie-Talkie
· Діапазон частот: від 440
· Потужність: 4.0Вт
· Кількість каналів: 36
· Кількість субканалів: 121
· Наявність Дисплея: +
· Протиударність: +
· Водостійкість: +
· Сканування: +
· Комплектація: Радіостанція 1шт. кліпса на пояс 1шт. ЗУ 1шт. АКБ 1шт.

Ціна питання 45 у.о. - штука.

Хто що може сказати, вартує вона тих грошей чи краще почекати, докласти і купити щось потужніше. Планується використовувати у походах.

І як взагалі фірма Midland, що про неї чути по надійності?


Додано 09.08.2011
Погугливши і почитавши форуми вирішив змінити свій вибір тепер на Midland GXT1050VP4 характеристики вже описані тут
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Доречі, теж задумувався на рахунок рацій. Давайте виберемо одну частоту, і під неї вибирати рації.

Drusja

Переважна більшість рацій працюють на частоті 462.562-462.725 MHz - це оцінивши в середньому з того що у нас продають.
Але як на мене думаю краще 462.550 - 467.712 Мгц діапазон розширений тим більше, попередній діапазон туди вписується.
І прикладу таблиці частот.
Перша це описані мною вище частоти а решту так для ознайомлення
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

Придбав Motorola MH230R, потужність 3.0Вт, дальність дії 22 милі, 22 канали, згідно інструкції.
В цьому ділі поки ніц непетраю, але позитивними якостями цих рацій для мене є зарядка через usb, акумулятори ААА, які при потребі завжди можна змінити на батарейки.
Ну, як то кажемо маємо те що маємо. Ще не доводилось тестити/використовувати.
Придбав за 40 у.о.

Meine Ehre heißt Treue

YserL

Які частоти вона використовує? В описі немає даних

Roy

З інструкції: (дивно, як її раніше не вишпурнув  ;D)

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

начебто, виглядає сумісним із тим, що Drusja дописував. Ручки тонкої підстройки ще ніхто не відміняв  :)
Resistance is futile

Drusja

Ще дуже цікавить радіус дії. Для тих рацій, що я написав у першому пості вказано 24 милі - в оптимальних умовах ??? і до 1.5 милі - в місті.
Ще знайомий розповідав, що в режимі очікування працюють до трьох діб, скільки в активному режимі поки невідомо. Але тут є плюс бо у більшості рацій такого класу акумулятор - це чотири ААА склеєні в блок, тому з заміною на три звичайні міні-пальці в поході проблем не буде.
Надіюсь на днях випаде нагода поюзати аналогічні рації і перевірити їх на практиці.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Я би собі тоже взяв моторолу. Тоді можна було б тримати їх для екстренних ситуацій і спільних вилазок :)

Drusja

Моторола чомусь мені ну зовсім не до вподоби, Як на мене - розкручений бренд нічим не кращий чи гірший за решту. Але це лише моє ІМХО.

Сьогодні ще надибав такий Midland GXT1050VP4 потужніша на 1Вт і тут вже 4 АА акумулятори, це звичайно важче але АА легше купити і ємкість в них порядно більша. А ціна якщо дивитись по тому ж corason-ні на 3 бакса вища.

Функції:

* eVOX - активація без натиснення клавіш
* Різні мелодії виклику
* Вібровиклик
* Функція сканування каналів
* Функція контролю радіоефіру
* Сигнал закінчення виклику
* Блокування і підсвічування клавіатури
* Перемикання потужності
* Індикатор розряду батареї
* Моніторинг двох каналів одночасно


Технічні характеристики:

* Діапазон частот FRS/GMRS(462-467 Мгц)
* Кількість каналів 22 + 28 додаткових.
* Кількість частотних кодувань 38 CTSS, 104 DCS
* Потужність передавача від 0.5 до 5 Вт
* Радіус дії - 57 км. по паспорту.  ???
* Живлення 4 АА / акумулятор
* Розміри 50 х 120 х 42 мм (без антени)
* Вага 180 гр
* Діапазон температур - 30°З +60°З


Ну і прикладу фотки


















>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

:-)

Weather Frequency - ВТФ?  Що за величина? Погоду передають, чи як?
Декольтем своїм мене манила.

Drusja

Цитата: :-) від 29.07.2011 18:04:49
Weather Frequency - ВТФ?  Що за величина? Погоду передають, чи як?
Ага тільки внас це, як завжди, не працює. Це для Канади і Гамерики актуально, ну і може ще де є така фіча  :)
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

linuxoid

Цитата: Drusja від 29.07.2011 18:45:07
Цитата: :-) від 29.07.2011 18:04:49
Weather Frequency - ВТФ?  Що за величина? Погоду передають, чи як?
Ага тільки внас це, як завжди, не працює. Це для Канади і Гамерики актуально, ну і може ще де є така фіча  :)

Львівський авіадиспетчерський пункт трансює постійно умови для посадки літаків - Львів АТІС (ATIS) частота 128,7 Мгц.

Drusja

Цитата: linuxoid від 29.07.2011 19:08:40
Цитата: Drusja від 29.07.2011 18:45:07
Цитата: :-) від 29.07.2011 18:04:49
Weather Frequency - ВТФ?  Що за величина? Погоду передають, чи як?
Ага тільки внас це, як завжди, не працює. Це для Канади і Гамерики актуально, ну і може ще де є така фіча  :)

Львівський авіадиспетчерський пункт трансює постійно умови для посадки літаків - Львів АТІС (ATIS) частота 128,7 Мгц.

Але нажаль перелічені тут рації цю частоту не слухають. :(
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

ЦитуватиФункція контролю радіоефіру

А це що за фігня?

Переглянув ТТХ обох рацій - усі однакові, за виключенням вищенаведеної, а також моніторингу двох кАналів одночасно - не певен, що у Мотороли таке є. ІМХО у Мідленді батарок таки забагацько, вага відчутна. ААА зараз не проблема, +із собою резерв завжди треба мати (при потребі, можна повитягувати із ліхтарів).
Resistance is futile

Drusja

Цитата: inkognito від 01.08.2011 09:07:58
ЦитуватиФункція контролю радіоефіру
А це що за фігня?

Функція контролю радіоефіру - це функція Monitor - Моніторинг активності на обраному каналі (Checks for any activity within your channel). При її включенні в динаміку постійно чути шум, аж поки не появиться будь який сигнал в ефірі, хоч і дуже слабкий.

Цитата: inkognito від 01.08.2011 09:07:58
Переглянув ТТХ обох рацій - усі однакові, за виключенням вищенаведеної, а також моніторингу двох кАналів одночасно - не певен, що у Мотороли таке є.

Ну я б так не сказав, відмінностей в них достатньо. Врахувати потужність, діапазон частот, можливість зв'язуватись лише з кимось одним з групи при використанні більше двох рацій.

На рахунок батарейок формату АА то вони особисто для мене більш підходящі ніж ААА та й ліхтарики використовую тільки на батарейках АА. А те що їх 4 - як на мене не так вже й критично, хоча дехто може і не погодитись. Доречі там можна використовувати і ААА.

P.S. Взяв вчора поюзати Midland LXT480VP3, так що як опробую відпишусь.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Parsifal

Ось надибав китайські рації, деякі виглядають досить серйозно, і ціна не кусається. Може хто бачив такі вживу?
http://www.dealextreme.com/p/rechargeable-5w-440-480mhz-16-channel-walkie-talkies-40193
http://www.dealextreme.com/p/bellsouth-22-channel-frs-walkie-talkie-2-pack-5127

inkognito

Я б побоявся такі брати - чому - сам не знаю. Маю хронічну відразу до китайщини, а окрім того переваг не бачу жодних:

1) Motorola MH230R... $40
2) Midland LXT480VP3.$45
3) China NoName.$35,30

Пише доставка безкоштовна, а це означає, що чекати 3-4 тижні та невідомо у якому стані приїде. Якщо везти EMS Express - то + $18,43, себто ціна стане $53,73. Де ж курде Profit? Особисто я переплачу (як що це так можна назвати :) ) $5-10 за гарну фірмову річ, ніж буду платити невідомо за що і чекати невідомо скільки. ІМХО

З.І. Видрано з коментів на DealExtrem'i:
Цитувати
It isn't 5W. That is spurious. I found that on many other sites it is advertised as 3W. Whilst I'm not certain which is correct at $30 I suspect the lower one is more likely to be accurate. Charger feels cheap and nasty. It's very light and just feels "unsafe" if you know what I mean Not really a con but almost useless without a programming cable


Цитуватиweak coverage: in a built up area 3 km, in the open 8 km, the antenna is less than in the pictures, other than in the pictures Charger (cradle instead of cable), when switching channels, you hear only the Chinese press


ЦитуватиBottomline:
In my opinion, better to make a few dollars more and buy something more powerful.


Не можу не погодитись  :)

Resistance is futile

Golem

LXT480 юзаю доволі довго. Спочатку брав їх в знайомого, потім купив свої. Проста і надійна штука. Звязок тримала між Бистрецем і Ільцями, це кілометрів 20 поміж горами. Користувався в вологій печері під Петросом. В занйомого була впала зі скель, метрів так 7 за його словами, відледіла ручка гучності, але звязок тримала далі.  Сам бачив.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

У дискусії зароджується істина! Записав у wish ліст:
- Купити Midland LXT480VP3
Якщо хтось замовляти за кордону, підписався б.

302 Гості, 0 Користувачів