Червоногородський замок у с. Нирків

Автор Drusja, 29.07.2011 12:25:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drusja

Минулих вихідних мав можливість побувати на руїнах Червоногородського замку у селі Ни?рків, Заліщицького району Тернопільської області.
Розташований він посеред урочища на підвищенні, за легендою колись навколо замку все було заповнено водою ріки Джурин і монголо-татари які хотіли взяти замок прорили тунель по якому спустили воду і захопили фортецю.
А на місці впадання ріки в колишній природний оборонний рів утворився досить величний водоспад. Зараз від колишньої фортеці з чотирма баштами залишились дві напівзруйновані вежі і фрагменти стін. У одній з веж залишились частини гвинтових сходів. Перед входом у фортецю колись був монастир від якого теж залишились стіни частина величної стелі з фрагментами розписів та частково засипаний підвал.



Руїни монастиря


Стеля і фрагменти розписів  



Залишки веж








Залишки гвинтових сходів, вид знизу






І тамтешній водоспад
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

Місце справді гарне і затишне. Там зручно зупинятися з наметом при дводенній мандрівці тернопіллям. Був там кілька раз. Фото тут і тут На жаль місце доволі відоме. Влітку доволі багато туристів.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Diver

а ви бачили провалля прямо в церкві?

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Diver

так вот там йде підземелля, до тих двох башень, що лишилися від замку. ;D

я особисто пройшов 15 метрів і не став ризикувати йти далі, бо тоді я не цікавився підземеллями і мав лишень вспишку фотіка.вибачаюся, якщо побуваю там ще раз, то я обов*язково буду мати фонарик і пройду цей тунель. :-[


Олесь

Червоногородський замок


Червоногородський замок — оборонна споруда, у першій половині XIX ст. перебудована на палац. Розташований в урочищі Червоне поблизу села Ниркова Заліщицького району Тернопільської області на стрімкому пагорбі посеред глибокої котловини річки Джурина, що в цьому місці творить майже замкнуту петлю.

Так він виглядав колись


Родова капличка власників замку, за 2 км. від замку

Усипальниця власників замку, розграбована повністю

Монастир, хори

Монастир, права башта



Монастир, обвал який веде в підземелля




Монастир, 2 комплекс підземель доступу немає

Монастир, за нею 2 комплекс підземель


Монастир, підземелля вікно

Монастир, підземелля, поховання розграбоване

Монастир, підземелля, келія

Половина вежі недавно обвалилась

Прохід в вежу


Прохід по колу в стіні вежі




Червоногоро?дський (Джу?ринський) водоспа?д — водоспад, гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення. Назва Червоногородський походить від назви поселення Червоногород, яке було неподалік кілька століть тому.
Повна висота водоспаду 16 м, ширина — до 20 м, кількість каскадів — 3.
Так він виглядав колись

Верхній ярус водоспаду


Це фундамент статуї висотою 8 метрів порожній всередині





Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

229 Гості, 0 Користувачів