Вибираю рацію

Автор Drusja, 28.07.2011 17:10:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

gribkoff777

Цитата: Lvivnet від 19.03.2013 15:25:48
Цитата: vasja0101 від 19.03.2013 12:09:58
Puxing PX-2R трохи глуховата рація... в умовах міста за рахунок поганої вибірковості падає чутливість... Два тижні тому переговорювався з такою за 100 км, я чув співрозмовника (в якого Puxing) чудово, він мене - ні, інші співрозмовники чули нормально.
100км? Підключали нормальну антену?
P.S. На радіоринку в 4-5 ряді по діагоналі від входу є тіп який спеціалізується тільки по раціях. Є всі ті кваншенги, баофенги пуксинги і ще купа іншого.
тіпочка звати Олексій, його ДжЕсЕм 067 670 25 86
ПеС. 15 канал рулить!!!  :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Lvivnet

Цитата: gribkoff777 від 19.03.2013 16:06:56
Цитата: Lvivnet від 19.03.2013 15:25:48
Цитата: vasja0101 від 19.03.2013 12:09:58
Puxing PX-2R трохи глуховата рація... в умовах міста за рахунок поганої вибірковості падає чутливість... Два тижні тому переговорювався з такою за 100 км, я чув співрозмовника (в якого Puxing) чудово, він мене - ні, інші співрозмовники чули нормально.
100км? Підключали нормальну антену?
P.S. На радіоринку в 4-5 ряді по діагоналі від входу є тіп який спеціалізується тільки по раціях. Є всі ті кваншенги, баофенги пуксинги і ще купа іншого.
тіпочка звати Олексій, його ДжЕсЕм 067 670 25 86
ПеС. 15 канал рулить!!!  :)

Я радий Вашій обізнаності но я питав за 100 км через пуксинг а себто мабуть на 144 Мгц.

YserL

 взяв в олексія за 380 грн. Він торгує на аукро. Бо так ціни дорощі. Ввечері відпишуся по рації.

nitram

Та нормальна рація, як для портативки. Від 1 до 5 км зв'язок буде (в залежності від обставин). А 100 км це вже крайнощі. Кому воно потрібно? Є ж мобільник :)

Тіко пам'ятайте про 5 канал ;-)

А для тих хто має автомобіль - сібішка - це взагалі свята справа ІМХО.
Я коли в машині - 15 канал завжди ввімкнутий. Шкода що у Львові, просто одиниці легкових машин що мають сібішки. Чую когось з легковиків лише раз на півроку. :(
Часом передаю інфу про корки, то там, то там - "а у відповідь тишина".

vasja0101

Такс, про антени, на 100 км ніяких особливих не треба, головне місце гарно вибрати, наприклад хребет до Парашки :) до Львова тільки так добває... А по місту, в умовах лвівського рельєфу, забудованості, дуже добре коли набагато потужніші рації пробють 300-500 м, мається на увазі що обидві десь на рівні землі, без особливих антен. Перевірено неодноразово... Тобто пуксінг відробить свої гроші на всі 100, і потягається з дорожчими раціями.

vasja0101

І що на тому 5-му каналі цікавого? ПМР, ЛПД чи СБ ?

vasja0101

Цитата: YserL від 19.03.2013 17:58:14
взяв в олексія за 380 грн. Він торгує на аукро. Бо так ціни дорощі. Ввечері відпишуся по рації.
Не сприйміть за рекламу, але можна ще дешевше купити, магазин "радіопрофі". Є дешевші, але є і дорожчі ціни на деяку техніку аніж на радіоринку.

nitram

Цитата: vasja0101 від 19.03.2013 22:25:55
І що на тому 5-му каналі цікавого? ПМР, ЛПД чи СБ ?

PMR
Яко викличний, загальний.

Тут вже лінк на цю тему проскакував http://forum.bukovel.com/viewtopic.php?id=3923.

vasja0101

Ну я хіба охорону ринку на цьому каналі послухаю :) про 5 канал - ну це буковель собі таке придумав, про загальноприйнятість можна поспорити, так як на різних форумах зустрічав і 1 і 8 канали як загально викличні.а взагалі наскільки там активне спілкування у Львові? Часто експлорери переговорюються?

gribkoff777

Цитата: nitram від 19.03.2013 21:26:28
Та нормальна рація, як для портативки. Від 1 до 5 км зв'язок буде (в залежності від обставин). А 100 км це вже крайнощі. Кому воно потрібно? Є ж мобільник :)

Тіко пам'ятайте про 5 канал ;-)

А для тих хто має автомобіль - сібішка - це взагалі свята справа ІМХО.
Я коли в машині - 15 канал завжди ввімкнутий. Шкода що у Львові, просто одиниці легкових машин що мають сібішки. Чую когось з легковиків лише раз на півроку. :(
Часом передаю інфу про корки, то там, то там - "а у відповідь тишина".
Львовом дійсно, нажаль, глуш в 15-му каналі. Дуже шкода. Я навіть перестав у місті вклюсчати рацуху. Мали б всі Сі-Бішки - ДАЙцям роботи б не було  ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

nitram

Цитата: gribkoff777 від 20.03.2013 19:08:10
Львовом дійсно, нажаль, глуш в 15-му каналі. Дуже шкода. Я навіть перестав у місті вклюсчати рацуху. Мали б всі Сі-Бішки - ДАЙцям роботи б не було  ;D

Ну так ось, треба починати з себе! ;) Це ж не складно сівши в машину її включити. Я просто виробив собі звичку - сів в машину - включив рацію. Виходжу з машини надовго - вимикаю. Це ж не потрібно нічого робити - натиснув кнопку (чи покрутив ручку). Якщо десь в магазин чи що - то і не вимикаю взагалі її. Інколи бувало забував на ніч.

І справа зовсім і не в ДАЙцях. Вони як бонус. Основне - це корки і можливість проїзду через них, знаходження шляхів об'їзду, тощо. IMXO.

nitram

Цитата: vasja0101 від 20.03.2013 08:26:33
Ну я хіба охорону ринку на цьому каналі послухаю :) про 5 канал - ну це буковель собі таке придумав, про загальноприйнятість можна поспорити...

З суперечками - на мене не розраховуйте. Всяка загальноприйнятість формується часом. Важливо щоб активність була. Охорона ринку - не перешкода.
Ви ж не збирається круглодобово дома його прослуховувати.
Загальний канал використовується на вилазках, покатушках, туристичних походах, пікніках, змаганнях, будь-де.

Просто важливо щоб канал був один - і тоді чужі люди зможуть між собою за певних потреб комунікувати без проблем.
Там же ж це все детально описано.  8) Якщо читати не лінь звичайно.  ;)

gribkoff777

Цитата: nitram від 20.03.2013 21:30:11
Цитата: gribkoff777 від 20.03.2013 19:08:10
Львовом дійсно, нажаль, глуш в 15-му каналі. Дуже шкода. Я навіть перестав у місті вклюсчати рацуху. Мали б всі Сі-Бішки - ДАЙцям роботи б не було  ;D

Ну так ось, треба починати з себе! ;) Це ж не складно сівши в машину її включити. Я просто виробив собі звичку - сів в машину - включив рацію. Виходжу з машини надовго - вимикаю. Це ж не потрібно нічого робити - натиснув кнопку (чи покрутив ручку). Якщо десь в магазин чи що - то і не вимикаю взагалі її. Інколи бувало забував на ніч.

І справа зовсім і не в ДАЙцях. Вони як бонус. Основне - це корки і можливість проїзду через них, знаходження шляхів об'їзду, тощо. IMXO.
За рік (!) часу звичка притупилася, бо глухо, як у танку по Львову. На трасі завжди вмикаю. Щось у мене з тангентою, контакт пропадає на місці з'єднання з радіостанцією. Хто б глянув?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

YserL

Щодо пуксіна, за такі гроші себе вартує.
Нишня кнопка перепрошита на тональний сигнал.
Якщо брати, зразу купити навушник за 40 грн, зручніше буде прослуховувати. Тепер треба їхати на радіобазар за ним.
В густій місцеві забудові сигнал від інших станції слабий, зате на рівні 4 поверху по прямій видимості ловить все чудово.
Попробую підключити зовнішню антену, треба перевірити яка встановлена, попередньо інфа що від сенао на багатоповерхівці.
Поділіться цікавими частотами, мої цікаві 433,93125 165,54375 446,000 414,300 415,35625
Щодо тестування, треба потестувати із іншими станціями. Хто хоче взяти участь у тестуванні?

vasja0101

Цитата: YserL від 22.03.2013 10:11:08
Щодо тестування, треба потестувати із іншими станціями. Хто хоче взяти участь у тестуванні?
QTH  себто місце дислокації станції?

YserL

Цитата: vasja0101 від 22.03.2013 16:40:58
Цитата: YserL від 22.03.2013 10:11:08
Щодо тестування, треба потестувати із іншими станціями. Хто хоче взяти участь у тестуванні?
QTH  себто місце дислокації станції?
Десь на вилазці використати, потестувати із іншими раціями.
Доречі, за перевищення 0,5Вт на 446 хтось слідкує?

vasja0101

Цитата: YserL від 22.03.2013 17:12:08
Десь на вилазці використати, потестувати із іншими раціями.
Мав на увазі де ти живеш, щоб спробувати звязатись. А щодо відслідковування - то радіочастотнагляд цілком може, але робитиме це хіба якщо будуть скарги - в сусідів Т2 перестане показувати... і т.д. вже краще працювати на LPD від 14 каналу, там же дозволено радіоаматорам працювати на 5 Вт.

nitram

Цитата: YserL від 22.03.2013 17:12:08
Цитата: vasja0101 від 22.03.2013 16:40:58
Цитата: YserL від 22.03.2013 10:11:08
Щодо тестування, треба потестувати із іншими станціями. Хто хоче взяти участь у тестуванні?
QTH  себто місце дислокації станції?
Десь на вилазці використати, потестувати із іншими раціями.
Доречі, за перевищення 0,5Вт на 446 хтось слідкує?

Розслабтеся і отримуйте задоволення! ;)

В мене завжди радіостанція ввімкнута на 5-му каналі (446.05625 МГц).
QTH - Арсен на пр. Чорновола.
Антена високо, так що, ласкаво прошу до зв'язку. (допоможу перевірити апаратуру підтримати впевненість в собі :) ).
Позивний - прочитайте мій нік задом наперед.

P.S. незабудьте про девіацію частоти, вона має бути вузька (Narrow, 12.5 кГц) для стандарту PMR-446.

Потужність немає значення - спробуйте на максимумі мене викликати, далі будете збавляти по мірі необхідності.

На охорону, "Південний" і всяких інших сумнівних суб'єктів, уваги звертати не потрібно. Вони собі, ми собі.

YserL

Охорона південного сидить на PMR-01.
Ніхто не знає що за пакетна передача на 157.05625?
Таксисти сидять на 141.4375 141.79375 415.35625.
Хочу купити пігтейл PL - SMA, і поставити антену на будинку.
SMA на рації, PL (UHF) на кабелі.

TNC-PL перехідник залишився від сенао.

Антена, коли зійде сніг заміню на 70 см діапазон. Хто яку порадить?

nitram

Цитата: YserL від 24.03.2013 12:16:16
Охорона південного сидить на PMR-01.
Ну, взагалі на всіх 8-ми каналах PMR хтось завжди сидить. Але нічого, всі вміщаються.  8)

Якщо вже брати антену на дах (за що вам резпект і уважуха), то я б радив вже двохдіапазонну на 145/430. Ну так, для універсальності. В хазяйстві згодиться. Думаю на радіобазарі можна купити любе.

235 Гості, 1 Користувач