Вибираю рацію

Автор Drusja, 28.07.2011 17:10:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

YserL

Попався мені такий фільтр на 220в військової збірки: пристрій ТС1000.00П?




















Планую використати для екранування донгла DVB-T. Чи все правильно?
USB екран - екран корпусу
- USB - внутрішній екран
+ USB - через дросель
Питання по D+ і D- - як їх краще захистити від перешкод? там 480 Мбит/сек ?
Екран антени - тільки на плату, ізольовано від корпусу.

Roman_P

Якщо є бажання зробити щось неординарне з цього корпусу і запхати туди плату з USB , то я би радив використати звичайний USB кабель і втикнути його в USB розєм на платі .
В випадку якщо на платі нема розєму а є підведена USB лінія то взяти USB кабель відрізати розєм і припаяти найкоротшими провідниками на плату . USB розєм має металевий екран (shield) . Він зєднаний з опльоткою . Цей shield треба підєднати  до корпусу . Корпус і землю на платі можна зєднати дросселем (спеціальним високочастотним дросселем) або резистором . Зєднання має бути чим ближче до розєму .

Alter

Технологічне виконання всередині даного девайсу нагадало фразу "Советские микропроцессоры - самые лучшие микропроцессоры в мире: имеют 16 ножек и... две ручки - для переноски". Ну і, звісно ж, захист від прямого влучання стратегічного ядерного боєзаряду (входить в стокову комплектацію).
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Hel_2

Слава Україні!
Хто що може сказати мені про ось цей девайс?
Можливо хтось мав досвід користування таким?

Про неї можна прочитати тут
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Fozi

Цитата: Hel_2 від 02.03.2014 21:56:39
Слава Україні!
Хто що може сказати мені про ось цей девайс?
Можливо хтось мав досвід користування таким?

Про неї можна прочитати тут
Знаю, що залізничники користуються такими.Також міліціянти. Думаю, що вже ці факти, можуть сказати, що рація дійсно хороша.
Edge of a Revolution!!!

Drusja

Цитата: Fozi від 05.03.2014 16:19:23
Знаю, що залізничники користуються такими.Також міліціянти. Думаю, що вже ці факти, можуть сказати, що рація дійсно хороша.
Те, що нею користуються залізничники і поліцаї - ще зовсім не означає, що вона хороша, бо як у нас на вкраїні заведено - "економимо на сірниках". Тобто держструктури не завжди отримують краще, а в більшості просто те що дешевше, або те на чому більший вдідкат.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Залежно що вважати добра.
Якщо може впасти раз 10 із висоти метр на бетон і після того не поїхати по частоті і параметрах, то круть.

Hel_2

Цитата: Hel_2 від 02.03.2014 21:56:39
Слава Україні!
Хто що може сказати мені про ось цей девайс?
Можливо хтось мав досвід користування таким?

Про неї можна прочитати тут
Рація KENWOOD ТК-2000
На скільки я знаю вона працює в діапазоні VHF, хтось може мені трохи розказати про цей діапазон?
І ще питання про рацію залишається відкритим.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

VeNick

мав справу з радіостанціями Kenwood TK-2260 за кілька років активного використання часто виходили з ладу укомулятори, але це тільки через те що їх неправильно заряджали, ще при контакті з нафтопродуктами розлазиться гумовий корпус антени і після кількох падінь може зламатись фіксатор батареї але в цьому випадку рятує чохол. За інші поломки я не чув
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

YserL

Цитата: Hel_2 від 05.03.2014 19:15:41
На скільки я знаю вона працює в діапазоні VHF, хтось може мені трохи розказати про цей діапазон?
І ще питання про рацію залишається відкритим.
1. Перечитуємо цю тему ще раз/два/n+
2. Перечитуємо вікіпедію
3. Дивимося на радіосканер
4. Шукаємо відгуки по авто, стрейбол і інших форумах.

VHF це таке звірятко, яке пересувається із швидкістю світла поділеної на частоту.

ololo

Я такий собі радіолюбитель, собі взяв Baofeng UV-B5, дуже задоволений і не дорого, люди спотатку просили знайомі страйкболісти їм намалювати пару штук, і поїхало вже рік ними приторговую на вимогу наразі попався 1 заводський брак, жодного негативного відгуку, або я про цепросто незнаю, по місту в середньому 2км +/-, пробували південний -перехрестя стрийсяка наукова(8пов.) норм але тільки в 1 сторону (кому цікаво - поясню), зараз чекаю Zastone ZT-2R,
хто хоче - можу підігнати але пізніше - зара все іде на вйсько

inkognito

Цитата: ololo від 10.05.2014 23:59:17
Я такий собі радіолюбитель, собі взяв Baofeng UV-B5, дуже задоволений і не дорого, люди спотатку просили знайомі страйкболісти їм намалювати пару штук, і поїхало вже рік ними приторговую на вимогу наразі попався 1 заводський брак, жодного негативного відгуку, або я про цепросто незнаю, по місту в середньому 2км +/-, пробували південний -перехрестя стрийсяка наукова(8пов.) норм але тільки в 1 сторону (кому цікаво - поясню), зараз чекаю Zastone ZT-2R,
хто хоче - можу підігнати але пізніше - зара все іде на вйсько

Пан також не в курсі існування такого поширеного розділового знаку як "крапка"?
Resistance is futile

YserL

Цитата: ololo від 10.05.2014 23:59:17
хто хоче - можу підігнати але пізніше - зара все іде на вйсько
Хай ся пан детальніше розкаже, а то цікавість розпирає що таке "вйсько".

Leomund

Планую придбати собі пару рацій для туристичних вилазок в гори, де не ловить мобільний зв'язок. Порадьте щось цікаве
Потрібно щоб заряду акумулятора вистачало хочаб на 3-4денний похід(булоб непогано якби акумулятори можна було змінити на звичайні батарейки, роздобути які не виникає проблем), ну і щоб синал ловився на декількох км у гірській місцевості.

поки придивлвся до китайських Baofeng, за співвідношенням ціна/характеристики досить непогана штука, та й відгуки в них непогані. Може користувався тут хтось, що скажете?

paradiseincredible

Привіт усім. Вибачаюсь за оффтоп, не знайшов підходящу тему. Хочу купити бінокль, знайшов 2 норм сайти. http://gunshop.com.ua та http://rozetka.com.ua ціни майже однакові, хтось щось заказував на них? дякую

Leomund

Цитата: paradiseincredible від 30.01.2015 15:50:12
Привіт усім. Вибачаюсь за оффтоп, не знайшов підходящу тему. Хочу купити бінокль, знайшов 2 норм сайти. http://gunshop.com.ua та http://rozetka.com.ua ціни майже однакові, хтось щось заказував на них? дякую
З розеткою ще ніяких пробелм небуло, замовляв багато разів. Одного разу повертав по гарантії, усе впорядку. На рахунок http://gunshop.com.ua/ нічого сказати неможу.  Ще  бінокль можна подивитись http://sturm.com.ua/  у них також є магазин за адресою м. Львів, вул. Персенківка, 17 з досить непоганим вибором

ІНТРОВЕРТ 997

Leomund Для гір ніби краще рації з хвилею 11 кілометрової довжини , але вони жеруть багато ...
Тут могла бути ваша реклама...

Андрій74

порадьте де можна у Львові здати рації в ремонт.Чи є спеціалізована майстерня.
Най го качка копне...

Drusja

Залежно, що з нею.
Знайомий відправляв Midland в Київ по гарантії, бо після падіння не передавала і не приймала, прислали відремонтовану але виявився маленький нюанс - забули антену припаяти і рація тягнула метрів 50 не більше  ;D  під пивко довели до пуття.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Андрій74

Цитата: Drusja від 13.02.2015 16:55:27
Залежно, що з нею.
Знайомий відправляв Midland в Київ по гарантії, бо після падіння не передавала і не приймала, прислали відремонтовану але виявився маленький нюанс - забули антену припаяти і рація тягнула метрів 50 не більше  ;D  під пивко довели до пуття.
Рація фірми Motorola.Нажаль гарантії не має,привезена з Америки.Одна рація не заряджається,і звук іде з перебоєм.
Най го качка копне...

288 Гості, 0 Користувачів